Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
29.093
Cevap
172
Favori
662.946
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      145 Mesaj
      07 Aralık 2014 19:48:54

dostum ben sony centerdan da aldım teknosadan da ikisinde de kutu dışında jelatin falan yoktu yani sadece kutu vardı. değişimden gelen cihazda aynı durum vardı. cihazın içersindeki video resim müzikler de vardı. evet forumlarda bu tarz söylentiler var ama aksini söyleyen insanlarda var. trt bandrolüde var bende.
      |
      |
      kaptanedi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      59 Mesaj
      07 Aralık 2014 20:26:24
      quote:

Orijinalden alıntı: mavvrick

Bence yazılım konusulmayacak bu konuda.. Sen en ıyısı yenı bır konu ac orada yazılım olsun sadece

hocam daha önce lg g2 vardı onun teknik konu adında root rom vs teknik yazılık konularının konuşulduğu bir sayfa vardı. çok şey öğrendim

ancak bu konuda yeteri tecrübem yok. şöyle teknik bilgisi olan biraz da ingilizce bilan bi arkadaş açsa xda'dan da faydalanırdık. en azından kılıf aldım güzel mi bu telefonu tavsiye edermisiniz gibi sorular burada. yazılım sıkıntısı çekenler diğer tarafta olur
      |
      |

• Çavuş
      77 Mesaj
      07 Aralık 2014 20:49:33
      Telefon henüz LB şeklinde root edilememesinin bu tip konuların gelişememesinde büyük etkisi var bence. Açıkcası rootun niye bu kadar geciktiğini anlamış değilim. Root olmadan telefonu yarım kullanıyormuşum gibi hissediyorum.
      |
      |

PSN : uaarda22_
    • Binbaşı
      1831 Mesaj
      07 Aralık 2014 21:13:20
      ankara dan beyaz kapalı kutu satan varmı
      |
      |

• Onbaşı
      20 Mesaj
      07 Aralık 2014 21:36:03
      |
      |
      kaptanedi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      908 Mesaj
      07 Aralık 2014 22:53:50
      quote:

Orijinalden alıntı: YasiinCaan

http://support.sonymobile.com/tr/xperiaz3/contactUs/

bu ne anlamadım ama yardım falan için diyosan okonuda aklıma bile gelmez sony tr.. benden öneri yardıma ihtiyacı olanda bu raya baksın daha yararlı olurhttps://talk.sonymobile.com/t5/Xperia-Z3-Z3-Dual/bd-p/xperia_z3
      |
      |

In WİN kasa inceleme ve mod

İntel
      Core i7-8700K 5.3 ghz 1.48 vcore /EK-Supremacy EVO
      || ROG MAXIMUS X APEX || IN Win 909 Silver Aluminum Tempered Glass Full Tower || G.SKILL TridentZ Series F4-4000MHz 16GB || Corsair AX1200i 80 PLUS Platinum || EVGA GTX 1080 SC SLI || Samsung 950 PRO M.2 PCIe 3.0 (x4)NVMe(Raıd 0) || Asus ROG Swift PG278Q || Logitech G502 Proteus Spectrum RGB Gaming Mouse || Corsair Gaming K70 Lux Rgb Cherry MX Red || Logitech G430 Surround Sound Gaming Headset Dolby 7.1

• Yüzbaşı
      334 Mesaj
      07 Aralık 2014 23:24:45

Valla ben bu bölümü okudukca hayret icine duşuyorum dostum ya eminimsin kutudan tozlu geldigine nasıl olurda sıfır bir cihaz tozlu gelir ben o resimlere baktım sağ tarafta kasa acıklıgı var ayrıca on kamara bariz olarak kaymış durumda tum bunları bu telefonda okuya okuya kabullendimde kutudan tozlu geldiginide ilk defa duyorum şimdi ALLAH aşkına sıfır telefon alıp bir de tozunu kürdan ucu ile mi temizleyecegiz sony sony sony boyle şeyleri ilk defa bir telefonda duyuroum ve bazen inanasımda gelmiyor ne yalan soyleyim..
      |
      |
      mavvrick kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1455 Mesaj
      07 Aralık 2014 23:55:50

Iphone 4 mu kutusundan actıgımda onda da arada toz gbı de degıl sankı silgi kalıntısı gbı lastık gbı sacma bırsey vardı arada onuda hemen cıkarmıstım. Sony z3 tede benze bır maddeydı sılgı tozu gbı ama cok ufak yanı 1mm bısey hemen cıkardım oyle abartılacak bsey yoktu 2. Defa karsılastıgım ıcın sasırmadım dogrusu.. Artık paketlemede mı uretımde mı bırsey oluyor onu bılemıyorum.. Ama telefonun donanımını bozmayan ve kaldırılabılen bırsey oldugu ıcın hıc onemsemıyorum bu tarz seylerı..
      Arkadasın telefondakı sanırım daha farklı soyledıgıne gore. Bır temızlemeye calıssın cıkmazsa servıse versın .. Evet daha oncede soyledım kesınlıkle on kamerasında kayma var..uzucu bır durum..
      Z3 ıyı bır cıhaz olmasına ragmen tr ye gelen urunlerde sıkıntı oldugu bellı..

