Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (1026. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.078
Cevap
140
Favori
714.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10241025102610271028
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GoldenCyber

Bugün siyah z3 aldım sol üstte kasa açıklığı var hafif, dikkat edilmedikçe görülmüyor bile benim için önemli değil ama ilerde sorun olur mu? O açıklık daha da büyüyüp su kaçırma vs. gibi şeyler olur mu acaba? Diğer denilen testleri yaptım hiçbirinde sorun yok

Sorun olmaz merak etme hepsinde var zaten 8 farklı z3 gördüm hepsinde kasa acıklıgı var farklı farklı yerlerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayhankaldırım A kullanıcısına yanıt
    sağol cevabın için bir sorum daha olcaktı ben kutunun içinden çıkan jelatini taktırdım bu jelatinle suya soksam jelatine zarar gelir mi yapışkanı falan gider mi yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldenCyber

sağol cevabın için bir sorum daha olcaktı ben kutunun içinden çıkan jelatini taktırdım bu jelatinle suya soksam jelatine zarar gelir mi yapışkanı falan gider mi yani?

Onu bilemiyorum ben suya sokmadım telefonu hic sadece basınc testi yaptım ve o jilatinleri cıkartıp kırılmaz cam yaptırdım

• Merhabalar z3 cihazım lolipop guncellemesıyle beraber ses sevıyesınde azalma oldu kit kat ta gumbur gumbur olan hoparlorler belı bır seviyede azalma oldu kalıtesınde bir sıkıntı yok ses olcme cıhazıyla olcumlerde 84 seviyesıne ancak cıkabılıyor yazılım onarımı yaptım sıfırlama yaptım cozum onerısı olan varmı cevaplayanlara sımdıden tesekkur ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErsunBG

Merhabalar z3 cihazım lolipop guncellemesıyle beraber ses sevıyesınde azalma oldu kit kat ta gumbur gumbur olan hoparlorler belı bır seviyede azalma oldu kalıtesınde bir sıkıntı yok ses olcme cıhazıyla olcumlerde 84 seviyesıne ancak cıkabılıyor yazılım onarımı yaptım sıfırlama yaptım cozum onerısı olan varmı cevaplayanlara sımdıden tesekkur ederim

Root atarak çeşitli modlarla sesi yükseltebilirsiniz. Başka bir yolu ne yazık ki yok ses düşürüldü lolipop ile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevap icin t3sekkurler 5.1.1 icin root yontemi yok diye biliyorum 4.4 e donus yonteminide pek anlamadim.

• quote:

Cevap icin t3sekkurler 5.1.1 icin root yontemi yok diye biliyorum 4.4 e donus yonteminide pek anlamadim.

Evet 4.4.4 e dönmeniz gerekiyor. Zaten ses ön plandaysa direkt 4.4.4 e dönün kullanmaya devam edin rootla uğraşmak yerine.
  • Arkadaşlar biri aradığında karşı tarafa sesim gitmiyor. Bu problemi yaşayan yada çözümünü bilen var mıdır acaba? Az once bir arkadaş retail demo uygulamasını devre dışı bıraktıgında olumlu sonuc aldıgını soylemiş. Bende şimdi devre dışı bıraktım. Sonuclarını gorecegim bakalım ama sizin de buna dair fikriniz varsa cevap olarak yazabilirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirPhilosophy

quote:

Cevap icin t3sekkurler 5.1.1 icin root yontemi yok diye biliyorum 4.4 e donus yonteminide pek anlamadim.

Evet 4.4.4 e dönmeniz gerekiyor. Zaten ses ön plandaysa direkt 4.4.4 e dönün kullanmaya devam edin rootla uğraşmak yerine.

Tesekkur ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: zfrsvm

Arkadaşlar biri aradığında karşı tarafa sesim gitmiyor. Bu problemi yaşayan yada çözümünü bilen var mıdır acaba? Az once bir arkadaş retail demo uygulamasını devre dışı bıraktıgında olumlu sonuc aldıgını soylemiş. Bende şimdi devre dışı bıraktım. Sonuclarını gorecegim bakalım ama sizin de buna dair fikriniz varsa cevap olarak yazabilirseniz sevinirim

Çağrı ayarlarından gürültü engellemeyi kapat. Düzelecektir.

• Teknode kullanıcısına yanıt
    Şimdi girdim ayarlara ancak bu buton kapalı durumdaymış zaten.
    "Mikrofon gürültü azaltma" <Çağrı sırasında arka plan gürültüsünü azalt>
    butonu pasif durumda.
  • quote:

Beşiktaşlı bi tema mı bulsan abi sen bana @maxi80

Beşiktaş teması bulsam direk paylaşırım hocam, sonunda kendim yapıcam gibi oturup.

İdareten ilginç bir tema paylaşalım,

Way out West teması:

https://m.box.com/shared_item/https%3A%2F%2Fapp.box.com%2Fs%2Fej9ehq9vbunjk1f0btiuj3zq1zyo2dre

• quote:

Orijinalden alıntı: maxi80

quote:

Beşiktaşlı bi tema mı bulsan abi sen bana @maxi80

Beşiktaş teması bulsam direk paylaşırım hocam, sonunda kendim yapıcam gibi oturup.

