Şimdi Ara

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ (1228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.935
Cevap
151
Favori
812.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12261227122812291230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hiç bilgim yok hocam.
  • Ekrandaki dokunmatik sorunu ile ilgili test yapın hocam eğer orada sıkıntı çıkarsa sizin yapabileceğiniz bir durum değil benimde garanti biterken bu sorun oldu Kvk saolsun son anda yardım etti.
  • Herkese selamlar. Yaklaşık 3 yıldır severek ve memnuniyetle kullanıyorum telefonumu. Ancak artık oldukça yavaşladı. Z3 compact (5803) için güncel ve basit bir root yöntemi var mı acaba bildiğiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayalladam H kullanıcısına yanıt
    var ama hiç bilmeyenler için zor olabilir. eğer ingilizceniz varsa https://forum.xda-developers.com/z3-compact/general/guide-newbshow-to-291-mm-z3clocked-t3536395 buradan yapabilirsiniz.
  • Keiichi Tsuchiya kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ama hiç yapmamışken ingilizce metinle yaparsam telefonu yakabilirim.

• Arkadaşlar telefonu 4 kere garantiye gönderdim sol üst köşeden ekran atıyor diye en son garantiden geldikten sonra bi köşeye atmıştım durduğu yerde yine açılmış kasası lanet olsun ne diyim. Kasa açıklığını nasıl çözebilirim arkadaşlar garantim de bitti telefon çöp olacak yoksa.
  • Kilit ekranındaki saati kaldırma ya da yerini değiştirme imkanı var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayarlar -ekran -saatlerden değişiyor ama kaldırma yok sanırım

• Selamlar,

Telefona OREO 8.1 yükleyen ve deneyen oldumu ?
  • Bu telefonun allan belasını versin 2 yılı aşkın kullanıyorum şuan 3. defa ekran kalkması sorunu 4. defa şarj kapağı kapanma sorunu yaşıyorum.

• Kullandigim en sacma telefondu telefon geçmişimde.

Ayni donemin Samsung larina göre gayet hizli olsalarda ansızın donuyordu. Bluetooth un bir kere adam akilli calistigini görmedim. Dosya yoneticisi zaten berbat ötesi hic bir seye izin vermiyor. Mikrofonu kafasina göre bazen çalışıyor bazen çalışmıyor.

Kamerasi rakamsal olarak göz boyasada N79 daha net fotograf cekiyor diyebilirim. Telefonun odağı çok zayıf ve hep bir pusulu cekme durumu var. Servise 3 kere gitesede sorun yok deyip geri yolluyorlardi.

Abi tamam ya telefon akıyor diyorsun arayüz şahane jet gibi. Öyle zaman gelip çatıyorki telefon tepki vermiyor.

Aldigim alacagim son ilk ve son Sony telefondur heralde.

• siz ciddimisiniz ya allah allah tüm xperialar mi boyle yoksa sadece compactlarda mi sikinti var

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Kamerası gerçekten berbat. 2.5 yıl oldu, şu an bi sıkıntısı yok. Sırf kamera için de telefon değiştirmek istemiyorum ama insan katlanamıyor bazen. En son dayanamayıp değiştireceğim sanırım.

• Hayret bukadar sıkıntılı telefon oldugunada inanamadım nerdeyse.
    Bendede Z3 compact var gayet memnunum. Zaten stock rom asla kullanmam belki ordan sorunlar cıkabiliyor. o yüzden ya Slimm rom yada herhangi rom denemekte fayda var.
  • adv11 kullanıcısına yanıt
    Compactlarda ekran kalkması ve şarj kapağının düşmesi milleti bezdirdi. Z3 serisinden sonra şarj kapaklarını kaldırdılar.

Çok haksızlık etmemek lazım hala batarya ve akıcılık iyi. Ama dediğim kronik sorunlar ve kamera performansı sıkıntı gerçekten.

• hayalimde ki cihazdi hocam tasarimi fln on numaraydi bi nasip olmadi kullanmak compactlar icinde en karizma olani bu degil mi takip edemedim yeni modelleri

• adv11 kullanıcısına yanıt
    zaten bizim gibi compact cihaz sevenler için de öyleydi aslında her şeyi on numara gibi görüüyodu kağıt üzerinde. kasasını, tasarımını vs hala beğeniyorum. üstüne z5c ve x compact çıktı diye biliyorum ama pek de ilgimi çekmedi. artık zamanı geçti zaten hocam kullanmak için boşverin :)
  • Arkadaşlar garanti de bitti bu telefonu çöpe

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★mi atayım şimdi var mı bir çözümü?

• tavernac1 kullanıcısına yanıt
    Kronik sorun...Değişim yapmanız durumunda bile bir süre sonra sorun tekrardan meydana gelecektir muhtemelen.Kendi imkanlarınızla ekran değişimi yaptırmanız gerekmekte.
  • pharm4vita kullanıcısına yanıt
    Kaç kere servise gitti bu sorun çözülmedi ekranı değiştirdiler bir keresinde yine aynı sorun oldu sizin başınıza geldi mi?

• 
Sayfa: önceki 12261227122812291230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.