Şimdi Ara

Sony Xperia Z2'ye tarafsız yorum yapacak kullanıcılar bakabilir mi? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
1
Favori
3.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aklı olan lg ve sony almaz iki firma var gönlümde htc ve apple

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerede eski K850,K750,W995 ler ahh Sony
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

Nerede eski K850,K750,W995 ler ahh Sony

Aynen hocam k750i kullanmıştım uzunca bir dönem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Risinyu

Aklı olan lg ve sony almaz iki firma var gönlümde htc ve apple

Hocam lg niçin alınmaz bildiklerinizi anlatır mısınız?

• SirPhilosophy kullanıcısına yanıt
    Bende
    k300
    k750
    k790
    k850
    G705
    w810
    w580

Aklama gelmeyen vardır kullandım efsane telefonlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirPhilosophy

quote:

Orijinalden alıntı: Risinyu

Aklı olan lg ve sony almaz iki firma var gönlümde htc ve apple

Hocam lg niçin alınmaz bildiklerinizi anlatır mısınız?

Güncelleme desteği berbat ötesi bir firma
    Arayüz çok kötü touchwizden bi tık önde
    Kamera iyi değil odaklama ve video cekimi olarak
    Kasa kalitesi kötü

• Actigim konulara bor goz atin derim. Z2 iade ettim bende. Telefondaki sorunlari yazdigimda bazi kendini bilmezler topa tuttu beni. Ilk defa sirun okuyorum diyenlerede gozlerini acmalarini oneriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Sambora

Actigim konulara bor goz atin derim. Z2 iade ettim bende. Telefondaki sorunlari yazdigimda bazi kendini bilmezler topa tuttu beni. Ilk defa sirun okuyorum diyenlerede gozlerini acmalarini oneriyorum.

Hocam körü körüne savunan çok burada onun da sebebini hiç anlamıyorum sanırım liderler arasında en alınabilir olanı htc m8

• quote:

quote:

Actigim konulara bor goz atin derim. Z2 iade ettim bende. Telefondaki sorunlari yazdigimda bazi kendini bilmezler topa tuttu beni. Ilk defa sirun okuyorum diyenlerede gozlerini acmalarini oneriyorum.

Hocam körü körüne savunan çok burada onun da sebebini hiç anlamıyorum sanırım liderler arasında en alınabilir olanı htc m8

Evet. Dun s5 aldim. Telefonu simdilik inceliyorum fakat malzemesi cok hosuma gitmedi. M8 alicaktim fakat kamerasi yuzunden s5 aldim. Buda qldigimdan beri ya 1 dis cekiyor yada hic fakat telefon acabiliyorum. Bu normalmidir?

Birde 4k video cektim 5 dk sinirli ve hic isinmadi telefon desem yeridir. Telefonu sallayinca icinden ses geliyor. 45 gun zamanim var bu sure icinde iade edip m8 alabilirim. Telefon biraz yavas geldi bana.
    M8 mi alsam bilemedim simdi :)

• SirPhilosophy kullanıcısına yanıt
    Htc iyi de kamerası çok kötü, bu nedenle ben z2 aldım. Gayet memnunum iyi, yeni üretim cihazlarda kasa açıklığı ve lens kayması yok. Isınma sorunu aslında biraz fazla abartılıyor. Plastik olmadığı için fazla hissedilmesi normal. Yukarıda bir arkadaş LG'den ve Sony'den uzak dur demiş. Hadi sony'yi üstteki sorunlar yüzünden eledin de lg g2 fiyatına alabileceğin başka o özellikte cihaz var mı allah aşkına? Bugünün amiral gemilerinde yapıp onda yapamayacağın çok az şey var. Bir de Apple'ı övmüş. 1750mah bataryaya, bluetoothsuz bir sisteme 2000 lira verilmez kimse kusura bakmasın. Stabilite açısından da bir artısı kalmadı amiral gemilere göre.

• quote:

quote:

quote:

Evet. Dun s5 aldim. Telefonu simdilik inceliyorum fakat malzemesi cok hosuma gitmedi. M8 alicaktim fakat kamerasi yuzunden s5 aldim. Buda qldigimdan beri ya 1 dis cekiyor yada hic fakat telefon acabiliyorum. Bu normalmidir?

