Şimdi Ara

SONY XPERİA Z2 OYUN

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> SONY XPERİA Z2 OYUN
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    283 Mesaj
    arkadaşlar dün xperia z2 aldım ve z deki gibi oyunları Android/obb dosyasının içine atıyordum bügünde 3 4 tane oyun indirip attım başta gta san andreas çalıştırdı sonra telefonu kapatıp açtım obb dosyası kaybolmuş ama sistemde dosya var oyunda açılmıyor fifa 14 full de yükledim açılıyor sonra dosya kayboluyo

|
    |

Orijinalden alıntı: volkan9705

arkadaşlar dün xperia z2 aldım ve z deki gibi oyunları Android/obb dosyasının içine atıyordum bügünde 3 4 tane oyun indirip attım başta gta san andreas çalıştırdı sonra telefonu kapatıp açtım obb dosyası kaybolmuş ama sistemde dosya var oyunda açılmıyor fifa 14 full de yükledim açılıyor sonra dosya kayboluyo

Çözüm : Git bankaya banka hesabı açtır , yoksa babanınkini kullan. Hesaba para yatır Google Play'e kart no ve şifreni gir FIFA'yı satın al.

Orijinalden alıntı: Marquis-de-Sade`

quote:

Orijinalden alıntı: volkan9705

Çözüm : Git bankaya banka hesabı açtır , yoksa babanınkini kullan. Hesaba para yatır Google Play'e kart no ve şifreni gir FIFA'yı satın al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
emek server
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.