Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
29.143
Cevap
162
Favori
674.522
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!
Giriş
    1522 Mesaj

Sizin önerdiğiniz var mı?

İyi forumlar.
    Saygılarımla...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    maxi80 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkadaşlar merhaba. kendime yeni telefon arıyorumda. s5 kullanıyorum ama sıkıldım. satıcam bişey alıcam ama ne alacağıma karar veremedim. ön kamerası iyi arka kamerası süper olmasada iyi bataryası iyi giden stabil bi telefon arıyorum.

z3 ün arka kamera kötü ön ise leş diyolar. birde ekran süresi ne alemde. bataryası nasıl ?
    |
    |
    c.arda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://mega.nz/#F!XJxQGJJZ!GyHhIaOWiJ7ycChZSBmYyQ

|
    |
    Arkadaşlar kusura bakmayın 1600 safyalık forumu okumak istemedim illaki cevabı vardır ama benim z3 ün ekranında beyaz bir çizgi var siyah zemin üzerinde gözüme çok batıyor servis ekranı değiştirse su geçirmezliği gidermi telefonun içini açtıktan sonra tekrar fabrika şartlarında kapatma yapabiliyorlar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senkan82 -- 24 Ocak 2016; 10:56:14 >

%20 biz olacağız buraya yazıyorum gerek kamerası olsun gerek sesi gerek başka istediklerimiz.

|
    |
    MaDTuRkk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: senkan82

Arkadaşlar kusura bakmayın 1600 safyalık forumu okumak istemedim illaki cevabı vardır ama benim z3 ün ekranında beyaz bir çizgi var siyah zemin üzerinde gözüme çok batıyor servis ekranı değiştirse su geçirmezliği gidermi telefonun içini açtıktan sonra tekrar fabrika şartlarında kapatma yapabiliyorlar mı

Buradaki tecrübelere göre güzel kapatıyorlar bu halde kullanacağına servise ver gitsin.

Orijinalden alıntı: Gökbörüü

%20 biz olacağız buraya yazıyorum gerek kamerası olsun gerek sesi gerek başka istediklerimiz.

ya saka maka telefonun hakkini vermiyoruz gibi biraz. Yani diger telefonlar komsunun tavugu oldugu icin olsa gerek gozumuze z3 z3c nin hep sorunlari gorunuyor. Diger herhangi bi modelin forumuna girin gene benzer durumdalar. Akliniza gelmeyecek bir suru sorun tipi var, bizimkilerde olmadigi icin vizyonumuzda bulunmayan.

Benim telefonumun iç ekranı kırıldı sanırım. Dış ekranda hiçbir şey olmamasına rağmen ekranın sol köşesinde karıncalı gibi bi görüntü var sadece, diğer her yer simsiyah. Dokunmatikte de sorun yok, yukarıya-aşağıya doğru sürüklediğimde ekran cevap veriyo. Telefonumu Vodafone'dan aldım, Teleservice garantisinde. Dışında bi çizik, kırık, darbe yok. Eğer telefonumu garantiye gönderirsem telefonum ücretsiz bi şekilde yapılır mı? Eğer para isterlerse 500 tl gibi bi fiyat isteyeceklerinden orada yaptırmam. Telefoncuda yaptırsam ne kadar fiyat verirler? Dış ekranı da dokunmatiği de çalışır dediğim gibi.

Bir de İzmir'de oturan arkadaşlar, bildiğiniz, güvendiğiniz ekran değiştiren bi telefoncu var mıdır?
    |
    |
    sarj az gitmesi ve aşırı ısınma sorunundan servise bıraktım yazılım yüklemişler hazir dediler almaya gittim arka kapak kalkmış duruyordu dikkatli bakınca kapağın arasından şeffaf çift taraflı bant görünüyordu geri verdim değişim istedim cihazı alalı 6 ay olmadı değişim yaparlar mı sizce

|
    |

Ekran ışımam da olsa garanti servisi kötü de olsa seviyorum bu telefonu yine olsa yine alırdım sadece telefonun daha iyi olması gerektiğini yakışmadığını düşünüyoruz. başka hiçbir telefon premium hissi vermiyor.

