Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (1270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.078
Cevap
140
Favori
714.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12681269127012711272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Keşke senin dediğin gibi olsaydı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar telefonumun garantisi 7 ay sonra bitiyor.
    mevcut telefonumda ;

-ÖN KAMERA TAM ORTADA DEĞİL
    -ANA EKRAN TAM ORTADA DEĞİL
    - ARKA KAPAKTA KASA AÇIKLIĞI MEVCUT
    - EKRANIN ALT KISMINDA SANAL TUŞLARIN OLDUĞU YERDE DÜZ ŞEKİLDE HAFİF EKRAN SARARMASI İLE EKRAN PARLAMASI VAR
    - ÜST HOPARLÖR DUYULMUYOR NEREDEYSE VE CIZIRTI İÇİNDE

TÜM BUNLAR DİKKATE ALINDIĞINDA DEĞİŞİM OLUR MU ? BU CİHAZIM ZATEN DEĞİŞİM CİHAZIYDI İLK CİHAZ SU ALMIŞTI AMA BÖLE SORUNLARI YOKTU.BU CİHAZDA 10 AYDIR BENDE GÖRSEL KUSURLARA ÇOK TAKILMADIM AMA SES KISIKLIĞI VE EKRANDAKİ KUSURLAR BATMAYA BAŞLADI.. 7 AY GARANTİSİ KALDIĞI İÇİN VE ZATEN DEĞİŞİM CİHAZI OLDUĞU İÇİN TELFONU YAPMAYA ÇALIŞIRLAR MI YOKSA DİREK DEĞİŞİM OLUR MU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavvrick -- 10 Mart 2016; 14:21:27 >
  • Z5 ile z3 arasında fiyat farkıda yok muş
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDTuRkk -- 10 Mart 2016; 14:30:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mavvrick kullanıcısına yanıt
    kardeş moralini bozmak istemem ama
    benim cihaz 3 kez cam kalkması 1. ön 2. ve 3. arka taraf
    2 kez de manyetik sarj yeri arızasından olmak üzere 5 kez servise gitti ve ne değişim nede iade oldu servis kvk
    şimdi bir daha giderse inşallah para iadesi olur.
    ama yanlış anlama kısmet meselesi belki olur.
  • MaDTuRkk M kullanıcısına yanıt
    z5 perakende garanti z3 distribütor garanti o yüzden öyle
  • Eoudoxias kullanıcısına yanıt
    Dist.garantili yazıyor ılginç

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDTuRkk

Z5 ile z3 arasında fiyat farkıda yok muş

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

Z3'ü satıp Z5 alınır mı sence?

• se_runtome kullanıcısına yanıt
    Gerçekten distribütor ise z3 satıp z5 alim hemen :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknode kullanıcısına yanıt
    Bu ayın sonlarına doğru diye tahmin ediyorum.
  • aclockwork A kullanıcısına yanıt
    Üstad benim telefonda öyle olmuştu kvk garantiye gönderdim ücretsiz değiştirdiler hatta kamera ses açma düğmelerini değiştirmişler hepsi garanti kapsamında değiştirildi garantin varsa gönder 1 hafta da halloldu.

• xperia70 kullanıcısına yanıt
    hocam ben komple yeni cihaz istiyorum uğraşmasınlar satamam zaten yenisini vermezlerse :( denemeden öğrenemicez sanırım bakalım 1 ay sonra vericem servise
  • se_runtome kullanıcısına yanıt
    Sony bugün z5 lere 88 mb bir güncelleme vermiş ne oldugu belli degil ama ne için verildigi sony stamına modu şimdilik kaldırdı nisanda yada mayısta verecekmiş yeniden sony bence z3 lere ve z5 serisine ek güncelleme olarak 6.0.1 olarak güncelleme verecek ve içinde z3 lere verdigi güncellemede stamına ve eksik olan çok şey olacak gibime geliyor. Anroid N ile gelen beta deneme sürümünde bgün gördüm gece modu çoklu ekran modu iki tane uygulamayı tek ekranda kullanma ayarlar menüsünde sol menüyü açma filan gibi özellikler var anroid n ile degildi yaza dogru 6.1 çıkarsalar onunla verilse hemen keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDTuRkk

Sony bugün z5 lere 88 mb bir güncelleme vermiş ne oldugu belli degil ama ne için verildigi sony stamına modu şimdilik kaldırdı nisanda yada mayısta verecekmiş yeniden sony bence z3 lere ve z5 serisine ek güncelleme olarak 6.0.1 olarak güncelleme verecek ve içinde z3 lere verdigi güncellemede stamına ve eksik olan çok şey olacak gibime geliyor. Anroid N ile gelen beta deneme sürümünde bgün gördüm gece modu çoklu ekran modu iki tane uygulamayı tek ekranda kullanma ayarlar menüsünde sol menüyü açma filan gibi özellikler var anroid n ile degildi yaza dogru 6.1 çıkarsalar onunla verilse hemen keşke

Zor değil imkansız bu durum stabil olsun kullanışlı olsun da n m önemli değil ama n kullanıcı odaklı olacak gibi geliyor

• dolucana kullanıcısına yanıt
    alınmaz, snapdragon 808 ve 810'lu cihazlara para vermeyin..
  • Xperia Z2 ve Z3 için 6.0.1 Beta Yayınlandı! -http://shiftdelete.net/xperia-z3-ve-z3-icin-android-6-0-1-beta-yayinlandi-69608

• quote:

Orijinalden alıntı: ErsunBG

Xperia Z2 ve Z3 için 6.0.1 Beta Yayınlandı! -http://shiftdelete.net/xperia-z3-ve-z3-icin-android-6-0-1-beta-yayinlandi-69608

Hadi hayırlısı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ErsunBG

Xperia Z2 ve Z3 için 6.0.1 Beta Yayınlandı! -http://shiftdelete.net/xperia-z3-ve-z3-icin-android-6-0-1-beta-yayinlandi-69608

Nereden indiriyoruz bunu.... Ses De iyileşme mevcut mudur

• Xda da beta güncelleme alan birisi twrp backup dosyası paylaştı sağolsun. Bizede indirip restore etmek kaldı :)https://store.donanimhaber.com/27/6b/d9/276bd9670b72d0ddd0e1f58adba15b51.png

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

• karizma6080 kullanıcısına yanıt
    Seste iyileşme varmı hocam

• 
Sayfa: önceki 12681269127012711272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.