Şimdi Ara

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ (624. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.935
Cevap
151
Favori
812.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 622623624625626
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • z4, z4c, z4 + şeklinde çıkar diye düşünüyorum ..2 yılımız daha var :)

2017 gibi teli 800-900 tl'den satar 1600 tl gibi z4c alırım(ız)
  • Arkadaşlar güncellemeyi bekleyeyeyim mi? Baltık romunu flaşlasam sorun çıkarır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirPhilosophy

quote:

Orijinalden alıntı: dolcia

Bu telefonun 2.el piyasası niye düşmüyor yahu sıfırı 1400 lira olan telefonun 5-6 ay kullanılmış haline 1200-1300 lira istiyorlar çok garip

Çünkü piyasada compact'a rakip yok diğerlerinin minisi compact yanında oyuncak :)

Aynen bu telefonun rakibi yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Litityum kullanıcısına yanıt
    Tam tersi değil mi şuan elimde telefon 20 mp de küçülüyor ekran 15 te direk tüm ekran oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: streamin

z4, z4c, z4 + şeklinde çıkar diye düşünüyorum ..2 yılımız daha var :)

2017 gibi teli 800-900 tl'den satar 1600 tl gibi z4c alırım(ız)

Z4 çıkmayacak ülkemize Z3+ diye gelen model aslında Z4 modeli. Bir sonraki model Z5 olacak. Z5 compact çıkabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThEeViL

Tam tersi değil mi şuan elimde telefon 20 mp de küçülüyor ekran 15 te direk tüm ekran oluyor

20 kırpılık 16:9 modunda 15 e dönüştürülüyor. Hiç küçük kırpılarak büyüğe gidilir mi hocam? :D Ama 16:9 çekmek daha güzel bence 15 olanda yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdekli01

quote:

Dostum kameranın 20.7 mp modu var elle ayarlama bölümünde ama onu tavsiye etmem ekran küçülüyor.15 mp lik modu var onunla çekimler yapıyorum cidden muazzam çekimler isoyuda ayarlıyorsun tabi.Super otomatik mod var onda kaç mp olduğunu bilmiyorum zaten bu mp olayı önemli olduğunu düşünmüyorum fazla.Super otomatikte harika fotoğraflar çekebilirsin uğraşamam diyorsan.Güle güle kullan telefonunu benim 2 hafta oldu alalı gayet memnunum

Elle 20.7 mp modu yapılıyo yani tam olarak detaylı anlatabilir misin çok teşekkürler şimdidden.

Kameraya bas,sol altta bir yer olcak modu ayarlayacağın oraya bas,daha sonra sana bir sürü kamera modları çıkıcak ordan "Elle" olanı seç,daha sonra sol üst köşedeki 3 yuvarlak olan özellikler gibisinden olan şeye bas,en son orda çözünürlük ayarlayacağın yer var ordan kendine göre uygulayabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dolcia

Bu telefonun 2.el piyasası niye düşmüyor yahu sıfırı 1400 lira olan telefonun 5-6 ay kullanılmış haline 1200-1300 lira istiyorlar çok garip

Çünkü piyasada compact'a rakip yok diğerlerinin minisi compact yanında oyuncak :)

Aynen bu telefonun rakibi yok

3gb ramli versiyonu çıksa da alsam şu telefonu ya, 5 yıl kullanmak istiyorum ama 2 gb ram 2-3 yıl sonra yetmeyecek gibi geliyor bana..

• quote:

Yok hocam 16-12 lik bir dikdörtgenin içine 16-9luk bir diktörtgenin ortalandığını düşünün. Bunu ekrana yayıyotsunuz

• ayarlar>yazılım güncelleme bölümündenhttp://support.sonymobile.com/update/ adresine girdiğimde en yeni kullanılabilir yazılım farklıydı yayınlanma tarihi de 5.ay dı. şimdi değişmiş ama telefon yeni sürümü almıyor... baltic romunu indirdim ama kurmadım. baltic romunu kursam bir şey değişir mi?

