Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (1299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.078
Cevap
140
Favori
714.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12971298129913001301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Consepte var sd kartı dahili yapma

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

• Consept arama ekranı daha kaliteli

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

• MaDTuRkk M kullanıcısına yanıt
    Conceptte batarya durumu nasil? Ben koncept yukleyecem. Ne eksigi var ki?

• yayynlanan son sürümün xperiFirm deki kodu nedir acaba?
  • Sony bazı uygulamaları yok kişiselleştirme ayarlarının çogu yok gibi üst bildirim paneli değiştirme çagrı bölümü gibi mesajlaşma yok ekstra uygulama gerekiyor hangouts gibi
  • Sony bazy uygulamalary yok ki?iselle?tirme ayarlarynyn çogu yok gibi üst bildirim paneli de?i?tirme çagry bölümü gibi mesajla?ma yok ekstra uygulama gerekiyor hangouts gibi
  • Sıkıntı telefonda mı adaptörde mi?
  • %90-100 arası yavaş doldurur. Birde %50 altında ölç. Hata varsa da adaptördedir büyük ihtimal.
    Ses kamera nadıl concept

• O bu değilde çift tıkla ekranı uyutmak heyecanlandırdı beni. Sony küçük süprizleri seviyor, vermeyip vermeyip sonradan mutlu ediyor. Ayrı program çalıştırmamıza gerek kalmayacak.

Concept ama daha heyecanlandırıyor, eksiği çok olmasına rağmen sd kartı ana hafıza yapabilme, ses performansı gibi şeyler ile daha iyi olacak gibi duruyor. Biran önce eksikleri giderilse de onu kullansak keşke.

• Yeni romla beraber DualShock 3 desteği gidiyormuş, yerine 4 geliyormuş. Haberiniz olsun
    Güç tuşuna uzun bastığınızda ekran görüntüsü, ekran videosu çekme seçenekleri varmı?

İnternetten andoid 6 inceleme videoları izlediğimde sadece kapat aç seçeneği çıkıyordu.
  • Srcn81 kullanıcısına yanıt
    Consept ekran görüntüsü alma var sadece consept yazılım kullanılacak gibi degil bence çok şey eksik

Bende denedim çok fazla şey eksik kullanilanilacak gibi deil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • maxi80 M kullanıcısına yanıt
    Hocam 17.30-17.40 civarı şarja koydum. Cihazı şarja koymadan önce 6 saat ekran süresi aldım. Saat 18.58'de şarj seviyesi %38 idi.Her 3-4 dkda bir %1 seviye doluyor. Durum normal mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dream Machine -- 10 Nisan 2016; 19:00:45 >
  • 1 saatte %38 dolduysa bence normal değil gibi, başka sağlam bir adaptör ve şarj kablosu ile şarj edin o zaman. eldeki patlak gibi.
  • se_runtome kullanıcısına yanıt
    1 hafta önce denedim çok eksiklik var tavsiye etmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDTuRkk

Consepte var sd kartı dahili yapma

Sırf bu özellik için M yi bekliyodum, vermediler.

Z2'nin concept romu var mı hocam? Varsa ona geçeyim ben de madem.

Bu özelliğin romlara sonradan ekleneceğini sanmıyorum çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanane900 -- 10 Nisan 2016; 20:10:02 >

• 
Sayfa: önceki 12971298129913001301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.