Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
29.129
Cevap
155
Favori
676.382
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!
Giriş
    3757 Mesaj
    Z3 dual için. 580 güncellemesi onaylanmış ağustos sonunda ne ki bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

Arkadaşlar birkaç gün önce severek kullandığım ve şimdiden özlediğim Z3 telefonumu galaxy S6 ile takas ederek aranızdan ayrıldım. Değiştirme sebebim sadece kamera ve S6 seçmemdeki neden elbette kamera ve hızlı şarj özelliğinin olması.
    Kamera malesef benim için büyük önem taşıyor. Bu başlıkta bulunan kaliteli insanlar malesef S6 forumunda yok.
    Bugün S6 ile çektiğim bir resim ekliyor ve iyi akşamlar diliyorum.

Hayırlı olsun hocam. İnşallah pişman olmazsın. Samsung'un güncelleme politikası belli malum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    http://www.youtube.com/watch?v=8VeVAuo7ux8

• Binbaşı
    1077 Mesaj
    Cihazını herhangi bir sebeple servise veren arkadaşlar,

Sony Müşteri Hizmetleri'ni aradım IMEI'den kontrol edip 2016 Aralık ayına kadar garantisi var dedi. Ancak KVK veya Teleservise gönderirken mutlaka garanti belgesi / faturasının kopyasını koymalıymışım yoksa işlem yapmazlarmış.

Ne yapmalı? Servise gönderen arkadaşların tecrübesi nedir bu konuda? Bende fatura yok çünkü takasla aldım.

Şimdiden teşekkürler.

Orijinalden alıntı: OnrUstndd

hocam zaten hangi cihazı kullanırsam kullanayım her gece yatarken takıyorum sabah alıyorum o sıkıntı olmaz benim için ön kamerada bu cihaz için katlanılabilir galiba

Selfie de önemli diyorsanız Z3+ önerebilirim

Orijinalden alıntı: MyLittleKnight

quote:

hocam zaten hangi cihazı kullanırsam kullanayım her gece yatarken takıyorum sabah alıyorum o sıkıntı olmaz benim için ön kamerada bu cihaz için katlanılabilir galiba

Selfie de önemli diyorsanız Z3+ önerebilirim

Tanıdık bir telefon/elektronik cihaz satıcısı varsa, sevk irsaliyesi ile servise kargolayabilir.

|
    |

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Arkadaşlar birkaç gün önce severek kullandığım ve şimdiden özlediğim Z3 telefonumu galaxy S6 ile takas ederek aranızdan ayrıldım. Değiştirme sebebim sadece kamera ve S6 seçmemdeki neden elbette kamera ve hızlı şarj özelliğinin olması.
    Kamera malesef benim için büyük önem taşıyor. Bu başlıkta bulunan kaliteli insanlar malesef S6 forumunda yok.

Hayırlı olsun hocam. İnşallah pişman olmazsın. Samsung'un güncelleme politikası belli malum.

Teşekkür ederim çok gıcık olmama rağmen yine samsung aldım S6 çıktığı günden yana bir çok güncelleme aldı hatta note 5 arayüzü bile verildi çok şaşırdım. Cihaz çok hızlı bu kendini bazı yerlerde bariz belli ediyor ama arayüz hala biraz sorunlu bakalım bir daha samsung almam dedim ama umarım pişman etmez. Şu an Adrasan'da tatilde kameranın tadını çıkarıyorum. Sen de note 4'tesin sanırım.

• Yarbay
    5700 Mesaj

Hocam iyi dileklerin için çok teşekkür ederim.

|
    |
    44 plaka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4301 Mesaj

Metal çerçeve alacaksan internetten alma. Git biryerden al gözlerinle gör. Çünkü manyetik şarj yeri ve sd-sim kart yuvasının yeri olmuyor çoğunda. Git gözünle gör ona göre al...
    |
    |
    caver kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

hocam ön kamera ilede atarmısınız bir fotoğraf

Bu akşam saati hava kapalı 17:10 da çektim

Bu da yine aynı saat perdeler kapalı, ışıklar açık değil kapalı mekan.

