Şimdi Ara

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ (834. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
24.935
Cevap
151
Favori
812.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 832833834835836
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz sorunlu gibi geldi aslında yetiyo günde bikez şarj ediyorum ama insan 2 gün 3 gün kullanımı duyunca tuhaf oluyo hele bide stamina açık kendi paramla aldıgım ilk telefon olunca biraz endişeleniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevketoztrk

quote:

Orijinalden alıntı: SirPhilosophy

quote:

Orijinalden alıntı: vTeck

quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hukukcu Polis

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hukukcu Polis

quote:

Sen 5.1 e güncelle kullan birkaç hafta memnun kalmazsan kit kata dönebilirsin kolay dönmek garanti dışına da çıkmıyor iadeye gerek yok buraya yazın yardımcı oluruz :)

hmm tamam öyle yapayım ben.kitkata dönmek istersem nasıl yapacağım bunu ?

İlk sayfada anlatım var flashtool ile ftf dosyasını flaşlayacaksınız 30dklık işlem :)

ya gülmeyin de ben bu işlerde yeni sayılırım yani. :)) telefon bozulmaz değil mi ? :)) yukarıdaki mesajda dediğim gibi baba parasıyla alsam umrumda olmaz ama kendi emeğimle aldıgım ıcın cihaza bişey ederim diye korkuyorum :))

Gerekirse korkarım derseniz mesaj atın bana müsait bir zamanımda size tw den ben yapayım rahat olun sorun olmaz ben sıkıldıkça kitkat atıyorum ama lollipopun tadı başka bence :)

Hocam benim telefonum 5.1.1 versiyonunda ama kamerası nedense bana kötü geliyor geçen samsung galaxy e5 vardı bir tanıdıkta karşılaştırma yaptık bariz belli oluyor ki e5 in kamerası Z3 Compact tan çok daha iyi insanın morali bozuluyor o kadar emek verdik aldık bunun yazılımla bir alakası falan var mı acaba yani güncelleme ya da uygulama ile falan düzelebilir mi

Yazılım kötü maalesef. Sony yeni bir yazılım algoritması ile kameraya ayar çekmesi lazım

Hocam saçma geliyor insana tamam her şey megapixel değil ama Sony başka telefonlara bile müthiş lensler koyarken kendi malına neden esirgesin. Aklım takıldı

Konu zaten lens değil iyi bir lens var. G lens koymuş ama donanımın hakkını verecek yazılım yok cihazda.

Hocam dünyanın en iyi kamerası olsa da kullanamadıktan sonra ne işe yarar ki zaten bunu düzeltemez miyiz peki böyle kör topal devam mı edicez

Sony el atmadan hiç bir şey yapamazsın.

Sonty el atana kadar ohoo :D Kitkat da daha mı iyi acaba yoksa mecburen android m yi bekliyecez bir de bu android m yi google ne zaman yayınlayacak tam olarak :)

Anca 2016'da gelir de tam tarih yok.

• quote:

Arkadaşlar şu farka bakın ya allah aşkına gerekirse bootloader açarım bu kadar fark ediyorsa var mı test eden bariz daha iyi çekmiş kamera Abuzerhttp://forum.xda-developers.com/z3-compact/general/camera-picture-samples-unlock-t2898606

Kardeş ne bootloader açıyorsun fotoğrafta kötü Pürüzlü çekenler bootloader açıldıktan sonra olanlar iyi olanlarsa şu anki kapalı olanlar ne anladın ki ordan acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QMustDie_ -- 15 Eylül 2015; 14:20:28 >

• Sansa clip+ - Sony mdr xb30ex sonunda müzik!

• quote:

Sansa clip+ - Sony mdr xb30ex sonunda müzik!

Hiç sevememiştim şu Sansa Clip'i Sesi çok tatsız tuzsuz gelmişti bana.

