Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29.078
Cevap
140
Favori
714.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çoook Teşekkür Ederim, Daha İyileri Senin Olsun İnşallah
  • Öncelikle herkese merhaba;

Bende 5 yıllık bir İphone kullanıcısı olarak Sony Z3 kullananlar kervanına katıldım.
    Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve çok memnunum. Açıkçası Androidi ilk kez kullanan biri olarak biraz garipsiyorum ama alışmam yakındır :)
    Size sormak istediğim bir kaç konu var canımı çok sıkıyor!
    Eşim mesaj atıyor ben cevap yazıyorum onun yazdıkları ayrı benim yazdıklarım ayrı mesaj da gidiyor bu durumu nasıl çözebilirim.
    Bir de Facebook ile entegre ettim ve malesef mail atarken Facebook hesabımda kayıtlı olan arkadaşlarımın mail adresleri de çıkıyor bir de bunu nasıl engelleyebilirim.
    Son olarak çoğunuz bildiği üzere ios işletim sisteminde numara engelleme vardı. Malesef Android de böyle bir şey göremedim bana iyi bir numara engelleme programı
    Önerebilir misiniz. İlginiz için şimdiden teşekkürü borç bilirim.
  • Evet dün 2. değişim cihazım 3. Z3 cihazımı KVK dan teslim aldım 44. hafta ürünü.Ama maaleesef kasa açıklığı en aza inmiş halde bundada var ve en önemlisi kamerada pembelik sorunu devam ediyor ne olacak ne olmayacak bilmiyorum ama sıkıldım artık bu işten.Yavaş yavaş aldığıma pişman oluyor gibiyim.Kamera harbiden çok can sıkıyor Arkadaştaki G3 ile kıyas yaptığım zaman moralim bozuluyor çünkü G3 harbiden Z3 den çok daha iyi foto çekiyor umarım bu sorun yazılım ile düzeltilirde bizde bu cihazı seve seve kullanırız artık...
  • Evet dün 2. değişim cihazım 3. Z3 cihazımı KVK dan teslim aldım 44. hafta ürünü.Ama maaleesef kasa açıklığı en aza inmiş halde bundada var ve en önemlisi kamerada pembelik sorunu devam ediyor ne olacak ne olmayacak bilmiyorum ama sıkıldım artık bu işten.Yavaş yavaş aldığıma pişman oluyor gibiyim.Kamera harbiden çok can sıkıyor Arkadaştaki G3 ile kıyas yaptığım zaman moralim bozuluyor çünkü G3 harbiden Z3 den çok daha iyi foto çekiyor umarım bu sorun yazılım ile düzeltilirde bizde bu cihazı seve seve kullanırız artık...
  • xperia70 kullanıcısına yanıt
    Fiyat neredeyse sıfır ile aynı. Belki birgün z3 karaborsa olursa belki bu fiyattan satarsınız. Ben bugün aldım paralell ithalat 1600TL .Kayıtsız olanıda 1400TL
  • dejavu20 D kullanıcısına yanıt
    1600 e nerden aldınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonyman01

Evet dün 2. değişim cihazım 3. Z3 cihazımı KVK dan teslim aldım 44. hafta ürünü.Ama maaleesef kasa açıklığı en aza inmiş halde bundada var ve en önemlisi kamerada pembelik sorunu devam ediyor ne olacak ne olmayacak bilmiyorum ama sıkıldım artık bu işten.Yavaş yavaş aldığıma pişman oluyor gibiyim.Kamera harbiden çok can sıkıyor Arkadaştaki G3 ile kıyas yaptığım zaman moralim bozuluyor çünkü G3 harbiden Z3 den çok daha iyi foto çekiyor umarım bu sorun yazılım ile düzeltilirde bizde bu cihazı seve seve kullanırız artık...