Dediğim gibi arka kamerası güzel ama ön kamerasını maalesef açık alanda kullanman lazım yoksa berbat görüntü alıyor. Aslında kamerayı açınca güzel görünüyor ne oluyorsa çektikten sonra berbatlaştırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknode -- 14 Eylül 2015; 17:19:33 >
    |
    |
    Yeditepe Üniversitesi - Seat Leon FR 1.4 EcoTsi Act DSG 2016 - iPhone 11 - Macbook Air - Sony Vaio SVE1712W1EB - Sony Alpha A37M 18:135mm

• Kurmay Yarbay
    7986 Mesaj

İkisinin arasındaki farkları merak ediyorum, bir süre kullandıktan sonra yazarsan sevinirim :)

|
    |
    bluebest kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Wifi ağırlıklı kullandım şarj yüzde 10 olduktan sonra 3g kullandım ara sıra clans of clans oynadım WhatsApp facebook messenger Chrome takıldım full kit katın tadı farkı bunu lolipop zor verir bence :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDTuRkk -- 14 Eylül 2015; 21:21:35 >
    |
    |

• Yarbay
    8356 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Teşekkür ederim çok gıcık olmama rağmen yine samsung aldım S6 çıktığı günden yana bir çok güncelleme aldı hatta note 5 arayüzü bile verildi çok şaşırdım. Cihaz çok hızlı bu kendini bazı yerlerde bariz belli ediyor ama arayüz hala biraz sorunlu bakalım bir daha samsung almam dedim ama umarım pişman etmez. Şu an Adrasan'da tatilde kameranın tadını çıkarıyorum. Sen de note 4'tesin sanırım.

Evet hocam ben de note 4'deyim ve z3'ten sonra az da olsa insan farkları görüyor. Z3 kamerayı biraz düzeltip şu alt ve üstteki boşlukları azaltabilirse on numara cihaz olur. Neyse umarım cihaz istediğin şeyler verir sana. Saygılar

|
    |
    http://www.youtube.com/watch?v=8VeVAuo7ux8

• Yarbay
    4109 Mesaj
    Ve z3 diger bir eksi yani hoparlör ile konuşamaz sınız hoparlöre degmeli ağzınız

|
    |

İyi günler hocam şimdi size şöyle anlatayım. Cihazımı servıse verdım değişim kararı çıktı . Faturasıyla göndermiştim fakat 43 gün beklemek zorunda kaldım daha bu cuma geldi. Tüketici haklarına vermek istedim faturayı gönderdiğim için veremedim. Faturamı istedim göndermediler. Size tavsiyem önce takas ettiğiniz her nereyse orada faturayı almalısınız yada cihazı alan kişi nereden almışşa artık orada bir örneği vardır faturanın. Ayrıca faturanın fotokopisini göndermeniz .Önce sony Türkiye yi arayın kayıt oluşturun ve oradan gönderin servise.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmkayaa -- 14 Eylül 2015; 20:08:43 >
    |
    |
    Önder Çatalkaya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDTuRkk -- 14 Eylül 2015; 20:32:24 >