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★

• Şimdi anladım olayı yıllardır bilmediğim olayı ikiniz anlattınız çok sağolun basit matematikle halloldu ahahahahh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vino8 -- 23 Temmuz 2015; 13:56:03 >
  • quote:

Şimdi anladım olayı yıllardır bilmediğim olayı ikiniz anlattınız çok sağolun basit matematikle halloldu ahahahahh

Ben de yakın zamanda öğrendim hocam aynı yerin iki çözünürlükte fotoğrafını çekin üstten ve alttan kırpılmış olduğunu anlarsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: The light of endless

Arkadaşlar güncellemeyi bekleyeyeyim mi? Baltık romunu flaşlasam sorun çıkarır mı?

Up

• Litityum kullanıcısına yanıt
    Yaptım hocam bunuda dediğiniz gibi boyutlar kırpılmış ama sanki baktığımda 15.5 mp modu daha net gibi duruyor onu kullanıyorum hep,sen ne kullanıyorsun :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: moonshine14

quote:

quote:

Arkadaşlar teknik olarak muadili olmayan bir cihaz olmasına rağmen yine de batarya olarak 'bence' yetersiz. Vaktinde G2 de kullandım G3 de kullandım Z2 de kullandım ve hepsi beklentiyi karşıladı bu cihaz beklentiyi yükselttiği için ister bu istemez memnuniyetsizlik oluyor. Ha buna rağmen kullanması çok keyifli cihaz fakat iade edebilirsem az daha ekleyip G4 veya S6'ya yönelmeyi düşünüyorum sebebi de ön ve arka kamera :)

Ne demek yetersiz Allah aşkına bunun bencesi mi olur rakamlarla sabit her şey :D Şu an %49 şarjım 3.53 saat ekran sürem var ve telefon 1 gün 2 saattir açık. Bunu verebilecek bir tane telefon gösterin ben de ondan alayım. Sizin yazılımda bence bir sıkıntı var :)

Valla hocam ben anlamadım. Full stamina modda kullanıyorum, gereksiz uygulamaları sildim, tarayıcıyı opera kullanıyorum ve sosyal ağlara buradan bağlanıyorum, Greenify yükledim elle uyutma da yapıyorum ama yok. Şu halde mobil veri ve Wifi kapalı geceden sabaha %12 yemiş dün gece. Ekran en altta pil kullanım ekranında Android IS en yukarda. Kitkat da kurdum, onarım da yaptım bi G2 kadar pil performans alamadım. Sıkıntı benden kaynaklıysa tamam da ben öyle düşünmüyorum.

Hocam elle uyutmak kadar Zararlı bir iş yok . Telefon lazım ki çalıştırıyor onu siz durdurursanız o yeniden çalışacak ve böyle dur calıştır yapa yapa şişecekn alet greenify de biraz kolpa bir uygulama sizin elle uyutmanızdan farklı bir şey yapmıyor yok yere arkada çalıştırmayın onu da Android isin en en fazla %10 yemesi lazım eğer o değer yüksekse cihazı uzun süre uyutmaz ve ekran kapalı iken çok şarj yer . Sorun kesinlikle kullanım ve cihazınızdaki yazılım tutarsızlığı ile alakalı çünkü bu telefondaki pil performansını hiç bir amiralde görmedim. Bence güzelce bir reset atın ve şu an yaptığınız ne varsa onları yapmayın işte elle uyutmak greenify vs. :) buyrun bunlar da şu anki değerlerim gece nasıl koyduysam öyle buldum sabah. :)
     ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★

Hocam haklısınız da reset at, ftp yükle vs iyice sıkıldım alıp doldurup kullanmak istiyorum artık güncelleme bir gelsin de bakalım nasıl olacak.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar teknik olarak muadili olmayan bir cihaz olmasına rağmen yine de batarya olarak 'bence' yetersiz. Vaktinde G2 de kullandım G3 de kullandım Z2 de kullandım ve hepsi beklentiyi karşıladı bu cihaz beklentiyi yükselttiği için ister bu istemez memnuniyetsizlik oluyor. Ha buna rağmen kullanması çok keyifli cihaz fakat iade edebilirsem az daha ekleyip G4 veya S6'ya yönelmeyi düşünüyorum sebebi de ön ve arka kamera :)

