Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (1279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.078
Cevap
140
Favori
714.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12771278127912801281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kamera ne çıktı? Sony mi samsung mu. Aida64 ile bakabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Ona bakmadım hocam fırsatım olunca bakarım. birde hocam bu samsung whatsap olsun facebook ınstagram gibi uygulamaları neden yerleşik sisteme dahil etmiş onu anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDTuRkk -- 23 Mart 2016; 17:22:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDTuRkk

Ona bakmadım hocam fırsatım olunca bakarım. birde hocam bu samsung whatsap olsun facebook ınstagram gibi uygulamaları neden yerleşik sisteme dahil etmiş onu anlamadım.

Evet maalesef öyle. Greenify bile görmüyor yerleşik olduğu için... Bende devre dışı bıraktım tarayıcıdan açıyorum. Senmi aldın arkadaşınmı aldı hocam? Kamerası düşük ışıkta çok iyi ama gün ışığında z5 ile kafa kafaya olur hatta z5 in çektiği kareler daha gerçekçi

arkadaşım aldı hocam. kamera yazılımı her türlü daha iyi ois var bence hocam bu bile yeterli bir sebeb sony hiç bişi yok raw fotoyada izin veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDTuRkk -- 23 Mart 2016; 17:39:57 >
  • Bir telefona 3000 lira para veriyorsan bırakta iyi çeksin.
  • sony de verdik zamanında 2500 lira ama kalite ortada ön kamera vga kamera bildigin eski nokialardaki
    gündüz herkez iyi çeker maksat düşük ışıkta iyi çekmesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferli

Rootdan anlıyorsan xda da ses modları var onlardan yükle farkettiriyor hem kalite hem yükseklik konusunda

Hocam anlıyorum da cihazın orjinalliği gidiyo o sıkıntı olmasa

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDTuRkk

gündüz herkez iyi çeker maksat düşük ışıkta iyi çekmesi

Tabi haklısın düşük ışık ta çekim önemli ama gündüz çekilen fotoğrafları çok işliyor olmasından pek doğal görünmüyor.Tabi yinede z5 ten genel anlamda iyi

• Lg g3 için bile güncelleme verildi
  • Arkadaşlar root ve ses yükseltme modunun linkini atabilecek varsa süper olur

• S7 nin kamera testi
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

• 6.0 ne zaman geliyor beyler ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • YoğunBelKası kullanıcısına yanıt
    Nisan sonu galiba

• MaDTuRkk M kullanıcısına yanıt
    Cevap için sağolun :) z5 compact var evde ona gelmiş. Stamina modu yok. Ve kamerada 20 ya da 23mp seçince manuel modda, iso yu otomatiğe alıyor değiştirtmiyor :/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesAlanTR

quote:

Orijinalden alıntı: zaferli

Rootdan anlıyorsan xda da ses modları var onlardan yükle farkettiriyor hem kalite hem yükseklik konusunda

Hocam anlıyorum da cihazın orjinalliği gidiyo o sıkıntı olmasa

orjinallik neden gitsinki parça takmıyorsunki buna :) baktın beğenmedin orjinale dönersin çok zor işler değil emin ol, hem sorun olmaz kardeşim ben yıllardır öyle kullanıyorum w810iden beri :))
  • bu ne anlama geliyor sizce?
     ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi se_runtome -- 24 Mart 2016; 10:15:15 >
  • Telefonu KVK'ya verdik. İşi bitti elden teslim alayım diye gittim kargo ile gönderdiğim için elden teslim etmediler. Şimdi telefon kayboldu kargoda. KVK gönderdik diyor ama takip numarası veremiyor. Kargo zaten takit numarası olmadan birşey yapamıyor. isim veriyorum aklını sevdiğim kvk'sı isim soyisim yanlış girmiş sisteme iyice karıştı ortalık.
  • se_runtome kullanıcısına yanıt
    Şikayetiniz şarj veya ses ile ilgili ise istiyorlar. Tavsiyem full kutu göndermeniz.

• Dr.Razor kullanıcısına yanıt
    kardeş 3 kez cam yapıştırıldı 4 kez de manyetik sarj yeri arızası için servise verdim.hala olmamıştı.
    sony'e yazı yazdım geçen hafta beni aradılar. sorunlarımı dinlediler. ben dedim 2006 dan beri soyciyim bu cihazı seviyorum dedim ama bukadar hasar çıkması sürekli servis böh geldi dedim. hadi şimdi 1 sene garantisi var dedim bitince ne olacak dedim den sürekli cam için 100 tl mi ödeyeceğim dedim. cihazı istediler bende paramı iade edecekseniz getiririm dedim zaten tüketici mah. gitsem elimde 5 defa onarılmış belge var dedim haklarımı çok iyi biliyorum dedim. bu ara ne cok dedim yazmışim
    durum bu kardeşim.
    ama hala hiç umudum yok.
  • 
Sayfa: önceki 12771278127912801281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.