Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
38.626
Cevap
210
Favori
1.234.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TiredWarrior

Root yapan var mı?

Yaptım ben.
  • atabey444 kullanıcısına yanıt
    İncelemek lazım. Belki de sadece sizin telefonunuza özgü bir şeydir. Öte yandan, bu bir telefon sonuçta, bir profesyonel amaca hizmet eden, görevi fotoğraf veya video çekmek olan SLR / Camcorder performansı beklemek doğru olmaz. Tabii ki istemeyiz ama, kabul edilebilir sınırlar içerisinde fire vermesi doğaldır. Ben 1080p60 video çekimini denemiştim bir ara, bana inanılmaz akıcı geldi, daha önce hiç 60 FPS video izlememiş olduğumu farkettim. Tabii video boyunca sabit 60 FPS miydi, buna hiç bakmadım. Siz mesleğiniz gereği farklı bir araştırma noktasına gitmişsiniz, iyi de olmuş. Şimdi zaman bulunca bütün video modlarında FPS sabit mi değil mi diye inceleyeceğim telefonu.
  • https://www.facebook.com/groups/672652069456269/

arkadaşlar xperia z2 ie ilgili root ve gerekli yazılımların bulunduğu face grubuna beklerim. her daldan bilgiye sahp olan arkadaşları bekleriz. burada sürekli bu cihaz daha iyi şu cihaz daha iyi gibi yorumlar oluyor ve hiç ilerlemiyor.
  • Arkadaşlar Mor renk Z2 kullanan varmı nasıl gorünuyor. ? onerirmisiniz renk olarak Moru ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atabey444

quote:

Orijinalden alıntı: Motor Kafa

hocam güç değerleri standart mı bunların telefona zararı olmasın?yani bi 8800 daki batarya ile z2 deki aynı değil ki.neyse şarj etsem bi sıkıntı yok öyle mi?@atabey444

hocam kağıt üzerindeki o rakamlara zaten istesende uyamazsın. örneğin usb den şarj edeceksin her pc nin usb gücü aynı değilki. masaüstü 2.0 usb verdiği güç ile laptopdaki 2.0 farklı güç veriyor. usb 3.0 daha çok güçlü . sadece dikkat etmen gereken şey şu şarj makinanın kalitesi. ucuz çin malı adaptörler şarj ederken voltaj sürekli sabit kalmadığı için şişmelere hatta patlamalara neden olabiliyor.

valla taktım şarj oluyor hocam umarım bir sıkıntı yaşamam,ilginiz için teşekkğr ederim.

• Xposed Xperia yı tavsiye ederim cidden kullanışlı oluyor özellikle 2g 3g arası tek tuşla geçiş uzun zamandır ihtiyacım olan
    şeydi
     ★SONY XPERIA™ Z2  KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT  | TR ROM FTF ★

• Kulübe beni de ekler misiniz?

Bir de ekran içinhttp://www.mobilcadde.com/dafoni-sony-xperia-z2-seffaf-ekran-koruyucu-film-15345 bu iyi midir?
  • Dün media markt ve teknosada 2 adet z2 inceledim ; ikisinde de kasa açıklığı ve lens kayması vardı . Teknosada ki yetkiliye neden her telefonda lens kayması ve kasa açıklığı var dedim kullanımı etkilemiyor ki dedi , sanki biz bilmiyoruz Açıkçası telefon pek beklediğim gibi değil . Telefon ele batıyor resmen tasarımıyla . Yanında g3 vardı kamerasını karşılaştırdım pek bir fark yoktu . g3 ün ekranı çok daha iyiydi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: fblist23

sony centerden 70 liraya kılıf aldım az önce abim için..

düz bildiğin kapaklı kılıf..

Meraba
    O kılıfın kapağını kapattığınızda, kapak kapalı mı kalıyor? Yani mıknatıs vb.bir şey var mı kapağı kapalı tutan? Mesela yere düşerken o kapağı açılması ve telefonun ekranına zarar gelmesi muhtemel mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BackConnect -- 30 Haziran 2014; 17:13:17 >
  • aslankiral kullanıcısına yanıt
    Alt tarafta Xperia yazan yeri ve hızlı ayarlardaki ek Seçenekleri nereden yaptınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: blackale7

Dün media markt ve teknosada 2 adet z2 inceledim ; ikisinde de kasa açıklığı ve lens kayması vardı . Teknosada ki yetkiliye neden her telefonda lens kayması ve kasa açıklığı var dedim kullanımı etkilemiyor ki dedi , sanki biz bilmiyoruz Açıkçası telefon pek beklediğim gibi değil . Telefon ele batıyor resmen tasarımıyla . Yanında g3 vardı kamerasını karşılaştırdım pek bir fark yoktu . g3 ün ekranı çok daha iyiydi .