Konuda bu noktada takıldı kaldı..keske guzel seylerı konusabılseydık..

umarım tum sorunlu cıhaz sahıplerı bıran once sorunsuz cıhazlara kavusursunuz burada guzelce cıhazımızı konusuruz..

Herkese ıyı aksamlar ıyı forumlar arkadaslar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavvrick -- 7 Aralık 2014; 23:58:16 >
      |
      |
      mustafas42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      908 Mesaj
      08 Aralık 2014 00:03:09
      valla arkadaşlar bi markayı kötülemek için falan yazı yazma gibi adetim yoktur ama işini hakkıyla yapan markayıda yererim böyle bir şey corsair markasında olsa anında yetkilisi forma girer durum neyse açıklama yapar hatta böle bi olay yaşadım eleman corsair çalışanı hollandadan foruma girerek sorunumu çözdü sony bu cihazı değiştirmez demiyorum değiştirir illaki sorun gecen süre ve bizim cihazsız kalışımız ve yeni gelen üründe de sıkıntı olup olmıcagı.. sıkıntılı cihaz fazla böyle olunca tr ye özel bişeymi değilmi diye düşünüyoruz biizde çünkü bu cihazlara sony bandrolü atılmadan önce tr sony kendi kullanım klavuzu ve garanti yönerge kağıdını kutu içinne dahil ediyo.. çinden bizim aldığımız gibi gelmiyodur heralde. bu çihazları görüp mağazalara nasıl dağitiyo demekki mikinde değil heralde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptanedi -- 8 Aralık 2014; 0:06:31 >
      |
      |

İntel
      || ROG MAXIMUS X APEX || IN Win 909 Silver Aluminum Tempered Glass Full Tower || G.SKILL TridentZ Series F4-4000MHz 16GB || Corsair AX1200i 80 PLUS Platinum || EVGA GTX 1080 SC SLI || Samsung 950 PRO M.2 PCIe 3.0 (x4)NVMe(Raıd 0) || Asus ROG Swift PG278Q || Logitech G502 Proteus Spectrum RGB Gaming Mouse || Corsair Gaming K70 Lux Rgb Cherry MX Red || Logitech G430 Surround Sound Gaming Headset Dolby 7.1

• Yüzbaşı
      334 Mesaj
      08 Aralık 2014 01:17:34

Aslında cok guzel soylemişin Türkiye gelen cihazlarda sorun olduğu aşikar neden acaba sony Turkiye yetkilileri bu soruna bir acıklama getirmiyor aslında benim aklımın anlamdığı sony daha dun kurulmuş bir firma değil yılların markası ama bir yetkilide cıkıp bu konuda acıklama yapmıyor evet cihazlarımız arzalı geldi biz bunları toplatıp piyasadan sorunsuz cihazları surecegiz demiyor degişim yapıyorlar degişen ucuncu cihazda aynı sorunları cıkarıyor diğer taraftan iPhone da bukulme sorunu cıkıyor adamlar hemen acıklama yapıyor iki uc cihazda var biz bunları toplayacagız degiştirecegiz diyorlar biranda olay kapanıyor sonradan hic bir şikayet gelmiyor ama sony bir turlu bu sorunu cozmedi tabii Turkiiye icin konuşuyorum. Diğer cihazlarda bu sıkıntı yok cok seviyorum sony'nin cep telefonu tasarımlarını ama malesef Burası Turkiye 2300 Tl kasa acıklıgı olan lens kayması olan bir cihaza vermek icimden hic gelmiyor bekliyorum boyna bir acıklama gelsin sorunlu cihazları topladık vs artık cihazlarımız sorunsuz densin alayım diye ama yok her gun bakıyorum bu sayfaya her gun sornlar var yazık beklediğimle kalacagım sanırım..
      |
      |

• Teğmen
      138 Mesaj
      08 Aralık 2014 08:09:16

Son günlerde sorunlar konusuna pek müdahil olmayıp gelen sorunları okudum ben de.
      genelleme yapacak olursak durum fifty fifty. Madem bu kadar sorunlarla ilgili bir çoğunluk sözkonusu, buyrun arkadaşlar, herkes birleşip toplu bir şi,kayet formu doldurup Sony Tr'ye gönderelim. Cihazlari sorunlu olanlar 2'şer fotoğraf eklesin ve şikayetleri gönderelim.
      evde oturan hastaya doktor gelmez. Biz sorunumuzu iletelim o zaman Sony Tr çözüm bulmuyor diyelim.
      burası forum sitesi,Sony yetkilileri burayı incelemez, örneğin şikayet iletilen bir sayfa var, yazın abi oraya ve bakın nasıl cevap veriyorlar.
      sizler gerçekten saçma şeyler söylüyorsunuz, ama varsa birliktre hareket edeceğiniz şikayet atılımı, buyrun bir adim aþin ben de arkanızda olayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Ahvâlim suskun, Dokunan bana mendil tutsun..!

