Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (1297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.078
Cevap
140
Favori
714.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12951296129712981299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok o duruyor aksine çift tıklama ile uyutma da gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HcPsi H kullanıcısına yanıt
    Hayır duruyor..ekran ayarında hala :)

• 486 kod romda chromeden full ekran videoda yeşillenme oluyordu umarım bunda yoktur

• bosyaf B kullanıcısına yanıt
    Lolipop TA ekran titremesi vardı şuan bunda yok

• MaDTuRkk M kullanıcısına yanıt
    Aynen yok..rom kurulunca cok hızlı 1.7gb filan bos bellek oluyor..ama uygulamalar kurulunca bellek 1.0gb düşüo..deneyip görebilirsiniz..ben lollpop kullanıoken..vietnamlı bi adamın romunu kullanıodum sonyfan.vn sitesinde bu adam 40 50 uygulama kendım yüklediğim halde 1.4gb bos ram oluyordu..bakalım yeni.güncellemeler gelsin nolcak..en fazla doze modu gelir..baskada bişe olmaz kamera ve sese elini sürmez sony..kendı telefonumdan sogudum :)

• Arkadaslar ben anlamadım size güncelleme mi geldi siz mi yuklediniz?

• MaDTuRkk M kullanıcısına yanıt
    Belki de en çok tek şikayet ettiğim nokta buydu. Özellikle de ekran parlaklığını tamamen artırınca çok daha net belli oluyordu. Kaldırıldıysa çok iyi iş yapılmış olur.
  • Birkaç ülkede Z3 için dağıtıma başlanmış. Çok az kaldı gelmesine

http://forum.xda-developers.com/z3/general/official-marshmallow-23-5-0-570-rolling-t3354946/page2
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDTuRkk

4.5 g anasını ağlatıyor şarjın ya yüzde 30 da bıraktım sabah yüzde 0 da idi kapanmıştı telefon ni 3g bi 4g arıyor şebeke ondan ona geçiyor çekmeyen yerlerde işte 3 saati göremez oldum ekran süresi

telefon çekmeyip sürekli sinyal aradığında şarj çok gider. şarjın çok gitmesindeki suç operatörünüzde. çünkü apple vs. paylaştığı görsellerde lte ile konuşma internet süresi vb 3g ye oranla daha çok gözüküyor. 450 mbps den fazla destekleyen telefon daha üretilmemiş iken 1000 mbps diye reklam yapan şirketlerin olduğu ülkede bu durumu yaşamanız normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugraakkoc

6.0.1 gelmiş ve çift tıkla uyutma vs de gelmiş
    Bu mesaja eklenen görseller:

Dostum tema çok hoşuma gitti adı nedir acaba :)

• Temaları buradan indirebilirsiniz modern mavi veya modern kırmızı her ikisi de klavye dahil temalama yapıyor

https://drive.google.com/folderview?id=0B1ai4X4nE9dARWNQaGd5aEhLXzA
  • Güncelleme başladı, hadi hayırlısı. Benim telefonu daha yeni servise gönderdim. M yüklü gelirse iyi olur

http://www.xperiablog.net/2016/04/09/android-marshmallow-xperia-z2-z3-compact-23-5-a-0-570/

• Pc componiona ne zaman gelir? İlk önce ota olarakmı geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ABD romu yükleyecekler yüklemesin. Mobil veri açılmıyor, modem uyumsuz. bende stock lp ye geçecem

• Arka da işlemci çok ısındığı için camı çatlayan çok olmuş kendi kendine beni mi buldu arkadaş

• Dr.Razor kullanıcısına yanıt
    Lolipop bence şuan daha iyi iki üç görsel şey harici değişen bişi yok aksine bazı sık kullanılan özellikleri kaldırmışlar bakalım yeni güncelleme gelecek mi

• Romu kurmuş arkadaşlar linkini atabilir mi, bizde kuralım hemen :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jz `` J kullanıcısına yanıt
    XperiFirm ile indirip sizde kurabilirsiniz. resimde gözüken ülkelere geldi güncelleme
    Bu mesaja eklenen görseller:

• XperiFirm ile dosya indirme ve inen dosyayı ftf çevirme anlatımı;

XperiFirm ile dosya indirme nasıl yapılır.

Tıkla Aç

XperiFirm ile indirilen dosyayı ftf çevirme.

Tıkla Aç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDTuRkk -- 9 Nisan 2016; 19:43:44 >

• Api2 lazım ses lazım gerisi boş diyorum. Sony zaten stabil tutar telefonu ben stabilitesi, tasarımı, şarj kullanımı, güncelleme desteği ve kamerası için almıştım 2500 taksitle Turkcell kakaladı ha pişman mıyım hayır tadarımı çok beğeniyorum telefonun ve 5 yıl kullanacağımı düşünürsek problem yok.
    Haziranda bir yıl olacak ve sorunlar:
    İlk aldığımda ölü piksel vardı bir tane hala var ama siyah renkte belli
    Klavyede morluk var donanımsal sanırım sste görünmüyor
    Hoparlör Spotifyda son seste cızırtılı
    Ön kamerası gün ışığında iyi geceleri kafelerde falan fotoğraf çekilmiyor
    Arkadaş dock bölümünden yere düşürdü hafif içeri girdi dock kısmı dock tam oturmuyor
    Telefonum eski mesajlarda atmıştım hafif yamuk
    Ama iyi ki bu telefonu almışım 5s 16 gb almaktansa keyfime bakıyorum pc eski olduğu için film, dizi hepsini rahatça izliyorum
    Bir de kapağı sıkmayacak otgli flash bellek buldum mu tamamdır benim için otgli usb kullanan var mı z3te?
    A101deki usb bellekler kapağı içine götürüyor. uzun yazdığım için kusura bakmayın.

• 
Sayfa: önceki 12951296129712981299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.