Birde 4k video cektim 5 dk sinirli ve hic isinmadi telefon desem yeridir. Telefonu sallayinca icinden ses geliyor. 45 gun zamanim var bu sure icinde iade edip m8 alabilirim. Telefon biraz yavas geldi bana.
    M8 mi alsam bilemedim simdi :)

Bu zamana kadar samsungu hiç tercih listeme bile koymadım hocam kararınızı siz verin

• quote:

Orijinalden alıntı: muvensa

Htc iyi de kamerası çok kötü, bu nedenle ben z2 aldım. Gayet memnunum iyi, yeni üretim cihazlarda kasa açıklığı ve lens kayması yok. Isınma sorunu aslında biraz fazla abartılıyor. Plastik olmadığı için fazla hissedilmesi normal. Yukarıda bir arkadaş LG'den ve Sony'den uzak dur demiş. Hadi sony'yi üstteki sorunlar yüzünden eledin de lg g2 fiyatına alabileceğin başka o özellikte cihaz var mı allah aşkına? Bugünün amiral gemilerinde yapıp onda yapamayacağın çok az şey var. Bir de Apple'ı övmüş. 1750mah bataryaya, bluetoothsuz bir sisteme 2000 lira verilmez kimse kusura bakmasın. Stabilite açısından da bir artısı kalmadı amiral gemilere göre.

Ben şanssızımdır hocam alırım bütün sorunları bana vurur :-D kamerası yüzünden ben de m8 Eledim. G3 ü de incelemek gerek en sağlam cihaz o olacak gibime geliyor.

• Hocam z2 sorunlu. M8 eledin kameradan. Samsung listeye koymadin ne alican peki :)

• Iphone'dan Z2'ye geçen biri olarak çok memnun olduğumu söyleyebilirim.. Hem hız konusunda hem de pil konusunda gerçekten iyi.. Kamerası da süper ki şahsi olarak cep telefonları içerisinde en iyisi olduğunu düşünüyorum.. Telefonumda lens kayıklığı dışında herhang bir problem yok; onunda işlevine herhangi bir zararı yok.. Telefonları olan farkındaysa telefon üzerinde mekanik bir bağlantı yok. Yani camlar yapıştırıcı ile yapıştırılmış. O yüzden hafif kayıklık olabilir ama su geçirmesine sebep olmaz.. Bir telefonun su geçirmemesi öncelikli tercihim değildir, ki hangimiz elektronik eşyalar ile su altına gireriz.. Masa üstünde üzerine birşey döküldüğünde yada suya düşürdüğümüzde telefona zarar gelmesin yeter.. Ben Iphone'lar içinde en çok 4 serisini beğeniyordum cam kalitesinden dolayı, bu yüzden de 5'e hiç geçmedim.. İnanın Z2'nin inceliği ve cam kalitesi çok güzel.. Yurtdışından aldığım için garantisini ve servisini hiç düşünmüyorum ama Türkiye'deki servis konusu duyduğum kadarıyla problem.. Ama inanın hangi marka olursa olsun telefonun başına birşey gelmesi insanın midesini bir kere bulandırır.. Koyu bir Iphonecu olarak Z2'yi herkese tavsiye ederim..
  • quote:

Hocam z2 sorunlu. M8 eledin kameradan. Samsung listeye koymadin ne alican peki :)

G3 ü incelemem gerek tabi geriye kalan şey o

• quote:

Orijinalden alıntı: buluton

Iphone'dan Z2'ye geçen biri olarak çok memnun olduğumu söyleyebilirim.. Hem hız konusunda hem de pil konusunda gerçekten iyi.. Kamerası da süper ki şahsi olarak cep telefonları içerisinde en iyisi olduğunu düşünüyorum.. Telefonumda lens kayıklığı dışında herhang bir problem yok; onunda işlevine herhangi bir zararı yok.. Telefonları olan farkındaysa telefon üzerinde mekanik bir bağlantı yok. Yani camlar yapıştırıcı ile yapıştırılmış. O yüzden hafif kayıklık olabilir ama su geçirmesine sebep olmaz.. Bir telefonun su geçirmemesi öncelikli tercihim değildir, ki hangimiz elektronik eşyalar ile su altına gireriz.. Masa üstünde üzerine birşey döküldüğünde yada suya düşürdüğümüzde telefona zarar gelmesin yeter.. Ben Iphone'lar içinde en çok 4 serisini beğeniyordum cam kalitesinden dolayı, bu yüzden de 5'e hiç geçmedim.. İnanın Z2'nin inceliği ve cam kalitesi çok güzel.. Yurtdışından aldığım için garantisini ve servisini hiç düşünmüyorum ama Türkiye'deki servis konusu duyduğum kadarıyla problem.. Ama inanın hangi marka olursa olsun telefonun başına birşey gelmesi insanın midesini bir kere bulandırır.. Koyu bir Iphonecu olarak Z2'yi herkese tavsiye ederim..

