Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.626
Cevap
210
Favori
1.234.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yukarıda belirttiğim dokunmatik ekran sorunu yaşayan olmadı mı hiç aranızda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deamon8

Arkadaşlar yukarıda belirttiğim dokunmatik ekran sorunu yaşayan olmadı mı hiç aranızda ?

Ekran ıslakken oluyor o normalde...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: User Friend

quote:

Arkadaşlar yukarıda belirttiğim dokunmatik ekran sorunu yaşayan olmadı mı hiç aranızda ?

cihaz hiçbir şekilde sıvı veya darbe görmedi :(
  • 1-2 gün içerisinde telefonu alıcam. Alırken dikkat edilmesi gerekenler sanırsam;

Kasa açıklığı
    Ölü Piksel
    Lensde kayma.

Merak ettiğim nokta lensde kayma olduğunu bakınca anlar mıyım? Yani belirgin mi? Yoksa bişeyler yapmalı mıyım anlamak için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afiyigu

quote:

Orijinalden alıntı: BAZINGA

quote:

Xperia z1 in manyetik şarzı xperia z2 ye olurmu.

sony center da çalışan adam olduğunu söylemişti

Ben çalışmıyorum Babam işletiyor

• oluyor benim z1 de kullandıgım manyetik kabloyu z2 de kullanıyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BAZINGA

quote:

Xperia z1 in manyetik şarzı xperia z2 ye olurmu.

sony center da çalışan adam olduğunu söylemişti

Ben çalışmıyorum Babam işletiyor

Ne demek istediğinizi anlamadım yanlış bir şey mi söyledim z1 manyetik şarj dock ı z2 ye oluyor mu dediniz bende almak istemiştim sony center a gittim kalmamış z2 için z1 var oda olur dedi orada çalışan görevli

• Yuh xda'da bi adam almış bu süreyi.
     ★SONY XPERIA™ Z2  KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT  | TR ROM FTF ★ ★SONY XPERIA™ Z2  KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT  | TR ROM FTF ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insom -- 30 Haziran 2014; 22:46:48 >

• bir çok kişinin bu şekilde düzeldi diye biliyorum,bende aynı ayarla yapmıştım..

güle güle kullanın
  • Arkadaşlar bu arada GSam Battery monitor adlı bir uygulama var tel sıcaklığını gösteriyor

ortalama sıcaklıklarınızı ve gördüğünüz en yüksek sıcaklığı yazarsanız karşılaştırma imkanı bulabiliriz..
  • bu bildirimler ve aramada sesin kısık gelmesini nasıl cözücez??bilen yapan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spoofing

Merhaba
    Bugün vatan bilgisayardan z2 aldım ancak bu cihazın sorunlu seri olup olmadığını nasıl anlarım?Kutu üzerinden üretim haftası felan anlaşılabiliyormu?Bir kullanıcı yeni serilerin seri numarasının bh909 ile başladığını yazmış bendeki bh90f ile başlıyor.Herhangi bir sorun durumunda geri vereceğim için henüz kutuyu açmadım.

Bununla ilgili bilgisi olan yokmu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: User Friend

quote:

cihaz hiçbir şekilde sıvı veya darbe görmedi :(

Su geçirdiğinden ya da darbe aldığından değil, ekrana bir kaç damla su damlat, telefonda biraz gezin, dediğimi anlarsın...

• 1-2 gün içerisinde telefonu alıcam. Alırken dikkat edilmesi gerekenler sanırsam;

Kasa açıklığı
    Ölü Piksel
    Lensde kayma.

Merak ettiğim nokta lensde kayma olduğunu bakınca anlar mıyım? Yani belirgin mi? Yoksa bişeyler yapmalı mıyım anlamak için?

Ve cihazın temiz, sorunsuz bir serisi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MekaRex -- 30 Haziran 2014; 23:28:32 >
  • Arkadaşlar aman teli sudan uzak tutun bugün denemek için kapakları kapalı halde bir sürahi suyun içine attım telefon pert.
    Ekran gitti kameralar buğulandı ne yapacam bilmiyorum yarın satıcıya götürecem bakalım ne diyecek kullanıcı hatası derse iş uzar. 30 saniye bile kalmadı suyun altında. Şu an ekran hiç yok.
  • Yahu bu telefon su altı kamerası değil ki.. Adam satarken suya dayanıklı diyor o da belirli koşullarda..

Durduk yere telefonu sürahinin içine atmak niye?

Masada üstüne su dökülür, kola dökülür, alkollü içki dökülür;

deniz kenarında, havuz başında su sıçrar ve daha rahat olursun, kurulamak için daha yavaş hareket edersin, ani davranmaktansa;

yağmur yağarken daha rahat konuşursun vs vs vs.....

Bu yani.. Alıp küvete havuza sürahiye atıp dur bakalım su geçiriyor mu? diye denemenin hiçbir anlamı yok..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

Yahu bu telefon su altı kamerası değil ki.. Adam satarken suya dayanıklı diyor o da belirli koşullarda..

deniz kenarında, havuz başında su sıçrar ve daha rahat olursun, kurulamak için daha yavaş hareket edersin, ani davranmaktansa;

Bu yani.. Alıp küvete havuza sürahiye atıp dur bakalım su geçiriyor mu? diye denemenin hiçbir anlamı yok..

Sayın hocam adam telefonu havuz altında video çekebilirsiniz diye satıyor bak kullanma klavuzundan aynen alıntı yapıyorum.
    "Cihazınız IP55 ve IP58 standartlarına sahip IP(Su-Toz Koruması) derecesine sahiptir. Bu değerlendirmeler, cihazınızın toz girişine karşı dayanıklı olduğunu ve düşük basınçlı su akışına ve ayrıca, suyun etkilerine karşı tatlı (tuzlu olmayan) suda 1.5 metreye kadar derinlikte ve 30 dakikaya kadar korumalı olduğunu belgeler"

Eee ne anladım ben bu işten hiç öyle masa üstünde su dökülür falan demiyor. Adam dünya çapında bunla reklam yapıyor.

• Arkadaslar lightflow lite programiyla led bildirimlerini kullanabilen var mi? Ben her turlu ekran kapaliyken beyaz led uyarisi aliyorum bir turlu cozemedim.

• ya telefonla alakası yok ama modemden anlayanlar bir şu konuya bakabilir ler mi acaba?
    http://forum.donanimhab...693/f_//tm.htm#93981693
  • quote:

Orijinalden alıntı: utku_eray

quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

Yahu bu telefon su altı kamerası değil ki.. Adam satarken suya dayanıklı diyor o da belirli koşullarda..

Sayın hocam adam telefonu havuz altında video çekebilirsiniz diye satıyor bak kullanma klavuzundan aynen alıntı yapıyorum.
    "Cihazınız IP55 ve IP58 standartlarına sahip IP(Su-Toz Koruması) derecesine sahiptir. Bu değerlendirmeler, cihazınızın toz girişine karşı dayanıklı olduğunu ve düşük basınçlı su akışına ve ayrıca, suyun etkilerine karşı tatlı (tuzlu olmayan) suda 1.5 metreye kadar derinlikte ve 30 dakikaya kadar korumalı olduğunu belgeler"

Eee ne anladım ben bu işten hiç öyle masa üstünde su dökülür falan demiyor. Adam dünya çapında bunla reklam yapıyor.

Evet haklısınız ama burada bunu ispat etme şansınız yok daha önce Z ve Z1 başlıklarında defalarca yaşandı Türkiye de vakum testi yok ve daha kötüsü müşteri odaklı bir servis yok ve dikkatli olmak lazım

• 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.