Şimdi Ara

Sony Xperia Z3 Kamera Performansı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonu alalı 4 ay civarı oldu fakat ilk 2 ay sanki hem ön hem arka kamera daha güzel fotoğraf çekiyomuş gibi geldi.Ayrıca iPhone 6 ile aşağı yukarı aynı fotoğraf kalitesine sahipmiş gibi görünüyo (google fotoğraf örnekleri) fakat alakası yok.iPhone resmen eziyo geçiyo.Birde kameranın diğer Z3'lere göre daha düşük kalitede fotoğraf çektiği kanıtlanırsa garanti kapsamına girer mi ? Ben pek anlatamadım galiba ama inşallah sizler anlamışsınızdır.

Herkese şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.

• Z3 serisinin kamera performansı maalesef pek iç açıcı değil lakin bu birazda ne tür fotoğraflar çektiğinize bağlı bir durum bu arada iPhone 6 ile kıyaslamak yanlış olur.
  • Fotoğraf örneklerine baktığımda öyle ahım şahım bir fark olmadığı için iPhone 6 örneğini verdim.

Edit : Yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leopard2A6 -- 9 Aralık 2015; 0:19:14 >
  • Leopard2A6 kullanıcısına yanıt
    Bende z3 ün kamerasından memnun değilim 8 aydır kullanıyorum ön kamera zaten aşırı kötü eski telefonum s3 tü onun daha iyiydi ön kamerası , gece fotoğraf çektiğinde z3 ile flashın etki olanı kadar güzel çekiyor bzen de sisli havada çekilmiş gibi çekiyor iphone örnek vermiş arkadaş fakat doğru bi örnek megapixel daha fazla sonynin ama iphone göre fotoğraf kalitesi tam bir fiyasko
  • Z3 kamerası vasat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z3 Kamera gerçekten cok kötü Bundan önce htc desire x im vardı o bile daha iyi ..
    Sırf kamera yüzünden bir daha S Sony Xperia Z3 Kamera Performansıony Almayacağım..
  • Z3 ' ün kamerası hiçte kötü değil. Manuel ayaqrlarda bence çok iyi çekiyor. Bu resimleri 8mp ' de çektim.

• arkadaşlar benim çektiğim fotoğrafların mb si çok yüksek, en düşük ayarda bile 2 mb. Acaba başka bir kamera programı var mı fotoları 250 kb çekebilen?
  • Zamanında kullandım. Kamerası cidden çok kötüydü. Güzel foto çekmek için çok uğraştırıyor. Ama genede tatmin etmiyordu beni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.