Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (1301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29.078
Cevap
140
Favori
714.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12991300130113021303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Burada kit kat çağrı testlerim var videoda ne kadar belli olur bilmem ama

https://m.youtube.com/my_videos

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tr bugünde gelmeyecek galiba
    Bu mesaja eklenen görseller:

• _mor_koyun kullanıcısına yanıt
    %50 civarındayken de 600-700 arası ma ile şarj ediyor. 3 saat 45 dk şarj olma süresi normal mi hocam?

• Bende 800 ile 1200 mah görüyor hocam orjinal adaptör ve ps4 usb kablosu ile

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar xperia z3 d6503 kullanicisiyim biri aradiginda cagri sesi az cikiyor neden? Muzik aciyorum ses mukkemmel.Mesela zil seslerine girip ordan actigimda da ses guzel geliyor ama biri aradiginda ses kisik geliyor bunun sebebi nedir? Telefonum rootlu değil yazilimsal mi donanimsal mi onu merak ediyorum.size danismadan servise gondermek istemedim. Yardimci olursaniz sevinirim.

• Dr.Razor kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam .Dokunma testtinde de o bölgede kesikli veriler alıyoruz.Aşağı yukarı sayfa kaydırırken de o bölgede titreme-atlatma gibi bişey oluyor. O zaman biz direkt olarak teleservice e gönderelim. Kasko nun bu konuda faydası olmayacığını düşünüyorum . Haksız mıyım ?
  • ErsunBG E kullanıcısına yanıt
    Bizim evde iki tane sony orijinal şarj cihazı var. İkisiyle de hemen hemen aynı seviyede akımla şarj ediyorum. Max 750ma gördüm. Ne kadar sürede şarj ediyorsunuz(%0-100 arası)?

• Arkadaşlar sony den açıklama geldi kısaca size özetleyecek olursam açıklamayı

Diyorlar ki sony beta programı yaz ortasına kadar devam edecek ve bu dağıtılan android m sürümü bir kaç ülkeye verilmiş ve operatör yazılımları imiş final sürüm değilmiş. Final sürümde daha kaliteli ve daha iyi bir yazılım olacakmış şuan verilen yazılım sınırlı ülkelere ve operatörler için verilmiş final marshmallow rom değilmiş yani :)
    Bu arada final sürümde yeni gelişmiş stamina mod ve büyük ihtimalle oto mod 21mp çekme özelliği gelecek

Sony statement on Xperia Beta Program

WE STILL HAVE SEVERAL BETA RELEASES FOR YOU

The Xperia Beta Program will continue until at least the middle of the year. In other words, as member of the program, you will always receive the best software available—before anyone else—with constant fixes and updates based on your feedback.

Just to be clear, the current release, 23.5.A.0.570, is not the final Beta software for members of the program. Although this version is being released now in a few markets, for members of the trade (operators), it is not the final version for you.

Source=>http://www.xperiablog.net/2016/04/11/xperia-beta-marshmallow-program-to-continue-until-summer/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugraakkoc -- 11 Nisan 2016; 16:34:54 >

• Bravo sony aylardır sony fanları en stabil sürüm bize geleceği için öteki firmalardan geç geliyor bilmem ne diye bu konuda millete kayıyorlardı,mesajlarını silmezlerse okuyabilirsiniz. Ne oldu gördünüz mü stabil sürümü? Gördünüz mü sony nin ne kadar müşteri biplemez bir firma olduğunu? Olay bu işte Arkadaşlar sony denen firma tuttuğunu indirme mantığıyla çalışır maalesef biz tuttuklarından olduk siz dikkatli olun.

• 2 ile 2.5 saat arası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ErsunBG E kullanıcısına yanıt
    EP serisi adaptör ile mi şarj ediyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: bugraakkoc

Arkadaşlar sony den açıklama geldi kısaca size özetleyecek olursam açıklamayı

Diyorlar ki sony beta programı yaz ortasına kadar devam edecek ve bu dağıtılan android m sürümü bir kaç ülkeye verilmiş ve operatör yazılımları imiş final sürüm değilmiş. Final sürümde daha kaliteli ve daha iyi bir yazılım olacakmış şuan verilen yazılım sınırlı ülkelere ve operatörler için verilmiş final marshmallow rom değilmiş yani :)

The Xperia Beta Program will continue until at least the middle of the year. In other words, as member of the program, you will always receive the best software available—before anyone else—with constant fixes and updates based on your feedback.