• quote:

quote:

Sesi olduğu gibi oynamadan nötr verdikleri için daplar yazılımsal oyun yapılan cihazlar karşısında tatsız kalır ama asıl ses bu aslında mesela Sony'nin A ve X serisi daplar da böyle (fakat delicesine pahalılar) ve asıl olayları yüksek kafabantlı kulaklıkları sürmek adı üstünde dap çünkü çok güçlü amfileri var. Ama rockbox yükleyince işin rengi değişiyor devleşti şu an alet kulaklarım şınav çekiyor kepçesinin titrediğini hissettim daha ne olsun (tabi denemek içindi böyle dinlersem akşama sağır olurum).

• Android M nin beta sürümünü yayınlamış durumda şuan Sony isterseniz bakabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: mrdurmaz

Biraz sorunlu gibi geldi aslında yetiyo günde bikez şarj ediyorum ama insan 2 gün 3 gün kullanımı duyunca tuhaf oluyo hele bide stamina açık kendi paramla aldıgım ilk telefon olunca biraz endişeleniyorum

3 gün kullanımı hiç duymadım ben. Ama çok abartılınca aklınızda öyle bir telefon canlanmış heralde.
  • quote:

Biraz sorunlu gibi geldi aslında yetiyo günde bikez şarj ediyorum ama insan 2 gün 3 gün kullanımı duyunca tuhaf oluyo hele bide stamina açık kendi paramla aldıgım ilk telefon olunca biraz endişeleniyorum

2 gün kullanım tamam da 3 gün kullanım zor. 2 gün kullanımda da oyun oynamayı falan unutun yani. Ben bu telefonun ortalama 1.5 gün kullanım imkanı sunduğunu söyleyebilirim.
  • quote:

quote:

quote:

Sesi olduğu gibi oynamadan nötr verdikleri için daplar yazılımsal oyun yapılan cihazlar karşısında tatsız kalır ama asıl ses bu aslında mesela Sony'nin A ve X serisi daplar da böyle (fakat delicesine pahalılar) ve asıl olayları yüksek kafabantlı kulaklıkları sürmek adı üstünde dap çünkü çok güçlü amfileri var. Ama rockbox yükleyince işin rengi değişiyor devleşti şu an alet kulaklarım şınav çekiyor kepçesinin titrediğini hissettim daha ne olsun (tabi denemek içindi böyle dinlersem akşama sağır olurum).

Rockbox bazı parçalarda orjinalinden daha kötü çalışyor gibi geliyor bana. Radyosu da leş.

• Yani şöyle söyliyim ben sabah 8de takıp 12de şarjdan aldıysam telefonu sabah 8de bidaha şarj etmem gerekiyo %15seviyesinde ama internette bi 40 50 dakika takılıp bi 40 50 dakika telefon gmrüşmesi yapıp sürekli mesajlaşıyorum ekran bazen 4 saat bazen 5 saat oluyor 6 olduguda oldu ilkkez sony kullanıyorum onun için sordum normal diyorsunuz ama değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: abdyek

quote:

quote:

quote:

Rockbox bazı parçalarda orjinalinden daha kötü çalışyor gibi geliyor bana. Radyosu da leş.

Rockbox un bir çok Ekolayzer ayarı var onları düzgünce yapmanız gerekir cihazı çok farklı boyutlara taşıyor. Radyo şu yaşıma kadar hiç kullanmadım ne yalan söyleyeyim sevmiyorum. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kalıcı olarak sim kartımdaki kişileri nasıl sileceğim? Sildiğim halde tekrar ice aktardığımda sildiğim kişi yeniden yükleniyor.lütfen yardım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: abdyek

quote:

quote:

quote:

Rockbox un bir çok Ekolayzer ayarı var onları düzgünce yapmanız gerekir cihazı çok farklı boyutlara taşıyor. Radyo şu yaşıma kadar hiç kullanmadım ne yalan söyleyeyim sevmiyorum. :)

O kadar ayarı bilgim olmadığı için düzenleyemedim. Bir de bataryayı hızlı bitirmesi sorunu var. [Sans Clip+]

Madem muhabbet döndü, yazmışken sorayım. Bu Z3C alınası mıdır hocam? Bir telefondan beklentim, kamerasının iş görür olması, kullanım ve internet deneyiminin iyi olması.
    Bir de küçük boyutlarda olması.