|
    |
    girizgah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamam hocam yaptırayım da sugeçirirmi sonra o bende merak konusu

|
    |
    catalyst kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    z3'ün ön kamerası kötü tamamda arka kamerası iyi değil diyenleri gerçekten anlamıyorum DSLR Makina performansı bekliyorsanız ömrünüz yetmez, Birde Sony Fotoğraf Makinası satmak için Telefon Kameralarını bilerek kötü yapıyor diye yazılmış havalar soğuk ondan olsa gerek, Sony'nin iyi bir fotoğraf çekebileceğiniz makinaları 3.000 TL'den başlayıp +10.000 TL'ye doğru gidiyor, Telefonlara ne kadar iyi lens koyarsan koy bir Fotoğraf makinası seviyesine ulaşması imkansız, O zaman misal Sony A7R II (+objektif) alacağına IPhone 6s+ alıp işi 5'te 1 fiyatına bitirirsin ki bu fiyat Nikon'da sadece makina için 20.000 TL'lere varıyor..

Telefon kameralarının gerçek performansı için çekilen fotoğrafları mesela yüksek çözünürlüklü bir bilgisayarda veya Full HD bir TV'de karşılaştırın bakalım ortaya ne çıkacak, Özellikle Samsung Amoled ekranından dolayı fotoğrafları olduğundan daha canlı gösteriyor ama Sosyal medyada Samsung kullanan arkadaşların paylaşımlarından sonra aynı fotoğrafları görüyoruz !!

Bir konuda Ses konusu, Su geçirmez bir telefon olmasına rağmen gayet güzel ve net ses veriyor şarkılarda (320 kbps mp3 arşivin çoğu), HTC tabi ki bu konuda aşmış bir marka kıyas kabul etmez ama evdeki diğer telefonlar Note 4 ve G3'ün yanında z3 Home Theater gibi kalıyor..

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not

O konuda Htc'yi tek geçerim işte hocam. M8'in eldeki hissi anlatılmaz yaşanır.
    |
    |
    Gökbörüü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone 6s+ al..
    |
    |
    vforfreedom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: z3 copper

iPhone 6s+ al..

3 milyar ..
    |
    |
    https://www.dropbox.com/s/o2hhjqm2xpz1evp/Absolute%20Race%20v2.apk?dl=0

Absolute race v2 tema

|
    |

Daha önce de yazmıştım,4 ay önce Xperia Z2 cihazım ekranda beliren beyaz nokta sorunu nedeniyle değişti. Servis Z3 verdi. Telefonu aldıktan bir hafta sonra falan sanal tuşların olduğu bölgede yatay uzanan sarı leke fark ettim. Servise verdim,fakat "cihazınız diğer eşdeğer cihazlarla karşılaştırılmıştır ve bir soruna rastlanılmamıştır." diyerek işlem yapmadılar. İtiraz ettim,farklı bir Z3 gösterdiler o cihazda da aynı sorun vardı. Tatmin olmadım ama telefon yokluğu çekmemek için üstünde pek durmadım.
    Dört ay geçtikten sonra telefonun üst kısmında beyaz çizgi(ekran ile kasanın birleştiği yer),sanal tuşların olduğu bölgede beyaz noktalar fark ettim.
    Benim sormak istediğim iki şey var,ona göre servise vereceğim.
    1-) Bu beyaz nokta sorunu neden kaynaklanıyor? Su geçirmeden falan mı? Telefonu hiç suya sokmadım ama yağmur dmamlalarına maruz kaldı.
    2-) Diyelim serviste ekran değişim kararı çıktı. Takılan yeni ekran,önceki ekranla eş değer kalitede mi olacak?

|
    |

• Yüzbaşı
    792 Mesaj

Arkadaşlar sizce neden üsteki arama sekmesi kayboluyor arada acaba bi uygulamadan dolayı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dolucana -- 24 Ocak 2016; 17:27:31 >
    |
    |
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.