Ne demek yetersiz Allah aşkına bunun bencesi mi olur rakamlarla sabit her şey :D Şu an %49 şarjım 3.53 saat ekran sürem var ve telefon 1 gün 2 saattir açık. Bunu verebilecek bir tane telefon gösterin ben de ondan alayım. Sizin yazılımda bence bir sıkıntı var :)

Valla hocam ben anlamadım. Full stamina modda kullanıyorum, gereksiz uygulamaları sildim, tarayıcıyı opera kullanıyorum ve sosyal ağlara buradan bağlanıyorum, Greenify yükledim elle uyutma da yapıyorum ama yok. Şu halde mobil veri ve Wifi kapalı geceden sabaha %12 yemiş dün gece. Ekran en altta pil kullanım ekranında Android IS en yukarda. Kitkat da kurdum, onarım da yaptım bi G2 kadar pil performans alamadım. Sıkıntı benden kaynaklıysa tamam da ben öyle düşünmüyorum.

Hocam elle uyutmak kadar Zararlı bir iş yok . Telefon lazım ki çalıştırıyor onu siz durdurursanız o yeniden çalışacak ve böyle dur calıştır yapa yapa şişecekn alet greenify de biraz kolpa bir uygulama sizin elle uyutmanızdan farklı bir şey yapmıyor yok yere arkada çalıştırmayın onu da Android isin en en fazla %10 yemesi lazım eğer o değer yüksekse cihazı uzun süre uyutmaz ve ekran kapalı iken çok şarj yer . Sorun kesinlikle kullanım ve cihazınızdaki yazılım tutarsızlığı ile alakalı çünkü bu telefondaki pil performansını hiç bir amiralde görmedim. Bence güzelce bir reset atın ve şu an yaptığınız ne varsa onları yapmayın işte elle uyutmak greenify vs. :) buyrun bunlar da şu anki değerlerim gece nasıl koyduysam öyle buldum sabah. :)
     ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★

Hocam haklısınız da reset at, ftp yükle vs iyice sıkıldım alıp doldurup kullanmak istiyorum artık güncelleme bir gelsin de bakalım nasıl olacak.

Bence yeni güncellemeyi kurup kurduktan sonra reset atın ve kullanın. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: f_davey

quote:

Orijinalden alıntı: f_davey

Arkadaşlar merhaba bende z3 compact alarak aranıza katıldım telefonum henüz yeni tabi orasını burasını kotrol ettım su gecırmezlık pıksel testlerı vs sorun cıkmadı calısmasındada bir sıkıntı yok gıbı sımdılık ancak ön camın ust bolumununun ortasında cam sankı esniyor arkasında bosluk varmıstı oraya dogru esnıyor ve cıt cıt dıye bır ses gelıyor elımle hafıf bastırdıgımda sızde boyle bır sıkıntı mevcutmu telefonum bunun dısında bılınen bır sıkıntı yok gıbı buda normal sartlarda sıkıntı degıl ancak ınsanda zayıf bır hıs bırakıyor cama bırı elıyle bıraz kuvvet uygulasa zahmet cekmeden kırar gıbı . acaba tüm tellerde bu sıkıntı var mı ? normal bır durum mudur ?

Güncel...

Sanirim kasa acikligi sizde de mevcut.

Google a z3 compact kasa acikligi yazin,sitelerde gorseller var.Karsilastirin,sizdekine benzer mi diye

Kasa acikligi bu telefonun kronik sorunu,cogu kiside var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yükledim telefonuma 5.1.1'i. Cidden süper otomatik modu çok hızlı açılıyor çat çat çekiyor. Bildirim simgelerinde ve takvimde bugler var ama onlar da düzelir.Wifi ve Bluetooth ayarları güzel olmuş. Ekran döndürme olayı da hoş. Kullanımı etkileyecek herhangi bir durum yok. Gayet olmuş bence. Konu dışı MDR-NC 31em kulaklık var bende gürültü engelleyicili. Kutudan çıkmıştı. Mükemmel çalışıyor. Kesinlikle öneririm.

• Yeni güncellemeyi görüyor mu Türkiye cihazları?
  • benim cihaz görüyor ama yüklemiyor.
    Çağatay baltic romunu mu kurdun?
  • 
Sayfa: önceki 622623624625626
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.