İdareten ilginç bir tema paylaşalım,

Way out West teması:

https://m.box.com/shared_item/https%3A%2F%2Fapp.box.com%2Fs%2Fej9ehq9vbunjk1f0btiuj3zq1zyo2dre

Beynimi yaktı bu tema :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kit katta XLoud yüklü sound modlu müzik sesi çagrı sesi ve kulaklık sesini merak edenler için video çektim

https://www.youtube.com/watch?v=nPyyg0FRaq4

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Hocam aliexpress para iadesini kabul etti. para hesabıma geçti bile. tamamı üstelik. yardımcı olduğun için teşekkür ederim. en azından bir daha böyle bir durumla karşılaşırsak ne yapacağımı biliyorum. tekrar teşekkürler.

• Aslında dava açacaksın Sony'ye. Markette bize vaat edilen ses seviyesi buydu biz bundan etkilenerek aldık bu telefonu, şu an yeni yazılımla para verdiğim özelliğin pek bir anlamı kalmadı diye. Bir de bunu iki farklı sürümde test ederek ispat edeceksin bir şey yapılabilir değil mi ? Şöyle düşün yani araba alıyorsun dizel diye az yaksın diye, arabayı alıyorsun 2.0 benzinli çıkıyor. Onda nasıl kıyamet koparsa bunda da çıkabilir gayet

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

Aslında dava açacaksın Sony'ye. Markette bize vaat edilen ses seviyesi buydu biz bundan etkilenerek aldık bu telefonu, şu an yeni yazılımla para verdiğim özelliğin pek bir anlamı kalmadı diye. Bir de bunu iki farklı sürümde test ederek ispat edeceksin bir şey yapılabilir değil mi ? Şöyle düşün yani araba alıyorsun dizel diye az yaksın diye, arabayı alıyorsun 2.0 benzinli çıkıyor. Onda nasıl kıyamet koparsa bunda da çıkabilir gayet

Email çok atıldı malca cevaplar clear audio aç filan diyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDTuRkk

quote:

Aslında dava açacaksın Sony'ye. Markette bize vaat edilen ses seviyesi buydu biz bundan etkilenerek aldık bu telefonu, şu an yeni yazılımla para verdiğim özelliğin pek bir anlamı kalmadı diye. Bir de bunu iki farklı sürümde test ederek ispat edeceksin bir şey yapılabilir değil mi ? Şöyle düşün yani araba alıyorsun dizel diye az yaksın diye, arabayı alıyorsun 2.0 benzinli çıkıyor. Onda nasıl kıyamet koparsa bunda da çıkabilir gayet

Ben eminim ki Sony Mobil'in Türkiye Müdürü Tarık Akad'ın bile bu konuda en ufak fikri yoktur. Bu tarz cevaplar sadece müşteriyi baştan savma taktikleri. O kadar çok saçma şeye şahit oldum ki gittiğim müşterilerde o yüzden inanmıyorum müşteri hizmetlerine veya gönderilen maillerdeki cevaplara.

• quote:

quote:

quote:

Ben eminim ki Sony Mobil'in Türkiye Müdürü Tarık Akad'ın bile bu konuda en ufak fikri yoktur. Bu tarz cevaplar sadece müşteriyi baştan savma taktikleri. O kadar çok saçma şeye şahit oldum ki gittiğim müşterilerde o yüzden inanmıyorum müşteri hizmetlerine veya gönderilen maillerdeki cevaplara.

Tarık Akad'ın ne kadar kaypak bi herif olduğuna bizzat şahit oldum. Önceki röportajında kullanıcılar Sony kamera yazılımından memnun değiller dediler yok gayet memnunlar diyip kapattı. Anca övülünce babacan olan gereksiz bir insan. Sony Tr en kötü yönetimine sahip şu an.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tarık Akad'ın ne kadar kaypak bi herif olduğuna bizzat şahit oldum. Önceki röportajında kullanıcılar Sony kamera yazılımından memnun değiller dediler yok gayet memnunlar diyip kapattı. Anca övülünce babacan olan gereksiz bir insan. Sony Tr en kötü yönetimine sahip şu an.

Yok zaten kendisinin samimi olduğuna inanmıyorum. Sorulan sorulara kaçak göçek farklı cevaplar veriyor hep. Beni en çok gıcık eden şu oldu. Bu kadar çok amiral gemisi çıkması normal mi diye birşey sordu biri. Verdiği cevap acayipti. Biz diyor yeni model çıkarıyoruz ki ellerinizdeki telefon değer kaybetmeden satın yeni çıkardığımızı alın aynen bunu ima etti ve böyle bir savunma yaptı. O dakikadan sonra pek muhatabım değil benim.

• 
Sayfa: önceki 10241025102610271028
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.