Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (348. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.626
Cevap
210
Favori
1.234.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CaptainJack

quote:

Orijinalden alıntı: sirreal911

Arkadaşlar Turkcellden z2 alsam O kullaklıklardan geliyor mu yoksa Standart kullaklık mı geliyor ?

Standart geliyor dostum. Hergün elimden geçiyor

Hocam Kaliteli bi kulaklık ile ses çıkışı nasıl ? ( kulaklık ses çıkışı )
    Nerdeyse sadece müzik dinlemek için kullanıyorum
  • Arkadaşlar bu Z2nin arka kapağında fabrika çıkışında koruyucu bulunuyor mu? Xperia z'de vardı bildiğim kadarıyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hauntedd

quote:

Orijinalden alıntı: Mad_Wolf

Beyler ben telefondan cok memnunum tek bir sorunum var
    2-3 gunde bir takiliyor ama sebebini bulamadim yani genelde whatsapptan mesaj geldiginde oluyor
    Eger powersaving acıksa (tam emin degilim ama genelde hep oyleyken denk geldi) mesaj geliyor bildirim isigi yanıyor acmaya gittigimde acamıyorum telefonu

Ben her gün yatmadan kapat aç yaparım telefonu sizede tavsiye ederim hocam.

hocam 2 milyar verip hergün kapat aç derken ?
  • Dün gece burda ekranin kullanma orani hakkinda yazisiyorduk. Bugun tesadufen ekran kullanma oranını düşürdüm. Sabahtan simdiye kadar hep %49'da kaldı. Yaptığım sey ise whatsapp'in duvar kagidini siyah bir duvar kağıdıyla değiştirmek. Whatsapp benim cihazda stamina mode da açık olan tek app bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Laurie

5s ten buna geçicem sanırım

hocam geçtinizmi ?
    bende 5s ' ten buna geçeceğim.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Laurie

5s ten buna geçicem sanırım

hocam geçtinizmi ?
    bende 5s ' ten buna geçeceğim.

Yok daha geçmedim ama 1 aya kadar geçeceğim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hauntedd

quote:

Orijinalden alıntı: Mad_Wolf

Beyler ben telefondan cok memnunum tek bir sorunum var
    2-3 gunde bir takiliyor ama sebebini bulamadim yani genelde whatsapptan mesaj geldiginde oluyor
    Eger powersaving acıksa (tam emin degilim ama genelde hep oyleyken denk geldi) mesaj geliyor bildirim isigi yanıyor acmaya gittigimde acamıyorum telefonu

Ben her gün yatmadan kapat aç yaparım telefonu sizede tavsiye ederim hocam.

hocam 2 milyar verip hergün kapat aç derken ?

Elinize batmaz heralde yatmadan kapatıp açmak? Bu benim yaptığım şey her telefonuma yaptım çokta yararını gördüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 402 versiyonuna ait root varmı bt kilidi felan acmadan direk pc ye baglayıp tıklayınca olandan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: USDUL

quote:

Orijinalden alıntı: numberten_ank

arkadaşlar htc'nin avukatı var sanki burda "saykooo14"
    bu konuda ne işi var anlayamıyorum, burası z2'nin konusu değil htc'nin konusu sanki.....

Aynen bende bunu farkettim sayfada böle avukat olan gereksiz insanlar var sanki bir dava ugruna ugrasıyormus gibi telefonu kötülemeye çalısıyorlar. Burdan onlara yazıyorum boşuna ugraşmayın elinizdekiler patladı Artık SONY geliyor. Z2 ile büyük bi ivme yakaladı. ve Satışlarıda gayet iyi. Sorunlar olabilir. Düzeltilir. Siz çatlamaya dvm edin. Ve sunuda yazıyorum burdan sayın donanimhaber. yetkilileri bu kadar z2 kullanan varken cıkartın su incelemeyi artık. Sizinde fun boylugunuz sıktı. Anlıyoruz elinizde Z2 yokda hicmi yok eş dost yada takım arkadaşlarınızdan çalısan birinde. Bu mazeret sayılamaz. Ve son olarak söylüyorum 1 hafta önce bende Z2 Black Aldım Gayet güzel güncellemeyide yükledim. Ve güncellemeyi yüklerken arkadaşlar telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürüp formatlayıp. Öyle güncelleyin daha saglıklı oluyor. Hayırlı günler. Sözüm ona kişiler saykooo14 ve Winwin35 tir digerleride kendilerini biliyor...