Dostum öyle telefon ekranından bakıpta hangi kameranın daha iyi olduğunu anlayamazsın.

• Aşağıdaki ürünleri kullanan var mı acaba arkadaşlar? Bir yorum yaparsanız sevinirim.

Sony Xperia Z2 Şeffaf Kristal Kılıfhttp://www.mobilcadde.com/sony-xperia-z2-seffaf-kristal-kilif-18364

Sony Xperia Z2 0.2 mm Ultra İnce Şeffaf Siyah Rubber Kılıfhttp://www.mobilcadde.com/sony-xperia-z2-0-2-mm-ultra-ince-seffaf-siyah-rubber-kilif-18303

• Kılıfı teknosadan falan sipariş edebiliyor muyuz bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Quaresma_o3

quote:

Orijinalden alıntı: blackale7

Dün media markt ve teknosada 2 adet z2 inceledim ; ikisinde de kasa açıklığı ve lens kayması vardı . Teknosada ki yetkiliye neden her telefonda lens kayması ve kasa açıklığı var dedim kullanımı etkilemiyor ki dedi , sanki biz bilmiyoruz Açıkçası telefon pek beklediğim gibi değil . Telefon ele batıyor resmen tasarımıyla . Yanında g3 vardı kamerasını karşılaştırdım pek bir fark yoktu . g3 ün ekranı çok daha iyiydi .

Dostum öyle telefon ekranından bakıpta hangi kameranın daha iyi olduğunu anlayamazsın.

+1111111

• Bu arada forumda daha önce kırılmaz jelatin kullandığımı söylemiştim bugün kırılmaz jelatini çıkardım gerçekten duyarlılığı etkilediğini söyleyebilirim ön ve arka tarafa film çektiren var mı varsa alıntılarsa sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: muvensa

Alt tarafta Xperia yazan yeri ve hızlı ayarlardaki ek Seçenekleri nereden yaptınız?

Tuşlar için imetal theme yükledim xda dan ek Seçenekler ise xposed frame yükledikten sonra Xperia xposed modülünü kurdum

İki uygulama da root istiyor

• Şarja taktığımızda turuncu ışık yanıyo ya şarj doluncada yeşil yanıyo bu yeşil ışık bende %100 dolmadan yanmaya başlıyor bu normal mi bide kasa açıklığı var telefonda iki yerde 1 hafta oldu alalı değiştirirler mi

• quote:

Orijinalden alıntı: mortalbang

Arkadaşlar Mor renk Z2 kullanan varmı nasıl gorünuyor. ? onerirmisiniz renk olarak Moru ?

kesinlikle öneririm. kız işi vs diyenleri es geç derim
  • arkadaşlar z2 ilk çıktığında gidip vatandan aldım gruba ekleyebilirseniz sevinirim.Size bir sorum olacak daha doğrusu benim yaşadığım problemi yaşayan var mı aranızda acaba.Cihaza gelen güncellemeyi yaptıktan sonra dokunmatik ekran kendi kendine işlemler yapmaya başladı her zaman olmuyor ama cihaz ile işim varken görüşme yaparken netde gezerken vs kontrolden çıkıyor ekranda ne varsa hepsini açıyor kenara kaydırıyor anca yan tuşdan ekranı kitleyerek durdurabiliyorum bazen çok sık bazen ara ara yapmakta aynı problemi yaşayan oldu mu aranızda gelen güncellemenin performans ve dokunmatik ekran hassasiyeti içerikli olduğunu görmüştüm yazılım kaynaklı bir hata olarak düşünmekteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BAZINGA

Şarja taktığımızda turuncu ışık yanıyo ya şarj doluncada yeşil yanıyo bu yeşil ışık bende %100 dolmadan yanmaya başlıyor bu normal mi bide kasa açıklığı var telefonda iki yerde 1 hafta oldu alalı değiştirirler mi

Şarj %90 dan sonra yeşil yanar zaten %100 olmasına gerek yok...yani gerek yok derken bilgi amaçlı...
    Kasa açıklığı çok ise iade ver ama çok değilse takma o kadar...

• 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.