Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (1293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29.078
Cevap
140
Favori
714.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12911292129312941295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yılların sonycisiyim elimde ilk androidlerden xperia neo v var :D doğal olarak 5 yıl sonra bellek problemleri başladı whatsapı bile güncellerken birşeyler silmek zorunda kalıyorum telefonu değiştirmek istiyorum 1500 tl civarı bütcem var şuan bu fiyatlara z3 plus bulunabiliyor, ancak hakkında bayağı olumsuz şeyler duydum (ısınma problemleri )sizce alınabilirmi veya alternatif olarak ne düşünebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfozdmr

aldım şuanda da kullanıyorum. büyük ihtimal kapatmıyordur. eğer kapalı ise sadece sim kart kısmındaki kapak kapalıdır. mail atın isterseniz ben öyle yapmıştım ya da arayın. neresi açık kapalı yazarlar hemen.

Risk alıp siparişi verdim bile hocam. Hepsi birebir aynı kalıp kesim. Sadece tasarımları farklı farklı. Sizde dock girişi açıksa bende de açık gelir muhtemelen.

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enspak

Arkadaşlar yılların sonycisiyim elimde ilk androidlerden xperia neo v var :D doğal olarak 5 yıl sonra bellek problemleri başladı whatsapı bile güncellerken birşeyler silmek zorunda kalıyorum telefonu değiştirmek istiyorum 1500 tl civarı bütcem var şuan bu fiyatlara z3 plus bulunabiliyor, ancak hakkında bayağı olumsuz şeyler duydum (ısınma problemleri )sizce alınabilirmi veya alternatif olarak ne düşünebilirim.

Isınmayı dert etmeyecekseniz z3+, s810 işlemciyle gayet performanslı telefon. 1500'e sıfır alacaksanız da makul bir fiyat bence.

Ancak kamera lensi, eski z1 z2 z3 lensleriyle aynı yanlış hatırlamıyorsam (20.7) Dolayısıyla kameradan alacağınız performans, eski model amirallerden çok da fazla olmayacak.

Bence ekleme yapabiliyorsanız Z5 alın, yapamıyorsanız da biraz dişinizi sıkın Z5'in fiyatının düşmesini bekleyin. X performance gelince z5'lerde ucuzlama olması kaçınılmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sanane900

quote:

Orijinalden alıntı: enspak

Arkadaşlar yılların sonycisiyim elimde ilk androidlerden xperia neo v var :D doğal olarak 5 yıl sonra bellek problemleri başladı whatsapı bile güncellerken birşeyler silmek zorunda kalıyorum telefonu değiştirmek istiyorum 1500 tl civarı bütcem var şuan bu fiyatlara z3 plus bulunabiliyor, ancak hakkında bayağı olumsuz şeyler duydum (ısınma problemleri )sizce alınabilirmi veya alternatif olarak ne düşünebilirim.

Isınmayı dert etmeyecekseniz z3+, s810 işlemciyle gayet performanslı telefon. 1500'e sıfır alacaksanız da makul bir fiyat bence.

Ancak kamera lensi, eski z1 z2 z3 lensleriyle aynı yanlış hatırlamıyorsam (20.7) Dolayısıyla kameradan alacağınız performans, eski model amirallerden çok da fazla olmayacak.

Bence ekleme yapabiliyorsanız Z5 alın, yapamıyorsanız da biraz dişinizi sıkın Z5'in fiyatının düşmesini bekleyin. X performance gelince z5'lerde ucuzlama olması kaçınılmaz.

hocam ısınmayı tahmin edemiyorum,herkes ısınıyor ısınıyor diyor ama bu ne denli bir ısınma ne gibi sorunlara yol açar günlük kullanımda tahmin edemiyorum hocam şuan gittigidiyorda 1575e geliyor hepsiburadada 1645 mi neydi sıfırlarından bahsediyorum z5i bayağı kaba bulmuştum ben yanlış hatırlamıyorsam birde fiyatışuan bayağı yüksek
    alternatif olarak lg g4 falan var ama oda şarj konusunda çok sıkıntılıymış

• sanane900 S kullanıcısına yanıt
    Bu kalınlık ta telefona o batarya olmamış bence en kötü 3000 lazım dı

• Leica gibi mercek lens üreten dünyanın en iyilerinden biri olan firma nasıl huawei ile ortak çalışma yapmış anlamadım incelemelere baktımda şuan en iyi fotograf onda olacak galiba.
  • Beyler, marshmallow gelince sıfır temiz bir kurulum yapayım diyorum. Diğer bütün güncellemeleri bodozlama kurdum sıkıntıda yaşamadım hiçte, telefonda 2 senelik oldu, bir format iyi gelir diye düşünüyorum.

Temiz kurulumu güzel tane tane anlatan bir kaynak var mı?

• MaDTuRkk M kullanıcısına yanıt
    Adamlar güzel özelliklere sahip telefon ile geliyorlar da telefon çok kaba ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maxi80 M kullanıcısına yanıt
    Güncellemeyi kur sonra çak formatı bu :)

• Selamlar Arabistan'dan sıfır z3 1000 liraya buldum,telefon hakkında çok şey bilmiyorum,alayım mı ne dersiniz?
  • 4.5g yanlız şarjın içine ediyor

• Telefonumun dün gece yatmadan once %15 şarji vardi sabah kalktiğimda ise telefon hiçbir tepki vermiyor. Ses açma kapama arti güç tuşu ne yaptıysam olmadi.
    Şarja taktim yârim saate yakin yine tepki yok şimdi ise bilgisayara bağladim bekliyorum. Kirmizi led yaniyor sadece ama telefon tepki vermiyor. Yardimci olacak birileri varmi?
  • Yahu benim sim kartım 4.5 G'ye uyumlu değil fakat 1 nisandan itibaren şarj sürem baya düştü. Normalde tek şarjla 2 günü zorladığım olurdu ama 1 Nisandan sonra akşam yatarken %2-3 anca kalıyor. Bu 4.5 G yaramadı gibi.
  • MaDTuRkk M kullanıcısına yanıt
    Bende havalı birşeyler bekliyordum.

Ok onu yaparım, zaten eski samsungçuyuz alışığız formata roota.

• quote:

Orijinalden alıntı: Volkoff_007

Selamlar Arabistan'dan sıfır z3 1000 liraya buldum,telefon hakkında çok şey bilmiyorum,alayım mı ne dersiniz?

Patron ben olsam alırdım ama söylemeye korkuyorum, şimdi birkaç arkadaş gelip çöp alınmaz deyip başka bir çöp önerirler.

• quote:

Selamlar Arabistan'dan sıfır z3 1000 liraya buldum,telefon hakkında çok şey bilmiyorum,alayım mı ne dersiniz?

1000 tl çok iyi fiyat kaçırmayın bence
  • Bu arada pc companion Xperia Companion olarak değişti yükleyeniniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxi80

quote:

Patron ben olsam alırdım ama söylemeye korkuyorum, şimdi birkaç arkadaş gelip çöp alınmaz deyip başka bir çöp önerirler.

Hocam bu alıncak gibi duruyor
  • 4.5 g anasını ağlatıyor şarjın ya yüzde 30 da bıraktım sabah yüzde 0 da idi kapanmıştı telefon ni 3g bi 4g arıyor şebeke ondan ona geçiyor çekmeyen yerlerde işte 3 saati göremez oldum ekran süresi

• Stamına mod ve sd kartı dahili hafıza yapma yine yok galiba m4 aqua kullanıcılarına yazık oldu
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

• 
Sayfa: önceki 12911292129312941295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.