Just to be clear, the current release, 23.5.A.0.570, is not the final Beta software for members of the program. Although this version is being released now in a few markets, for members of the trade (operators), it is not the final version for you.

Source=>http://www.xperiablog.net/2016/04/11/xperia-beta-marshmallow-program-to-continue-until-summer/

Hadi ya ben de hazırlık yapmıştım bugün bütün gün 6.0 TR romu bekliyordum. Hayal kırıklığı oldu bu benim için. Z5/Z3+ verilen 6.0 'lar da tam sürüm değil ozaman. En azından bize de öyle verseydi ya da beta'yı tüm ülkelere açsalardı da bizde yükleyebilseydik.
    Ama belki Betayı hazirana kadar yaparlar bizede 6.0 verirler daha sonra ek güncellemeler ile tam sürüme çevirirler.

• kasko ile ilgili hiç bilgim yok hocam. orda işlem nasıl yürütülüyor hemen değişiyor mu yoksa tamir mi ettiriyorlar bilmiyorum.

ben haftaya ankara teleservice e yollayacağım. aynı dediğiniz gibi dokunma testinde kesik çizgi oluyor. ayarlar olsun whatsapp olsun özellikle instagram olsun o bölgede atlama yapıyor. instagramda olur olmaz fotoğrafları beğeniyorum bu yüzden gına geldi
  • Hocam bilmiyorum heralde normal değil. Ben şöyle söyliyeyim bende yüzde 20 lerden 70 e 80 kadar 750 nin altına düşmüyor. Ama 85 100 arası çok düşük oluyor 500 450 filan.

Belki kablonuzda da sıkıntı olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: skaar

Bravo sony aylardır sony fanları en stabil sürüm bize geleceği için öteki firmalardan geç geliyor bilmem ne diye bu konuda millete kayıyorlardı,mesajlarını silmezlerse okuyabilirsiniz. Ne oldu gördünüz mü stabil sürümü? Gördünüz mü sony nin ne kadar müşteri biplemez bir firma olduğunu? Olay bu işte Arkadaşlar sony denen firma tuttuğunu indirme mantığıyla çalışır maalesef biz tuttuklarından olduk siz dikkatli olun.

Şuan verdiği "olmamış" sürüm bile gayet stabil. Sen içini rahat tut, ilk akıllı telefonumuz sony değil. Diğerlerinide çok kullandık, stabillik ve pil ömründe üstüne yok. Kamerada lg veya samsung, seste de htc alacaksın. Sen herhangi bir marka model söyle onada 40 kusur yazabiliriz, önemli olan ne aldığını bilmek ve beklentini o yönde tutmaktır.

Z3ün rakipleri s5, m8 ve g3tü çıktığında ve dönüp bakıyorum hepsinden çok daha iyi ömür ve performans vermiş. Elimde hala marshmallow çıkacak heyecanı yaşatıyor, samsung daha s6ya vermemişken s5 için vereceği marshmallow telefonu iyice yavaşkatacakken bizde daha akıcı ve stabil olacak. Bu açık bir gerçek.

Memnun değilsen sat kurtul, her telefonu satarken zarar edersin, gücün yetmiyorsa satıp yenisini almaya otur elindekiyle yetin. Çok kafa şişirdin.

• Android 7 geldi nerdeyse 6 yazın verecek mii baya iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: bugraakkoc

Arkadaşlar sony den açıklama geldi kısaca size özetleyecek olursam açıklamayı

Bu arada final sürümde yeni gelişmiş stamina mod ve büyük ihtimalle oto mod 21mp çekme özelliği gelecek

Yaz ortası değil, yıl ortası demişler. Sanırım haziranda artık tam anlamıyla M kullanıyor olacağız.

• Final Marshmallow geldiği zaman aşağıda Xperia X serisinde bulunan yeni gelişmiş stamina mod da yazılım içerisinde bulunacak
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugraakkoc -- 11 Nisan 2016; 17:00:46 >

• X serisini satışa çıkarınca 6.0 verecekler demekki. Ses konusunda düzeleceğini hiç sanmıyorum bu telefonun ama bir ümit işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDTuRkk -- 11 Nisan 2016; 17:02:25 >
  • Z5 lere niye verildi o zaman bu sürüm ne saçma güncelleme mantığı anlamadım bitmedi ise verme dimi tuhaf.

• 
Sayfa: önceki 12991300130113021303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.