• arkadaşlar bana 402 gncellemesi geldi telefon 18. hafta üretimi bakalım ne gibi bir değişiklik var..
    Ben sony center dan aldım telefonu paralel ithalat değil orjinal güncelleme geldi pc companion aracılığıyla
    değişiklikleri size bidireceğim inşallah..
  • ya güzel kardeşlerim
    bakınız
    benim çok sevdiğim bir söz vardır.özür dileyerek büyük harflerle yazacağım

AHMAKLARA VERİLECEK EN GÜZEL CEVAP SESSİZLİKTİR...!

adı üstünde kendi doğruları dışında hiç bir şey görmeyen at gözlüklü olanlara hiç bir şey anlatamazsınız anlamaz da onun için onu kendi saçma ahmaklığıyla bırakmakta fayda var.

bir diğer unsur sony'i bilen bilir hiç bir cihaz %100 kusursuz değildir vede donanımhaber forum incelemesine de hiççççççççççççç mi hiç ihtiyacımız yok.
    takmayın onlar htc samsun incelesin

saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi se_runtome -- 21 Haziran 2014; 21:50:12 >
  • Arkadaşlar batarya kapasitesi 3200 değilmi bu cihazın 3405 yazıyor bende

• Troll besleyeceğinize blocklayın hem mesajı görmezsiniz hemde cevap alamayınca uzarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: baros-66

402 yi flastoolayım derken flastoolum eski imiş başladı ama hemen kaldı ve simdi acılmıyor telim acil flastoolun son sürümünün z2 ile uyumlu linkini atabilecek varmı 64 bit win 7 bilgisayarım z2 ye flas atabilcem olsun bir sürü buldum eski onların icinde secmlerde bile z2 yok acil lazım tel acılmıyor

edit halledildi yeni versiyon flastool ile 16.01 ile yükledim acıldı telefon

Hocam onu nasıl yaptınız? Süper otomatik modda 15mp çekiliyor mu? Çekiliyorsa nasıl yapılıyor bir anlatırsanız çok iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Serhat!

Bugün çekmiş olduğum 15 mp süperotomatik resim.
    http://hizliresim.com/0V9lvZ

Bir önceki alıntı hatalı oldu kusura bakmayın. Hocam onu nasıl yaptınız? Süper otomatik modda 15mp çekiliyor mu? Çekiliyorsa nasıl yapılıyor bir anlatırsanız çok iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

ya güzel kardeşlerim
    bakınız
    benim çok sevdiğim bir söz vardır.özür dileyerek büyük harflerle yazacağım

AHMAKLARA VERİLECEK EN GÜZEL CEVAP SESSİZLİKTİR...!

adı üstünde kendi doğruları dışında hiç bir şey görmeyen at gözlüklü olanlara hiç bir şey anlatamazsınız anlamaz da onun için onu kendi saçma ahmaklığıyla bırakmakta fayda var.

bir diğer unsur sony'i bilen bilir hiç bir cihaz %100 kusursuz değildir vede donanımhaber forum incelemesine de hiççççççççççççç mi hiç ihtiyacımız yok.
    takmayın onlar htc samsun incelesin

saygılar
    evet arkadaşlar ilk test ettiğim olay arama geldiğinde çift hoparlörden ses gelmemesiydi.
    Bunu çözmüşler yalnız arama ilk geldiğinde çift hoparlörden geliyor yalnız 3 saniye sonra tekrar teke düşüyor bu olmamış bence..
    akıllı çağrı hala çalışmıyor türkçe dilinde.Diğer problemlere bakmya devam ediyorum ettikçe yazacağım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cekici23 -- 21 Haziran 2014; 22:32:08 >

• utku_eray U kullanıcısına yanıt
    Rootla mümkün hocam

• 
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.