Bence iade et. 2 z3 geçti elimden ikisinin de kamerası sorunluydu. Mağazalarda da kaç kere inceledim. Pembelik olayını mağazada deneyemedim ama hepsi renkleri bozuyor. Kırmızılar pembe, yeşiller yemyeşil vs..
    Renk olayı Z2 den beri vardı bu yüzden Z2 almamıştım, bence Z3de de çözmeyecekler. Pembelik sorunu bence donanimsal ve düzeleceğini zannetmiyorum. En iyi ihtimalle ISO değerini daha düşük hale getirecek bir update geçebilirler, o zaman da z3 ün iddia edilen süper düşük ışık performansı kalmaz.
    Bu arada g3 le Z3 ü denemiştik ofiste. G3 ün net çekemediği ortamda z3 siyah kanepeyi kumaşın desenine kadar gösterebiliyordu, sadece renkleri saçmalıyordu :) ISO yu düşürünce pembelik geçiyor ama siyah simsiyah oluyor detay kalmıyor. Bu şartta bile düşük ışıkta G3 ten çok iyi çekti diyebilirim. Tabiki birçok fotoğraf denemiştik, ona göre söylüyorum.
    Keşke düzelsede bende tekrar alsam...

• quote:

Orijinalden alıntı: umutavcisi67

Öncelikle herkese merhaba;

Bende 5 yıllık bir İphone kullanıcısı olarak Sony Z3 kullananlar kervanına katıldım.
    Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve çok memnunum. Açıkçası Androidi ilk kez kullanan biri olarak biraz garipsiyorum ama alışmam yakındır :)
    Size sormak istediğim bir kaç konu var canımı çok sıkıyor!
    Eşim mesaj atıyor ben cevap yazıyorum onun yazdıkları ayrı benim yazdıklarım ayrı mesaj da gidiyor bu durumu nasıl çözebilirim.
    Bir de Facebook ile entegre ettim ve malesef mail atarken Facebook hesabımda kayıtlı olan arkadaşlarımın mail adresleri de çıkıyor bir de bunu nasıl engelleyebilirim.
    Son olarak çoğunuz bildiği üzere ios işletim sisteminde numara engelleme vardı. Malesef Android de böyle bir şey göremedim bana iyi bir numara engelleme programı
    Önerebilir misiniz. İlginiz için şimdiden teşekkürü borç bilirim.

Mesaj sorununu anlayamadım,ama gelen giden msj klasörlerinin ayrı oluşundan bahsediyorsan android cihazlarda o yok.
    Hesap ve senkronizasyondan girip face senkronizasyonunu kapatmayı dene.
    Numara engelleme için fikrim yok;)

• Mardini kullanıcısına yanıt
    Hocam senkronizasyonu kapadığım halde o mail adreslerini bir türlü yok edemedim ona yanıyorum:)
    Valla bu mesaj olayı çok canımı sıkıyor kim mesaj atarsa atsın onlardan gelen ayrı benden giden ayrı olmak üzere 2 ayrı mesaj seçeneği çıkıyor ortaya.
    Kısmet bakalım artık zamanla çözeriz inşallah :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptanedi

quote:

Orijinalden alıntı: sonyman01

Evet dün 2. değişim cihazım 3. Z3 cihazımı KVK dan teslim aldım 44. hafta ürünü.Ama maaleesef kasa açıklığı en aza inmiş halde bundada var ve en önemlisi kamerada pembelik sorunu devam ediyor ne olacak ne olmayacak bilmiyorum ama sıkıldım artık bu işten.Yavaş yavaş aldığıma pişman oluyor gibiyim.Kamera harbiden çok can sıkıyor Arkadaştaki G3 ile kıyas yaptığım zaman moralim bozuluyor çünkü G3 harbiden Z3 den çok daha iyi foto çekiyor umarım bu sorun yazılım ile düzeltilirde bizde bu cihazı seve seve kullanırız artık...

