Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (1281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29.078
Cevap
140
Favori
714.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12791280128112821283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne yapıp ne edip, hiçbir şey yapamıyorsanız da gerekirse biraz daha fiyatının düşmesini bekleyip z5 alın derim.

Z2 ve Z3'ler güzel,sorunsuz cihazlar. Ama artık ufaktan eskimeye başladılar. Z3+ ise birçok nedenden dolayı tutmamış bir model. Üstelik fiyatı da z5'e kafa tutar vaziyette. Bugün telefon alacak olsam, z3+' yı seçenekler arasına asla almam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birahalasoguk

Öyle gerçekten şanssızlık bence de. İlk düştüğünde her telefon kırılırdı bana göre baya sert düştü sivri taşa çarptı. Dün parkeye düşüp dokunmatiğin hasar alması da bana göre takılan ekranın dandikliğinden kaynaklanan bir durum. Ekran renginde parlaklığında en ufak bir şey yok çünkü 1 cmlik bir bölgenin dokunmatiği yok sadece gerçekten ilginç. Normalde dokunmatik bozulmaları tüm ekranı bağlıyor çünkü. Böyle de idare ediyorum ama bir şey yazarken zor oluyor. Bakalım idare ettiğince gitsin de z5p'nin fiyatı ucuzlarsa onu alırım.

üst taraftanmı dokunmatiği bozuldu. Benimde üst 0.5 cm kısım dokunmatik çalışmıyor geri kalan tüm yerler çalışıyor. Bildirim çubuğu normalde inmiyor bu şekilde ama ek programcık yükleyerek bu sorunu aştım. Geri tuşuna basılı tutunca bildirim çubuğu iner oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 sene oldu daha alalı 1.5 senelik cihaza eski cihaz muamelesi yapmak nedir yani. Bu kadar mı aç ve doyumsuz olduk.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-92A2F8722

quote:

Orijinalden alıntı: birahalasoguk

Öyle gerçekten şanssızlık bence de. İlk düştüğünde her telefon kırılırdı bana göre baya sert düştü sivri taşa çarptı. Dün parkeye düşüp dokunmatiğin hasar alması da bana göre takılan ekranın dandikliğinden kaynaklanan bir durum. Ekran renginde parlaklığında en ufak bir şey yok çünkü 1 cmlik bir bölgenin dokunmatiği yok sadece gerçekten ilginç. Normalde dokunmatik bozulmaları tüm ekranı bağlıyor çünkü. Böyle de idare ediyorum ama bir şey yazarken zor oluyor. Bakalım idare ettiğince gitsin de z5p'nin fiyatı ucuzlarsa onu alırım.

üst taraftanmı dokunmatiği bozuldu. Benimde üst 0.5 cm kısım dokunmatik çalışmıyor geri kalan tüm yerler çalışıyor. Bildirim çubuğu normalde inmiyor bu şekilde ama ek programcık yükleyerek bu sorunu aştım. Geri tuşuna basılı tutunca bildirim çubuğu iner oldu.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alynty: lumiafanx920

quote:

Orijinalden alynty: birahalasoguk

Öyle gerçekten ?anssyzlyk bence de. Ylk dü?tü?ünde her telefon kyrylyrdy bana göre baya sert dü?tü sivri ta?a çarpty. Dün parkeye dü?üp dokunmati?in hasar almasy da bana göre takylan ekranyn dandikli?inden kaynaklanan bir durum. Ekran renginde parlakly?ynda en ufak bir ?ey yok çünkü 1 cmlik bir bölgenin dokunmati?i yok sadece gerçekten ilginç. Normalde dokunmatik bozulmalary tüm ekrany ba?lyyor çünkü. Böyle de idare ediyorum ama bir ?ey yazarken zor oluyor. Bakalym idare etti?ince gitsin de z5p'nin fiyaty ucuzlarsa onu alyrym.

üst taraftanmy dokunmati?i bozuldu. Benimde üst 0.5 cm kysym dokunmatik çaly?myyor geri kalan tüm yerler çaly?yyor. Bildirim çubu?u normalde inmiyor bu ?ekilde ama ek programcyk yükleyerek bu sorunu a?tym. Geri tu?una basyly tutunca bildirim çubu?u iner oldu.

enteresan bir durum biliyorum ama foto?rafta i?aretledi?im kysmyn dokunmati?i çaly?myyor.

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birahalasoguk -- 28 Mart 2016; 21:20:41 >

• Arkadaşlar ben z3 telefonumun ön kamerasindan memnun değilim. Yükseltmek istiyorum ön kamerayi, çok fazla selfie kullanan biriyim. 5 mgpx çıkartma şansım var mi? Böyle bir imkan sunuyor mu sony?

• quote:

Orijinalden alıntı: gkg88tr

Arkadaslar merhaba telefonun sag tarafinda sararma turunculasma gibi birsey oldu dun hicbirsey yoktu bugun sabahta yoktu birden farkettim dusurme bastirma vs gibi bir seyde yasamadim kendi kendine oldu..ekran resmi alinca cikmadigi icin nasilanlatirim bilemedim..telefon sony eurosia garantili daha 1yil olmadi alali.nasil bir yol izlemek gerek?

Benim cihazda da oldu.servise verin ekran değişiyor.

• cygnus666 C kullanıcısına yanıt
    Oyle yapacagim..basta dedim kucuk bir yer kenarda kaliyor vs diye dusundum ama bunun artma ihtimali olabilir diye dusunuyorum birde garantisi varken veriyim :) insallah hallolur sureci buraya yazarim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GRİNG0 kullanıcısına yanıt
    İmkansız maalesef. Böyle bir seçenek sunan telefon yok piyasada.
  • Teknode kullanıcısına yanıt
    1 yılım dolacak bu haziranda daha 5 sene insallah bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: GRİNG0

Arkadaşlar ben z3 telefonumun ön kamerasindan memnun değilim. Yükseltmek istiyorum ön kamerayi, çok fazla selfie kullanan biriyim. 5 mgpx çıkartma şansım var mi? Böyle bir imkan sunuyor mu sony?

