Şimdi Ara

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ (1234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.935
Cevap
151
Favori
812.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12321233123412351236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://forum.xda-developers.com/z3-compact/general/guide-newbshow-to-291-mm-z3clocked-t3536395

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keiichi Tsuchiya -- 11 Nisan 2018; 9:34:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Slim romda sıkıntı yaşıyorum
    Telefonu yeniden başlattığımda veya kapatıp açmaya çalıştığımda rom çöküyor. Renkli dönen toplar kısmında kalıyor veya sürekli restart yapıyor. Çözümünü bilen varmı

Batarya ve kullanım olarak ya 4.4.4 rootsuz stok kullanın yada slim ama dediğim gibi yeniden başlatma veya kapatma sıkıntılı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezincis

Slim romda sıkıntı yaşıyorum
    Telefonu yeniden başlattığımda veya kapatıp açmaya çalıştığımda rom çöküyor. Renkli dönen toplar kısmında kalıyor veya sürekli restart yapıyor. Çözümünü bilen varmı

Batarya ve kullanım olarak ya 4.4.4 rootsuz stok kullanın yada slim ama dediğim gibi yeniden başlatma veya kapatma sıkıntılı
    Slim 5.0 kullaniyorum ki bence en stabil rom bu. Sizdeki problemi bilmiyorum ama tekrardan "temiz yükleme" yaparsaniz calisacaktir.
  • Rootlarken veriler gidiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de slimrom anlatımında recoverye girin twrp önerimdir yazıyor twrp ublere kurulmuyor mu? Yani bl varken recoverye nasıl giriyoruz

• Arkadaşlar bu telefonun yakınlık sensörünü nasıl temizleyeceğiz ön ekranı tamirciler açmak istemiyor. İkincisi instagramda eğim ayarı yaptığımda her seferinde instagram kilitleniyor başka telefonda böyle bir olay yok. Çözemedim bir türlü.
  • met.nar kullanıcısına yanıt
    Nasıl yüklemem gerektiği konusunda yardımcı olur musunuz?
  • arkadaşlar, yeni telefon bakıyorum ama daha telefonumu kullanacağım.

Orjinal 4.4.4' den, 5.1.1' e döndüm.

Genel olarak daha iyi ama tek şey eksik; Albümdeki gizleme olayı.

Slim rom - Karbon Rom olayını hiç denemedim? Nedir bunlar bana birisi özet geçebilir mi?

Ayrıca,

Z3 kamera mod-1

Z3 Kamera Mod-2

Bizim bu Z3 ler günümüzdeki telefonlardan kötü olsa, manuel mod' da halen iş var... İşin azımsınmayacak bir kısmı da Yazılımda. Sony yazılım konusunda hassasiyetli değil.

Bu kamera modlarını tavsiye eder misiniz? nasııl yapacağım?

Z3 ve Z3 Compact'lar IMX 220 sensörlü kamera kullanıyor, yakın bir zamanda Z3+ (Z4) den çıkma IMX 230 sensörlü olduğunu sandığım kamera aldım. Lensi çizikmiş ama (2. el aldım).

Bu çiziği gidermek için bir yöntem bilen?

• z3c stock rootlu 601 kullanıyorum cyberian camera xposed varken çalışmıyor çözümü var mı?
  • Lanet Z3 Compakt tam 3 yıl sonunda intihar etti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde ekran kalktı, kamerayı koruyan arka cam çizik, yan kapak koptu zaten, bu boyutta bundan daha iyi bir alternatif telefon olmadığı için ve sony hala güzel bir telefon çıkaramadığı için komple kasa ekran değişimine gidiyorum.
    Bu kadar zaman beyaz kullandım şimdi de komple siyaha çeviriyorum telefonu

Aldığım Parçalar:

Hepsi toplam 45 dolar tuttu, kargolar takipli aldım. Parçalar orjinal diye alıyorum, binlerce geri dönüşü olan ilanlardan seçtim.

Linkleri kaldırıyorum ekran bir ayda çöp oldu kullanılamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdarS. -- 22 Haziran 2018; 14:34:59 >
  • merhaba arkadasim banada ekran lazim . sen sadece ekranmi kasali ekranmi siparis ettin . kac gunde geliyor yapistirma seyi de icindemi . vergi cikiyormu gumrukte bilgi verirmisin

• freemtn F kullanıcısına yanıt
    Ben komple kasalı aldım, sadece ekran alırsan yapışkanlı gelir özel su geçirmezlik bandı yada tutkal gibi bişey veriyorlar geri bildirimlerden resimleri inceleyebilirsin alanlar resim göndermiş. Kasalı alırsan yapışkanla filan uğraşmıyorsun hazır montajlı geliyor tuşları vs üstünde oluyor arka kapak hariç. Ben komple siyaha çevireceğim için kasalı filan aldım.
    15 - 20 güne gelir daha önceden başka şeyler almıştım.