• quote:

Vaaay demek amacınıza ulaştınız sonunda hayırlı olsun xduoo x2ler mdr-nc31emler falan hak getire demek sansa clip ve kulaklığın fiyatı ne acaba bide bizim emektar 5 kutuplu bunda çalışırım ki? rockbox olayını da bilmiyorum yazılım gibi bişey heralde

• quote:

Hocam kimmiş o 2-3 gün kullanan sırrını bizede versin yahu.

Şuan duyduğum rekor 9 saat olması lazım oda doğru olduğu muamma artık doğruysa cihaz 3310 a dönmüştür

• quote:

Orijinalden alıntı: SkelatorQ

quote:

Vaaay demek amacınıza ulaştınız sonunda hayırlı olsun xduoo x2ler mdr-nc31emler falan hak getire demek sansa clip ve kulaklığın fiyatı ne acaba bide bizim emektar 5 kutuplu bunda çalışırım ki? rockbox olayını da bilmiyorum yazılım gibi bişey heralde

X2'yi nc31em ile kullanan arkadaş vardı forumda çalışır yani büyük ihtimal. X2'dense daha iyi neden dersen yazılım olan rockbox ile çok çeşitli ekolayzer ayarı var. Nc31em'yi saatım xb30ex aldım 150 liraya. Kulaklık taş gibi zaten tam f/p ürünü technofi de incelemesi de var. Sansaclip+'ı da 130'a aldım. Ve artık müzik derdim yok yemişim Sony'nin ses kartını da yükselteceği sesini de

@abdyek

Hocam ben henüz yeni aldım ama zaten ufak daplar çok uzun süreler vaad etmez şimdilik şikayetim yok. :)

Z3c f/p ürünü haline geldi artık. Çünkü bu fiyata bu boyutta böyle performanslı ve şarjı böyle giden bir cihaz daha yok. Kamerası otomatik modda kötü manuel ayarlarda güzel çekimler yaptırıyor. İnternet deneyimi vs gibi şeyleri artık orta sınıf androidler de kolaylıkla sağlıyor. Hani içime yatmadı z3c derseniz alternatifiniz yok varsa o da 5s'tir ama priz priz diye dolanırsınız. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirPhilosophy -- 15 Eylül 2015; 17:07:39 >

• quote:

quote:

2 gün kullanım tamam da 3 gün kullanım zor. 2 gün kullanımda da oyun oynamayı falan unutun yani. Ben bu telefonun ortalama 1.5 gün kullanım imkanı sunduğunu söyleyebilirim.

Abim 3 gün kullanıyor. E çalışan insan tabi bütün gün elinde olmuyor cihaz ama 3 gün kullanıyor yani 3gsiyle wifisiyle. @Sage12

• SirPhilosophy kullanıcısına yanıt
    Keşke zamanında xb30ex alsaydım kaça sattınız ki nc31emi alıcı çıkması da iyi sansa 31em ile çalışıyorsa almayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: SkelatorQ

Keşke zamanında xb30ex alsaydım kaça sattınız ki nc31emi alıcı çıkması da iyi sansa 31em ile çalışıyorsa almayı düşünüyorum

X2 ile çalışıyor sansa ile de çalışır. Nc31em kötü kulaklık değil 5 alıcı çıktı 1 iyle anlaştık hemde 1 hafta içinde. :) Dediğim gibi nc31em kötü değil enstrüman sevenler için dengeli bir kulaklık, belli ki basskafa diye tabir edilen dinleyicilerdensin seni kesmez zaten.

• 
Sayfa: önceki 832833834835836
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.