Depişim süreci ne kadar sürdü ne nedenle değişim istemiştin birde cihaz kapalı kutu yani güvenlik bandrollü şekildemi geldi trt bandrolü varmıydı kutu üstünde cvplarsan sevinirim

İlk cihazımıda ikinci cihazımıda kasa açıklığı nedeniyle DOA kapsamında değişim isteyerek üstüne basa basa onarım değil değişim isteyerek KVK ya teslim etmiştim.
    İlk değişim süresi 10 gün ikinci değişim süresiyse 13 gün sürdü.
    İlk cihazımı KVK da ben açtım ikinci cihazım ise açılmıştı KVK tarafından kasa açıklığı var mı diye kontrol amaçlı açılmış üstünde trt bandrölü vardı iki kutudada.İkinci cihazı aldıktan sonra SONY arayarak durumu anlattıum kutunun açılmış olduğunu kapalı olması gerektiğini anlattım onlarda sizi kısa süre hatta bekletecem diyerek kimden bilgi aldı bilmiyorum ama kutunun açılmasının normal olduğunu kontrol amaçlı açıldığını belirttiler.Bende üstelemedim artık yeter dedim kullanıyorum işte kasa açıklığı çok az pek göze çarpmıyor ama kamera çok can sıkıyor.
    İlk cihaz: 10 Ekim
    İkinci cihaz : 28 Eylül
    Üçüncü cihaz : 27 Ekim tarihlerinde üretilmiş.

• umutavcisi67 kullanıcısına yanıt
    Hocam ss atarsan anlayabılırız ne demek ıstedıgını ben tam anlamadım.

Yanı esınızın yazdıkları ıle sızın yazdıklarınız sohbet balonu gıbı gozukmuyor mu onu mu demek ıstedınız?

• İyi akşamlar, bugün ben de Z3 alarak aranıza katıldım arkadaşlar.
    Bi sorum olacak.
    PS4 gamepadini Z3'e tutturmak için gerekli aparatı nerden bulabilirim?
  • Vaudeville kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsisony.com/?urun-7371-sony---gcm10-oyun-kumandasi-baglanti-aksesuari

hayırlı olsun hocam güle güle kullan .. ürün çok yakında gelecekmiş beklıyoruz :)
  • Z3 de Camera Pempe olayı hepsinde varmı?
    Birde Kutudan Kulaklık çıkmıyor mu ?
  • Biraz Piyasayı düşürüyorum kusura bakmayın ama ,

Bende Bedelli Askerlik dolayısı ile SIFIR , ürünümü satıyorum...

1450 TL

SIFIR
  • mavvrick kullanıcısına yanıt
    Resim de görüleceği üzere benim gönderdiklerim ayrı eşimin gönderdikleri ayrı sohbet olarak gözüküyor.
    Sanırım Hangouts adlı programı yanlışlık açtım acaba ondan mı oldu diye düşünüyorum?
     ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!
    Hocam ayarlar>uygulamalar>tümü>mesajlar
    Tıkladıktan sonra verılerı ve onbellegı sıl de belkı olur.. Yanlıs bır ayar falan yqptın sanırım

• Selamlar, ben de uzun araştırmalar sonucu z3 e karar verip aranıza katıldım. telefon ilk bir kaç günlük kullanım için konuşursam gerçekten çok iyi. şu an için tek sorun normalde çok sık kullandığım yandex haritalar uygulamasının
    çalışmıyor oluşu. programı yüklüyorum fakat açılırken hata verip kapanıyor. bu sorunu daha önce yaşayan ya da çözümünü bilen varsa yardımlarını bekliyorum. bir de daha önce bir kaç arkadaş belirtmiş ama trukcell den alınan telefonun
    içi bi sürü çöp turkcell uygulamasıyla dolu. bunları kaldırmanın bir yolu var mıdır? şimdiden teşekkürler.
  • Kullandığım en uzun pil ömrüne sahip telefon.

24 saat olmasına rağmen pil %65
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.