Şimdi Ara

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ (600. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.934
Cevap
151
Favori
812.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CorozeB

quote:

Orijinalden alıntı: TNT 2 MODEL 64

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hasanandnexus

Aldı ama iyileştirme denemez pek. Tümünü temizle butonu falan eklendi. Ben lollipop da 9 saatten fazla ekran süresi aldım. Wifi da, Whatsapp chrome ve müzik dinleyerek. Kullanıma göre de değişir tabi ama 3 saat çok az hocam.

Hatırladım şimdi güncellemeti Evet 3 saat çok az ama kitkatta 5-6 saat sürüyor ilk çıkan baltic romu yüklemiştim acaba TR rom dahamı stabil diğerine göre bunuda deneyip görmek lazım.

Ben stabil Nordic romlarını buldum hocam. Hem Kitkat'ta hem de Lollipop'ta

XperiFirm_den resim atabilirmisin lolipopu indirim olmazsa deneyelim stabilliği nasıl

Edit: bumu dediğin sürüm?
     ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★

Doğrudur deneyin, kullandığınız en stabil sürüm olacaktır.

sen bu sürümü nerden indirdin hocam ben resimde gösterdiğim yerden indirdim ama 50 tane dosya indi FTF yokmu bunun tek parça olan?

Tr dil mevcut hocam. Buradan bakarak kendi FTF'nizi yapabilirsiniz.http://www.xperiaforce.com/2014/08/18/xperifirm-ve-flashtool-kullanarak-kendi-ftfnizi-olusturun/

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aldı ama iyileştirme denemez pek. Tümünü temizle butonu falan eklendi. Ben lollipop da 9 saatten fazla ekran süresi aldım. Wifi da, Whatsapp chrome ve müzik dinleyerek. Kullanıma göre de değişir tabi ama 3 saat çok az hocam.

Hatırladım şimdi güncellemeti Evet 3 saat çok az ama kitkatta 5-6 saat sürüyor ilk çıkan baltic romu yüklemiştim acaba TR rom dahamı stabil diğerine göre bunuda deneyip görmek lazım.

XperiFirm_den resim atabilirmisin lolipopu indirim olmazsa deneyelim stabilliği nasıl

sen bu sürümü nerden indirdin hocam ben resimde gösterdiğim yerden indirdim ama 50 tane dosya indi FTF yokmu bunun tek parça olan?

Tr dil mevcut hocam. Buradan bakarak kendi FTF'nizi yapabilirsiniz.http://www.xperiaforce.com/2014/08/18/xperifirm-ve-flashtool-kullanarak-kendi-ftfnizi-olusturun/

ooo bana çok uzak geldi bu bana direk ftf lazım torrentde olur varsa link atın yoksa ben bunun için kelle yakarım bu gece ve yarın

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ooo bana çok uzak geldi bu bana direk ftf lazım torrentde olur varsa link atın yoksa ben bunun için kelle yakarım bu gece ve yarın

Aslında çok basit indrimşsiniz zaten sadece onu flashtool ile FTF yapacaksınız. Ben kendim yaptım toplamda mouse'a 10 kere bile tıklamıyorsunuz sanırım :) Upload imkanım yok olsa yükler link atardım.

Burada Nordic'in kitkat versiyonu varhttps://mega.co.nz/#!6MBggQLR!KscIs21sazC0EE5NrSztyJBH2gqumw-DNJc1VYHDAq4

İsterseniz bunu kurup daha sonra Pc Companion ile onarma yaparsanız Son sürüm Nordic kurulur ama iki kere eziyet yapmış olursunuz.

• Not: mega torremt kadar hızlıdır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creedence Clearwater R.

Not: mega torremt kadar hızlıdır

eziyet bile olsa bana daha basit geldi indirdiğimide sildim yaa

teşekkür ettim bu arada; gözüne felan çarparsa orjinal link bulursan atıver sana zahmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CorozeB -- 15 Temmuz 2015; 3:21:33 >
  • google play verileri temizleyip yeniden başlatın. Tekrar google playe girin. Yada google play den ayarlar kısmının en altında ki sürüm yazan kısma bir kez tıklayın ve güncellenmesini bekleyin. Son çare olarak hiç biri de çalışmadıysa, ses açma ses kısma ve güç tuşuna birden basılı tutun. Telefon üç kez titresin. Eğer bu yollardan hiç biri yardımcı olmadıysa, Hard reset tavsiye etmek zorunda kalacağım. :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydın arkadaşlar cihazda zaycev mp3 indirme programını çalıştırabilen veya kullanan var mı? (store daki en baba uygulamadır kendisi :))

• CorozeB C kullanıcısına yanıt
    Burada liste şeklinde var.Orjinal ve son romları vermişler.Nordic yazanın 2.sine tıkla.
    http://forum.xda-developers.com/z3-compact/general/list-stock-firmwares-d5803-d5833-t2906706

