Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (1229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.078
Cevap
140
Favori
714.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12271228122912301231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://drive.google.com/file/d/0B3011Q50-bjWYjI4RFZXYlVEd3c/view

Ayarlar-ana ekrandan değiştirebilirsiniz yükledikten sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cyanogenmod, Euphoria, Flyme hepsini denedim. ve ne yazık ki hiç biri heves vermiyor bundan önce G2 Kullanıyordum ona daha çok Custom rom desteği geliyor.

• maxi80 M kullanıcısına yanıt
    Üstad çok güzel oldu ellerine sağlık

• Burda da bir grup oyun mevcut:

https://mega.nz/#F!2AkFgCwb!AKJDrzBzhBrF9M2Qp74gzQ

• Servisin yapması en mantıklı olan zaten. 150 liradan aşağı istemezler sanıyorum.

• İkinci el z3 aldım.telefonumun sesi az çıkıyor.Güncellemelerden sonra oldu diyorlar bu doğru mudur.Jet audio ile biraz yükselttim ama aramalarda sesi az duyuyorum hala.Bir de fotoğrafı otomatik modda çektiğimde fotoğrafın yan tarafında flash parlaması oluyor.Arkadaki lens azıcık kaymış gibi ondan olur mu? Eğer öyleyse telefonun kasası açılmış da iyi kapatılmamış diyebilir miyim? Telefonu ucuza aldım sadece bu problemlerini çözmeye çalışıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: devkazani

İkinci el z3 aldım.telefonumun sesi az çıkıyor.Güncellemelerden sonra oldu diyorlar bu doğru mudur.Jet audio ile biraz yükselttim ama aramalarda sesi az duyuyorum hala.Bir de fotoğrafı otomatik modda çektiğimde fotoğrafın yan tarafında flash parlaması oluyor.Arkadaki lens azıcık kaymış gibi ondan olur mu? Eğer öyleyse telefonun kasası açılmış da iyi kapatılmamış diyebilir miyim? Telefonu ucuza aldım sadece bu problemlerini çözmeye çalışıyorum.

https://m.youtube.com/watch?v=0eAONwg63GQ

Bu videodaki işlemi dene çok kısık ise, flaş için ise kılıf kullanıyorsan birde kılıfsız dene, bazı kılıflar flaşı yansıtıyor, çünkü kaysa bile merceğe vurması flaşın zor bir ihtimal gibi

• Ahize sesi ni artırmanın yolu var mı konuşurken az geliyor

• maxi80 M kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler.Bunları denemiştim zaten.Kılıf ise kullanmıyorum.
  • Herkese selamlar

Yarın bir z3 alma arefesindeyim. Link http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-xperia-z3-fiyat-hafta-sonuna-kadar-263678892/detay/

Cihazın ekran kasadan hafif ayrılmış.Özellikle üst tarafı.Bir de cihazda hafif darbe izleri mevcut.titreşimi çalışmıyor.

Bu cihaz sizce ne kadar eder.Bu sorunlar çok ciddi mi?Maliyeti ne olur?

Ayrıca cihazın ekranında ve dokunmatiğinde en ufak sorun yok.Belki keyfe keder kasa değişimi yapılabilir.150 tl'ye satılıyor gittigidiyor n11 de.O kasalar kesin orijinal mi acaba ilanlarda yazıldığı gibi. http://urun.n11.com/kasa/sony-xperia-z3-d-6603-orjinal-full-kasa-kapak-beyaz-P83790571?cid=604001&gclid=CP3Lpb-izMoCFcMSwwodf7QC4A

Tecrübeli arkadaşlar fikirleriniz yardımlarınızı beklemekteyim.

Teşekkürler...

• bence alma.z3ün problemleri var.Alırsan tamirde edersen rootlamalısın yoksa sesi güncellemelerle azalmış.
  • Bir Acayip Adamm B kullanıcısına yanıt
    kardeşim yada abicim.

elekronik inan şans işi.ben 2006 dan beri sony kullanırım.ve böyle giderse daha da hep sony olacak.
    benim z3 maaşallah çok şükür roket gibi desem yeridir.hani bazen günlerce hiç kapanmadan cihazı kullanmama rağmen takılma donma olmuyor.ha diyeceksin ki hiç mi elbette olduğu oluyor ama bu bi kusur değil benim için.
    evet dış sesi telefon çalarken çok az olması gerekenden sen çift hoparlör koymuşsun ama teki çalıyor.
    kamera ayarları yaparsan aceleci değilsen inan harika kareler alırsın yok oto mod dersen tatmin etmeye bilir.
    cihazda saf androide yakıın ara yüz var sade ve karmaşık değil.
    bütceni bilmiyorum yada acelen yoksa z6 bekle derim. yok ihtiyacım var diyorsan alabilirsin

bitti

saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

kardeşim yada abicim.

elekronik inan şans işi.ben 2006 dan beri sony kullanırım.ve böyle giderse daha da hep sony olacak.
    benim z3 maaşallah çok şükür roket gibi desem yeridir.hani bazen günlerce hiç kapanmadan cihazı kullanmama rağmen takılma donma olmuyor.ha diyeceksin ki hiç mi elbette olduğu oluyor ama bu bi kusur değil benim için.
    evet dış sesi telefon çalarken çok az olması gerekenden sen çift hoparlör koymuşsun ama teki çalıyor.
    kamera ayarları yaparsan aceleci değilsen inan harika kareler alırsın yok oto mod dersen tatmin etmeye bilir.
    cihazda saf androide yakıın ara yüz var sade ve karmaşık değil.
    bütceni bilmiyorum yada acelen yoksa z6 bekle derim. yok ihtiyacım var diyorsan alabilirsin

bitti

saygılar

Şans işi :D :D Tandığım Z3 Kullanıcıların çoğu şikayetçi :D

• apartmanımızın sevimli müdavimi:)
     ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

• Xperia™ Z5 serisi Şubat ayı ortalarında Android 6.0 Marshmallow'a güncellenecek.

Z3 te Mart yada en kötü nisanı bulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDTuRkk -- 28 Ocak 2016; 21:01:47 >
  • 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Ben

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDTuRkk

Ben

Hocam seni biliyorumda şu anda kitkat kullanmıyorsun heralde,kitkat a dönersem google haritaların son güncelleme ile gelen navigasyon özelliği ni kullanabilirmiyim diye soracaktım

• se_runtome kullanıcısına yanıt
    Hocam cevabınız için teşekkürler.

Alacağım cihazda mesajımda bahsettiğim bazı sorunlar var.

Onlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bir Acayip Adamm -- 28 Ocak 2016; 21:08:50 >
  • 
Sayfa: önceki 12271228122912301231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.