Size sorunsuzu denk gelmişse ne mutlu ama büyük bir kumar bu ki ben şanssızımdır da. Böyle bir iyi bir kötü yorumlar gelince insan ne yapacağını şaşırıyor. 6 aya kadar z3 ün tanıtılacak olması da ayrı bir saçmalık onu da anlamış değilim. Konuyu açınca daha bir karıştı kafam gerçekten

• quote:

quote:

Iphone'dan Z2'ye geçen biri olarak çok memnun olduğumu söyleyebilirim.. Hem hız konusunda hem de pil konusunda gerçekten iyi.. Kamerası da süper ki şahsi olarak cep telefonları içerisinde en iyisi olduğunu düşünüyorum.. Telefonumda lens kayıklığı dışında herhang bir problem yok; onunda işlevine herhangi bir zararı yok.. Telefonları olan farkındaysa telefon üzerinde mekanik bir bağlantı yok. Yani camlar yapıştırıcı ile yapıştırılmış. O yüzden hafif kayıklık olabilir ama su geçirmesine sebep olmaz.. Bir telefonun su geçirmemesi öncelikli tercihim değildir, ki hangimiz elektronik eşyalar ile su altına gireriz.. Masa üstünde üzerine birşey döküldüğünde yada suya düşürdüğümüzde telefona zarar gelmesin yeter.. Ben Iphone'lar içinde en çok 4 serisini beğeniyordum cam kalitesinden dolayı, bu yüzden de 5'e hiç geçmedim.. İnanın Z2'nin inceliği ve cam kalitesi çok güzel.. Yurtdışından aldığım için garantisini ve servisini hiç düşünmüyorum ama Türkiye'deki servis konusu duyduğum kadarıyla problem.. Ama inanın hangi marka olursa olsun telefonun başına birşey gelmesi insanın midesini bir kere bulandırır.. Koyu bir Iphonecu olarak Z2'yi herkese tavsiye ederim..

Size sorunsuzu denk gelmişse ne mutlu ama büyük bir kumar bu ki ben şanssızımdır da. Böyle bir iyi bir kötü yorumlar gelince insan ne yapacağını şaşırıyor. 6 aya kadar z3 ün tanıtılacak olması da ayrı bir saçmalık onu da anlamış değilim. Konuyu açınca daha bir karıştı kafam gerçekten

kardesım dun aldım bende bu cıhazdan
    1 gun 24 saat ıse bunun 16 17 saatını telefonla ugrasarak gecırdım :) suana kadar rastladıgım tek sorun ısınma sorunu. onu da suya atarak çözüyorum.
    kamera tarafı gercekten ısınıyor kısa surede ama dedıgım gıbı suya attıgımda hemen duzelıyor.. metal oldugu ıcın kolay ısınıp kolay soguyor :)
    memnunum şuanlık başka bi sorun yok tavsiye ederim :)
  • buluton kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonda face ve netteki videolari izlerken sorun yasadinizmi hic?
    Ben z2 yi iade etmeden once facedeki ve internetteki videolari izlerken videoyu yaklasik 10 saniye sonra kesip hata veriyordu.
    Evde samsung tvniz varsa telefondan bir mp3 ve avi goruntu dosyasi gondermeyi denermisiniz . Ben ugrastim ve dosyalari desteklenmeyen dosya diyip oynatmiyordu tv de. Ayni mp3 dosyasini s2 den gonderdigimde oynatiyordu. Tv de bir sorun yok yani. Sony e bir engellememi koyuyordu anlamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Furkan1461

quote:

quote:

kardesım dun aldım bende bu cıhazdan
    1 gun 24 saat ıse bunun 16 17 saatını telefonla ugrasarak gecırdım :) suana kadar rastladıgım tek sorun ısınma sorunu. onu da suya atarak çözüyorum.
    kamera tarafı gercekten ısınıyor kısa surede ama dedıgım gıbı suya attıgımda hemen duzelıyor.. metal oldugu ıcın kolay ısınıp kolay soguyor :)
    memnunum şuanlık başka bi sorun yok tavsiye ederim :)

Eyvallah adaşım. Gönlüm bu güzel tasarımdan yana ama bakalım biraz daha beklemek istiyorum z3 olayı kafamı karıştırdı.
  • R.Sambora kullanıcısına yanıt
    Yok hiç yaşamadım sorun.. Benim TV'mde Sony.. Çok rahat atıyorum ama bazen bağlanma problemi yaşıyorum nedenini bilmediğim..Bir iki kere deneyince oluyor..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.