Var tabi. 2700 tl verip z5 premium alacaksın.

• Cidden sony firmasından beklenmicek bir güncelleme performansı var ortada. Arkadaş bu nedir ya oldu olcak android m yi geçelim direk android n yi versinler. Sözde Şubat ayından beri ay sonuna doğru verilicek güncelleme. Bu nasıl firma bu nasıl politika anlamak imkansız. Bir de bu konuda yok Efendim yazılım geç geliyor ama sağlam geliyor bilmem ne diye hala şu firmayı savunanlar var ya onlar da kafalarını nereden almışlar bilemiyorum. Yazıktır günahtır be kardeşim

• Bir de şu Xperia x serisi saçmalığı var. Ulan zaten senelerce z serisinde milleti 20 mp kamera ayağına kandırdınız o iğrenç kamera performansıyla kullanıcıları hayattan soğuttunuz şimdi de x serisi adı altında yok kamera odaklı telefon bilmem ne diye halkı dolandıracaksınız öyle mi? Şimdi kimse gelip de bana beğenmiyorsan telefonu değiştir felan demesin bu para kolay kazanılmıyor. Ben ne yazık ki sony nin tuzağına düşüp geçen sene haziran ayında Xperia Z3 aldım ve PİŞMANIM. Burada da Çatır Çatır konuşma hakkım var çünkü resmen sony firması tarafından dolandırıldım. Arkadaşlar sony telefon almayın aldırtmayın ben ettim siz etmeyin bu hataya düşmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

1 sene oldu daha alalı 1.5 senelik cihaza eski cihaz muamelesi yapmak nedir yani. Bu kadar mı aç ve doyumsuz olduk.

Onu gidip Sony'e anlatın siz en iyisi. Android işletim sistemli telefonlara üreticileri maksimum 2 yıl güncelleme desteği veriyor. Z2 ve Z3 için gelecek olan 6.0.1 güncellemesi, çok büyük ihtimalle son büyük güncelleme olacaktır.

Yazılım desteğini yitiren telefon da eskimiş sayılıyor ne yazık ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: verdi001

quote:

Orijinalden alıntı: skaar

Bir de şu Xperia x serisi saçmalığı var. Ulan zaten senelerce z serisinde milleti 20 mp kamera ayağına kandırdınız o iğrenç kamera performansıyla kullanıcıları hayattan soğuttunuz şimdi de x serisi adı altında yok kamera odaklı telefon bilmem ne diye halkı dolandıracaksınız öyle mi? Şimdi kimse gelip de bana beğenmiyorsan telefonu değiştir felan demesin bu para kolay kazanılmıyor. Ben ne yazık ki sony nin tuzağına düşüp geçen sene haziran ayında Xperia Z3 aldım ve PİŞMANIM. Burada da Çatır Çatır konuşma hakkım var çünkü resmen sony firması tarafından dolandırıldım. Arkadaşlar sony telefon almayın aldırtmayın ben ettim siz etmeyin bu hataya düşmeyin.

Haydi genç başka kapıya..

Bu yoruma böyle bir cevap atarak bazı şeylerden yoksun olduğunu anlamış olduk GENÇ.

• Merhaba.Bu telefonun şarj sorunu var mı.Yani 0 dan 100 e kaç saatte şarj oluyor ve şarjı ne kadar gidiyor.Aydınlatırsanız sevinirim.
  • Bence hala Z3 Sony'nin en iyi telefonudur performas ve estetik açısından ;efsanedir sattığıma pişman olmuşumdur. kamerdan aşırı bi beklentiniz yoksa piyasada bir çok yeni telefona taş çıkartır, her işinizi karşılayacak bir cihazdır. beyaz tercih sebebidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkancapur

Merhaba.Bu telefonun şarj sorunu var mı.Yani 0 dan 100 e kaç saatte şarj oluyor ve şarjı ne kadar gidiyor.Aydınlatırsanız sevinirim.

Dostum şarj yaklaşık 3 saatte şarj oluyor kendi adıma yaklaşık 5.30 6 saat ekran süresi ve 42 saat çalışma süresi alıyorum

• Arkadaşlar ufak bilgi vereyim ilgilenen varsa :)

Sony geçtiğimiz aylarda beta programı başlatmıştı. Konsept rom değil beta konsept ve beta romlar ayrı romlardır unutmayın.

Beta rom için açıklama geldi yeni

Sabrınız için teşekkürler
    Biz küçük küçük güncellemeler vermek yerine biraz bekleyerek sizin önerilerinizi ve görüşlerinizi göz önüne alarak daha kapsamlı bir güncelleme hazırlıyorduk. Bir aksilik olmazsa önümüzde ki hafta beta roma yeni güncelleme gelecek. Unutmamanızda fayda var her güncelleme için google onayı ve izni alınıyor bu sebeple de resmi işlemler biraz uzun sürüyor.

Konsept rom hakkında yeni bir gelişme var

Bugün konsept roma güncelleme geldi ve xperia z5 serisinde ki kamera arayüzünü eklediler birde Wifi pil tüketim sorununu düzeltmişler

• Otgli flash bellek mi alayım otg kablosu mu z3 ile uyumlu olduğunu nasıl anlarım ayrıca kablonun aktarım hızına etkisi var mıdır?

• bugraakkoc kullanıcısına yanıt
    Mayısı bulur güncellemenin gelmesi
    Bu sefer sony bizi üzdü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12791280128112821283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.