Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (1234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29.078
Cevap
140
Favori
714.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12321233123412351236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kardeş geçmiş olsun iyi ki bunlar varmış.
  • Sağolun teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • stonemas0n S kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olacak kimse yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: stonemas0n

Yardımcı olacak kimse yok mu?

Bendede oluştu telefonu kapatıp açtım düzeldi.

• MicroSDHC UHS-I SPEED 3 (U3) ( 90/80 MB/S) hafıza kartı alsam sizde ne kadar bir hız görürüm malum 6 ile dahili hafıza ile sd kart birleştirmek istiyorum.
    U1 var test yaptıgımda okuma 32 yazma 12 U3 kaç görür acaba
  • 6.0 z3e ne zaman gelicek?

• mutlu61 kullanıcısına yanıt
    3 vakte kadar inşallah :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDTuRkk

Bugün telefon ayvayı yedi babam üstüne bali döktü kılıf ve önlü arkalı cam vardı allahtan kılıfa ve korucu camlara geldi küçük ufak tefek şeyler oldu ama kamera camı gitti bali oldu çıkmıyor korucu işe yaradı yani olmasa idi önlü arkalı telefon bali idi

Kurumasını bekleyecektin.

• Ya arkadaşlar bende albüm çok yavaş açılıyor sorun ne olabilir ki. Sd kartım SanDisk 64 gb extreme u3???

• Beyler merhaba, biliyorsunuz kısa zaman öncesine kadar z3 kullanıyordum. Bugün balsız geldi ve z3 almış. İki cihazı (note 5 var şu anda) aynı noktadan karşılaştırayım dedim otomatik ayarlarda ve z3 otomatikte rezalet ötesi gerçektende. Altta bir örnek görebilirsiniz.
    Z3
     ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

Note 5
     ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Beyler merhaba, biliyorsunuz kısa zaman öncesine kadar z3 kullanıyordum. Bugün balsız geldi ve z3 almış. İki cihazı (note 5 var şu anda) aynı noktadan karşılaştırayım dedim otomatik ayarlarda ve z3 otomatikte rezalet ötesi gerçektende. Altta bir örnek görebilirsiniz.
    Z3

Note 5

Ben bu yüzden genelde manuel modda kullanıyorum. Kamera işinde usta bir firmasın ama neden böyle anlamıyorum. Profesyonel kamerasını kullanıyorum mükemmel fotoğraf çekiyor ama telefonda neden neden neden böyle.

• Teknode kullanıcısına yanıt
    Çünkü lensten kazandığı sattığı telefondan daha fazla. Düşünün milyonlarca samsung ve iphone satılıyor bu da milyonlarca sony sensör eder. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirPhilosophy -- 2 Şubat 2016; 22:46:05 >
  • 1.z3
    2.z2
    3.c4

• MaDTuRkk M kullanıcısına yanıt
    Adaway kurdum ben bazılarını engelliyor

• MSCEO kullanıcısına yanıt
    LİB derken,nasıl yani hocam?

• elimde iphone 5s gold var. b tel ile takas yapalım diyorum üste 200 eder mi sizce
  • Şu zamanda Z3 alınır mı ? (Şu an iphone 5s kullanıyorum )
    kronik sorunu var mı şu an bilinen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirPhilosophy

Çünkü lensten kazandığı sattığı telefondan daha fazla. Düşünün milyonlarca samsung ve iphone satılıyor bu da milyonlarca sony sensör eder. :)

fantazi olsun diye telefon mu üretiyor o halde? Bu mantığa göre diğer markaları ezmiyecek bi malzeme üretmesi yeterliyken neden ezilecek kadar kötü üretsin? Xperia nın sonu vaio gibi olr bu gidişle.

• windshair kullanıcısına yanıt
    Hocam bir yerde milyarlar kazanırken (halihazırda her türlü sana muhtaç olan firmalardan gelen para), satacağınız telefonu düşünmezsiniz çünkü 5 milyon telefon satsanız karşınızda satış rekorları kıran iki rakibiniz var ve Sony dediğimiz firma Apple'ın Samsung'un yarısı kadar satıyor mudur bilemem. :) Muhtemelen senden alışveriş yapan firmalar da sözleşmelerinde sana diyorlar ki bak ben bunu alıyorum ve uzun yıllar alacağım, benim aldığım süreçte sen beni bu konuda geçmeyeceksin. Tamam mıdır? - tamamdır kardeş Olay tamamen budur. Eski Xperia cihazlarından daha iyi çeken bir telefon daha yoktu. Ne zamanki atılımlar oldu Sony firmalar arası satışa başladı yavaş yavaş kısmaya başladı, önce kameradan kıstı sonra sesten.. Sesten kısmasının sebebi de profesyonel Dap'lar üretmeye adım atmasıdır. Zx ve A serisi vs vs. Ben bunların bu şekilde bir anlaşmada olduğuna eminim. :)

• 
Sayfa: önceki 12321233123412351236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.