Orijinalden alıntı: MaDTuRkk

Teleferik harici tercih etmeyin benden demesi Kvk dan uzak durun

Kvk ve Telecervice.... Ülkemizin servis magandaları . Kaç kurbanları (madurları ) var Allah bilir.
    |
    |
    Şu telefonu aldığımdan beri ön kameranın çok iyi olamaması haricince en ufak bir kasa,su geçirme bilmem ne gibi sorunlar yaşamadım. Onları da geçtim yazılımsal bir problem de yaşamadım yağ gibi telefon sorunsuz telefon böyle kendi kendine saçma sapan şeyler yazıp telefonu kötüleyenlere gerçekten şaşıyorum. Zannederim bir hayatları var, o hayatlarının da büyük kısmı telefon elinde uğraşmakla geçiyor. Hani bir şeye kafayı takarsınız kusur ararsınız birine gösterirsiniz bak burası çizik dersiniz o kişi de hadi lan diye size kafayı mı yedin ufacık şey diye tepki gösterir aynı o moddalar yemin ederim.
    Yeditepe Üniversitesi - Seat Leon FR 1.4 EcoTsi Act DSG 2016 - iPhone 11 - Macbook Air - Sony Vaio SVE1712W1EB - Sony Alpha A37M 18:135mm
  • Yarbay
    4109 Mesaj
    Z5 premium ile çekilmiş bir kaç foto İstanbul dan

https://plus.google.com/photos/112962581822998135379/albums/6194437109263813057

|
    |

Orijinalden alıntı: Teknode

Şu telefonu aldığımdan beri ön kameranın çok iyi olamaması haricince en ufak bir kasa,su geçirme bilmem ne gibi sorunlar yaşamadım. Onları da geçtim yazılımsal bir problem de yaşamadım yağ gibi telefon sorunsuz telefon böyle kendi kendine saçma sapan şeyler yazıp telefonu kötüleyenlere gerçekten şaşıyorum. Zannederim bir hayatları var, o hayatlarının da büyük kısmı telefon elinde uğraşmakla geçiyor. Hani bir şeye kafayı takarsınız kusur ararsınız birine gösterirsiniz bak burası çizik dersiniz o kişi de hadi lan diye size kafayı mı yedin ufacık şey diye tepki gösterir aynı o moddalar yemin ederim.

Tarafsız olup fan boy olmadan yazılırsa sorunlar üstesinden den daha basit gelinir benim gördügüm bu telefon da 3 tane eksi şey var ön kamera, ön kamera çektikten sonra efekt koymasa güzel olur da yazılım pert ondan. 2 ise geç şarj herkez için sorun olmayabilir birde dış hoparlörden konuşmak çok zor dibine giricen hoparlör ile konuşmak amacı uzaktan dır zaten z3 kullanan bir kaç arkadaşım ve forumda da gördüm yaşayan bu problemi insanlar var

• Yarbay
    14302 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MaDTuRkk

quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

Tarafsız olup fan boy olmadan yazılırsa sorunlar üstesinden den daha basit gelinir benim gördügüm bu telefon da 3 tane eksi şey var ön kamera, ön kamera çektikten sonra efekt koymasa güzel olur da yazılım pert ondan. 2 ise geç şarj herkez için sorun olmayabilir birde dış hoparlörden konuşmak çok zor dibine giricen hoparlör ile konuşmak amacı uzaktan dır zaten z3 kullanan bir kaç arkadaşım ve forumda da gördüm yaşayan bu problemi insanlar var

Dış hoparlörden konuşma olayının 1. su geçirmez özelliği ile alakası var 2.si hoparlörden konuştuğun bir çok telefonda dibine girmen gerekir.
    En azından bu telefonda hoparlöre aldığın zaman karşıda ki hoparlöre mi aldın diye sormuyor. Sonuçta hoparlör ve mikrafon aynı kasada ve çok yakınlar karşıdaki kendi sesini tekrar duysa daha mı iyi.
    Benim gözümde bu bir eksi değildir ama ön kameranın kötü olması bir eksidir. Ben fanboyluk yapmıyorum da yani çünkü eksisi ön kamera söylüyorum hatta power tuşu da tasarım olarak hatalı ve çok kolay yıpranıyor onun dışında bahsedilen sorunların bir tanesini yaşamadım. Iphone 5s'de hoparlöre aldığım zaman karşıdaki kesin sorardı hoparlöre mi aldın diye çünkü kendi sesini duyuyor z3'de böyle bir saçmalık yok.

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
bankalar.org
SEO
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.