• Yüzbaşı
      347 Mesaj
      08 Aralık 2014 09:00:17
      Beyler yardım..

Çağrıyı mesaj ile geri çevir'i nasıl iptal edebilirim?

Teşekkürler...
      |
      |

• Binbaşı
      1455 Mesaj
      08 Aralık 2014 09:10:06

hakılsın dostum bir an önce açıklama yapılmalı..
      .. sony de en az apple kadar kaliteli ve boş olmayan bir marka kanımca .. millette bu tarz sorunlarla karşılaşınca Sony e haliyle yakıştıramıyor ve daha çok sinir oluyor.Hani bu hataları dandik Çin markaları yapsa insan bir nebze hoşgörülü olabilir ama Sony'nin montajda hata yapması biraz abestle iştigal oldu..

Yine de Sony en kısa sürede sorunlul z3 leri sorunsuz olanlarla değiştirecektir kullanıcıları üzmeyecektir..Bekleyip göreceğiz arkadaşım sende azıcık daha bekle umarım en kısa zamanda sorunlar çözülür ve güzel bir z3 alırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavvrick -- 8 Aralık 2014; 9:11:22 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      334 Mesaj
      08 Aralık 2014 13:14:25

Ben saçma bişey soylediğmi zannetmiyorum ama sen öyle diyorsan öyledir. Ben z3 almadım sorunlu olacagı %70 belli idi ama ben ilk partilerde olur diye bekledim. Ama gördüm ki ikinci ve ücüncü partilerdede sorunlu cıkınca almadım almamda şu halde iken ama alan arkadaşalar icinde uzuluyorum bilmiyorum ama bu telefonu bu fiyata alan insanların cok cok zengin olduğunu duşunmuyorum ve bir hevesle bu telefonu alıp telefon sıkıntılı cıkınca onların duşuncelerini hissedebiliyorum ve bu sıkıntılı cihazı satan firmanın bir acıklama yapmasını bekliyorum dedim bu saçma ise sana göre canın sagolsun ne diyelim..
      |
      |
      KnHktn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      908 Mesaj
      08 Aralık 2014 13:29:07
      quote:

Orijinalden alıntı: mustafas42

Ben saçma bişey soylediğmi zannetmiyorum ama sen öyle diyorsan öyledir. Ben z3 almadım sorunlu olacagı %70 belli idi ama ben ilk partilerde olur diye bekledim. Ama gördüm ki ikinci ve ücüncü partilerdede sorunlu cıkınca almadım almamda şu halde iken ama alan arkadaşalar icinde uzuluyorum bilmiyorum ama bu telefonu bu fiyata alan insanların cok cok zengin olduğunu duşunmuyorum ve bir hevesle bu telefonu alıp telefon sıkıntılı cıkınca onların duşuncelerini hissedebiliyorum ve bu sıkıntılı cihazı satan firmanın bir acıklama yapmasını bekliyorum dedim bu saçma ise sana göre canın sagolsun ne diyelim..

Saçma falan değil yerinde bir istek bende firma yetkililerinden açıklama bekliyorum.. İşin garibi z2 dede durum bundan farklı değil.. Burda bazıları bazı insanların sorunları kanıksamamasını yadırgayamaz kendi kanıksanmış hayatlarında başarılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

İntel

• Er
      11 Mesaj
      08 Aralık 2014 14:01:09
      Artık Bende Sony Xperia Z3 Kullanıcısıyım
      Mersin Teknosadan Bakır olanından aldım orada açtım baktım çok şükür ne kasa açıklığı ne de pembe kamera sorunu var şuan çok iyi Ayrıca Bakır olması ayrı bir hava katıyor.

Beni de form a eklerseniz sevinirim

★ SONY XPERIA Z3 ★
    • Binbaşı
      1455 Mesaj
      08 Aralık 2014 14:50:53

ekledim hocam hayırlısı olsun güle güle kullan telefonun resmini koyar mısın ? bakır rengi merak ediyorum doğrusu :)
      |
      |
      hozkara42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      10 Mesaj
      08 Aralık 2014 15:13:43
      Aldığım z3 compact ekranı tam 1. ayda bozuldu. Turuncu olan ekran rengi koyu kırmızıya döndü, beyaz simgeler gözükmüyor ve ekranda yukarıdan aşağı silik çizgiler belirdi.Teknosadan almıştım servis için geri verdim bakalım ne olacak..
      |
      |

Megane 2 HB 2008
    • Er
      11 Mesaj
      08 Aralık 2014 15:42:31

Çooook Teşekkür Ederim

Uzun süre kullanırım İnşallah.

Bunlar da Resimler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hozkara42 -- 8 Aralık 2014; 15:43:31 >
      |
      |

★ SONY XPERIA Z3 ★

• Binbaşı
      1455 Mesaj
      08 Aralık 2014 15:50:17

bakır almadığıma pişmanım vala :) süper olmuş
      |
      |
      hozkara42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
web tasarım
web tasarım
SEO
nice türkiye
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.