Dün sipariş verdim yola çıkmış ekran ve kasa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdarS. -- 24 Nisan 2018; 12:29:11 >
  • hayirli olsun .gelince haber verirmisin memnun kalirsan bende ayni yerden alayim .

• SerdarS. kullanıcısına yanıt
    Ben geçen hafta n11 üzerinden çıkma ekran kasa aldım 160 tl'ye. Kasaya diğer parçaları aktarmak çok zor göründü gözüme, satın aldığım kasadan ekranı çıkartıp mevcut telefona takayım dedim. Ekranı sökerken ekran çatladı. Neyse dedim çatlak olsun. Ekranı taktım çalıştı, yapışkanı taktım kasayı kapattım. Ertesi gün telefonu açtığımda ekrana görüntü gelmedi. Tekrar söktüğümde bağlantı noktasındaki film kopmuştu. Sonuç olarak aldığım ekranın bir hayrını görmedim.

Kötü komşu adamı ev sahibi yapar demiş atalarımız, bu telefon da adamı tamirci yapar. Defalarca söktüm, yapıştırdım, taktım ekranı ama bu defa sanırım biraz kaba ve dikkatsiz davrandım. Belki de aldığım ekran kaliteli değildi bilemiyorum ama tecrübe kazanmış oldum.

Kasanın içindeki pili, kart, sim yuvalarını ve diğer parçaları yenisine aktarmak bana çok karışık geldi. Ekranı monte etmek çok daha kolay. Paylaştığınız satıcı yapıştırma bantlarını da ücretsiz veriyormuş, sadece ekranı almak bile yeterli olacaktır bence. Ben daha fazla masraf yapmak istemediğim için almayacağım ama kaliteli parçalara benziyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: freemtn

hayirli olsun .gelince haber verirmisin memnun kalirsan bende ayni yerden alayim .
    sağol, tabi geldiğinde detaylıca kontrol edip yazarım buradan
  • NS_85 kullanıcısına yanıt
    Sökerken video kaydı yapacağım topladığımda gözden kaçırdığım bir yer olmaması için başka türlü işin içinden çıkmak zor, daha önce içini açmadığım bir model.
  • Orjinal bataryayı nerde bulabilirim? Bir de siz mmde kaç saat ekran süresi alıyorsunuz? Benim baya düşük ve 1-1 azalmıyor. Bir de yeni farkettiğim kamera hasarı var çizik mi anlamadım ama düzeltmenin yolu var mı?https://www.youtube.com/watch?v=UXFN61f3jmc&feature=youtu.be
  • Merhabalar
    Önceki mesajları hiç okumadım öncelikle bunu söyleyeyim.

Bi kaç haftadır ekran açılması muhabbeti vardı ve ekran kendi kendine gidip geliyordu, dokunmatikte bi sıkıntı yok ama. Ben bunu düşme ihtimaline yordum ancak basınca düzeliyordu. Her neyse youtube dan bi kaç video seyrettim de bu sorun kronikmiş resmen. Keşke daha önceden araştırsaydım şu an ekran tamamen siyah ve görüntü hiç gelmiyor. Çok sinir olmuş durumdayım. Telefoncular 4 senelik bi telefon için 350 lira istiyor ekran değişimine. Yuh ki ne yuh.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydogan

Merhabalar
    Önceki mesajları hiç okumadım öncelikle bunu söyleyeyim.

Bi kaç haftadır ekran açılması muhabbeti vardı ve ekran kendi kendine gidip geliyordu, dokunmatikte bi sıkıntı yok ama. Ben bunu düşme ihtimaline yordum ancak basınca düzeliyordu. Her neyse youtube dan bi kaç video seyrettim de bu sorun kronikmiş resmen. Keşke daha önceden araştırsaydım şu an ekran tamamen siyah ve görüntü hiç gelmiyor. Çok sinir olmuş durumdayım. Telefoncular 4 senelik bi telefon için 350 lira istiyor ekran değişimine. Yuh ki ne yuh.
    190 tl verdim taktirdim cokda basitmis. Internetten siparis ver zaten takmasi cokkk basit. Internetten 150ye bulursun.

• 
Sayfa: önceki 12321233123412351236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.