Şimdi Ara

Sony Xperia Z2 video inceleme 'Sony'nin liderlik yarışındaki en güçlü hamlesi'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
2
Favori
6.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Xperia Z2, sahip olduğu donanımsal özellikler ile oldukça iddialı. Rakibi olan telefonların ön plana çıkan hemen hemen bütün özelliklerini bünyesinde barındıran Xperia Z2'yi sizler için enine boyuna inceledik.

• sonunda...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geç olsun güç olmasın.geldi sonunda

edit:evet kısa bir inceleme.bana kalırsa nedeni,videoda bahsedilmeyen şeylerin zaten bu telefonda çok iyi,sorunsuz,kaliteli olduğundandır.daha çok akılda kalan soru işaretlerini cevaplamaya,ısınma gibi vs. problemleri göstermeye çalışılan bir video olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canguler917 -- 30 Temmuz 2014; 22:04:56 >
  • Sağolun, sonunda geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pedrik -- 30 Temmuz 2014; 20:23:31 >
  • SONY VE DİĞERLER..DAHA İYİSİNİ İSTEYENLER SONY LE BEKLEMEDE KALIN..

• biraz daha bekleyip z3 ile birlikte inceleyeydiniz

• Artık ümidi kesmiştik ama z3 e yetişir diye bekliyorduk..

• İncelemelerde neden 'görüşme ses kalitesi' gibi bir telefonun ana görevine hiç değinilmez. Z2 deki sesin karşıya kesik kesik gitmesi genel sorunu yazılımsal mı, donanımsal mı. Sony bu konuda bir çalışma yapıyor mu.

• İnternet varken rast geldi izlemiş oldum. Isınma dışında gayet güzel bir cihaz.
  • biraz kısa olmuş

• Video yayınlanma tarihini 3 ay öncesi olarak düşünüyorum ki dh hakkında kötü düşünceye sahip olmayayım.

• Incelemis olmak icin incelenmis 18 dk hmm

• Lg g3 için 50 dakika civarında ön inceleme bir o kadar da normal inceleme yapıldı.S5 den bahsetmiyorum bile 2-3 tane video yayınlandı onun için film gibiydi resmen.İş sony ye gelince 18 dakikalık bir video yayınlıyorsunuz sonra da sony cihazı bize göndermedi diyorsunuz.Bu kadar kısa inceleme yaparsanız baştan salma incelerseniz tabi ki onlar da göndermezler.

• @orhanyıldız,

Merhaba,

Bence siz yorum yazmak için yorum yapmışssınız.

Sizin dediğiniz gibi bir niyetimiz olsa, stüdyoda hızlıca çeker bitirirdim. Bu telefon için diğer telefonlarda yapmadığım kadar dış mekan çekimi ve özel uğraş gösterdim.

Önce emeğe saygı gösterelim sonra eğer gerçekten eleştri gereken bir şey varsa eleştirelim derim.

Teşekkürler.
  • S5 incelemesinin sponsorlu olduğu tescillenmiş oldu ;)

• Z3 le inceleseydiniz keşke bu ne acele ya

• Z3'un sızan özellikleri ve tasarımına bakarsak bence hiç beklemeye gerek yok telefon mükemmel, iphone 6yi beklemeyenler için tabi .

• @KraftMK,

Merhaba,

Açıkçası içerisinde bulduğumuz şu güzel bayram gününde yazmak istemiyorum ama; bizim kültürümüzde güzel bir söz vardır, kötü laf kötü düşünce sahibine aittir diye.

Önce olumlu olmayı ve olayları güzel yönleriyle görmeye çalışalım, yoksa hayatı daha kötü hale getirecek çok sayıda kötü şey oluyor etrafımızda.

Bu videomuza gelince, izlerseniz eğer ne kadar fazla emek olduğunu görebilirsiniz, muhtemelen diğer hiç bir yayının yapmadığı. 3-4 farklı mekanda dış çekim de dahil olmak üzere.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx57

@orhanyıldız,

Merhaba,

Bence siz yorum yazmak için yorum yapmışssınız.

Sizin dediğiniz gibi bir niyetimiz olsa, stüdyoda hızlıca çeker bitirirdim. Bu telefon için diğer telefonlarda yapmadığım kadar dış mekan çekimi ve özel uğraş gösterdim.

Önce emeğe saygı gösterelim sonra eğer gerçekten eleştri gereken bir şey varsa eleştirelim derim.

Teşekkürler.

S5 incelemesi 120dk z2 incelemesi 18dk iken ne kadar özenilmis tartisilir

• @Xtrud

Evet haklısınız, bu yüzden Samsung bize, "bizim telefonumuza değil, Xperia Z2'yi incelediğinizde ona ödül verirsiniz" diye sponsor oldu.

Pek çok videomuzda tartışmaya yaratmaya müsait yorumlarınız var. Dolayısıyla hemen her videomuzu izlediğinizi düşünüyorum ve diyorum ki, Xperia Z2 incelememizi izlediyseniz anlamışsınızdır bu videoya diğerlerinden belki de daha fazla emek harcandığını.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.