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavci7 -- 15 Temmuz 2015; 10:33:58 >
  • kimiferhat kullanıcısına yanıt
    Uygulama dönüştüreyim mi? diye soruyor hatırladığım kadarıyla. Yanlışlıkla kabul etmiş olabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

Arkadaşlar ön ve arka koruyucu önerebilecek olan var mı acaba fiyatı çok yüksek olmayan f/p tarzı cam :) Ön ve arka cam dahil mak. 50 liralık önerileriniz var mı acaba

Yardımcı olabilecek birisi yok mu :D
  • Bende çinden manyetik kablo sipariş vermiş tim 10 günde ulaştı kaliteli kabloya benziyor kablo kalitesiz olsada kutusu yeter:)

Ayrıca konuyu takip etmiyorum da bu kamera pembelesme sorunu için servise göndersem, sonuç alan oldumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebabil__ -- 15 Temmuz 2015; 12:35:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavci7

Burada liste şeklinde var.Orjinal ve son romları vermişler.Nordic yazanın 2.sine tıkla.
    http://forum.xda-developers.com/z3-compact/general/list-stock-firmwares-d5803-d5833-t2906706

Eyvallah hocam dediğin yerden indiriyorum inşallah sorun olmaz
  • S.Soylu kullanıcısına yanıt
    Microsonic aldım ben önlü arkalı daha gelmedi 35 TL.Cok da fazla verileceğini düşünmüyorum 2 cama.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mert Ulupınar

Microsonic aldım ben önlü arkalı daha gelmedi 35 TL.Cok da fazla verileceğini düşünmüyorum 2 cama.

Hocam benim elimde Lg G2'nin jelatini vardı compack'ın boyutu küçük olduğu için güzelce kestim arka tarafa yapıştırdım cuk diye oturdu kayma kirlenme özellikle çizilmeyi önledik ön tarafada baya ince ve sert bir malzemeydi cam taktırdım hatta taktırmadan elledim güven hissi verdi 10 tl fazla para vermeye gerek yok dediğin gibi elimde 2 tane jelatin olsaydı ön tarafada uyarlardım.

Almış olduğun ürünün hayrını gör
  • Arkadaşlar bu cihazda rehber yedeği kayıpsız bir şekilde nasıl alınır kitkattan loliye geçiyorum ama şu rehber beni deli ediyor her seferinde atıyorum 100 kişi varsa 3-4 tanesi kopyalanmıyor kaynıyor arada onlarda en önemlisi çıkıyor nedir bunun püf noktası
  • Saolun hocam zaten o öndeki cam biraz olsun ekranı korur.ekrana olacağına cama olsun hepsi bi nebze korur.sizin kullandığınız değişik telefonu kullanımı kolaylaştıran uygulamalar ya da özel ayarlar var mı? Mesela ben küçük uygulamalardan media görüntüleyen ve sms small app free kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mert Ulupınar

Saolun hocam zaten o öndeki cam biraz olsun ekranı korur.ekrana olacağına cama olsun hepsi bi nebze korur.sizin kullandığınız değişik telefonu kullanımı kolaylaştıran uygulamalar ya da özel ayarlar var mı? Mesela ben küçük uygulamalardan media görüntüleyen ve sms small app free kullanıyorum.

Valla öyle özel birşey yapmıyorum standart kullanıcıyım;küçük uygulamaları merak edip denemedim bile o kadar yani
  • :D söylediklerime marketten bakın.fena programlar değil
  • Arkadaşlar yakında bu telefondan almayı planlıyorum bir kaç sorum olacaktı.

1- Başlığı biraz taradığımda bazı kronik sorunları olduğunu öğrendim, ekranda sarı renk, beyaz sayfa foto çekiminde sarılık, ön cam açılması ve arka cam çatlaması gibi....
    Bu nedenle 100-200 fazla verip mağazadan kontrol ederek mi almak gerekir yoksa internetten uygun fiyat kovalanıp alınır mı?

2- Minimum sorun yaşamak için üretim tarihine bakmak önemli mi? Buna nasıl bakabiliyoruz?
    3- Cihazda bildirim ışığı var mı?
    4- Çift tıklama ile ekran açma kapama özelliği var mı? (Benim gibi LG'den geçecekler için büyük eksiklik olacaktır eğer yoksa)
    5- Piyasada cihaza uygun üretilmiş mıknatıslı deri kılıf bulunuyor mu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cavci7

Eyvallah hocam dediğin yerden indiriyorum inşallah sorun olmaz

Ben sabah indirdim kurdum.Telefon çok ısındı.Benim önceki sürümde(lollipop)STAMANIA modda whatsapp tan mesaj gelemeye devam etme sorunum vardı.Bunu yükleyince de düzelmedi.Telefonda çok ısınınca fantaziye gerek yok dedim ve kitkata geri döndüm.En stabil o şu anda.

• 
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.