Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (344. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.626
Cevap
210
Favori
1.234.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alekto4

Teleservicin böyle bişey yaptığına inanamıyorum:)
    Sizin adınıza çok sevindim. Nerede oldu acaba bu olay yada kargo le mi yolladınız?

Maltepe tele servicede kendim bizzat gittim yakınım zaten oaraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemosass

şarj olması çok uzun sürüyor arkadaşlar. neredeyse 3 saatte doluyor. bu herkeste mi böyle

Batarya büyük şarj aleti hala aynı. Gayet normal bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar z2 almak istiyorum fakat aklıma takılan bazı sorunlar var
    1)Oyun deneyimi benim için önemli ısınma sorunu donanımsal bir sorunmu yoksa yazılımsal bir sorunmu?
    2)Ortalama kaç dakikada telefon aşırı derecede ısınıyor(oyun oynarken(?)
    3)telefonun ses kalitesi nasıl?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun oynamadım ama kamera açıkken ısınıyordu cihaz. ses kalite olarak çok iyidi fakat önermiyorum cihazı ben bu gün servise gönderdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodo911

Arkadaşlar z2 almak istiyorum fakat aklıma takılan bazı sorunlar var
    1)Oyun deneyimi benim için önemli ısınma sorunu donanımsal bir sorunmu yoksa yazılımsal bir sorunmu?
    2)Ortalama kaç dakikada telefon aşırı derecede ısınıyor(oyun oynarken(?)
    3)telefonun ses kalitesi nasıl?

Cihaz ın problemlerı olsa da dersin ki firma kalıtelı ama hayır Sony Türkiye den bi cacık olmaz oncelıkle onu soyleyeym cıhazda ısınma sorunu var ve bu sızın canınızı sıkıyor o kadar para verıp alıyorsunuz ve o ozellıklerı kullanamıyorsunuz oyunda da ısınma mevcut surelerı test etmedım ancak ısındıgı ıcın oyun falan da oynayamıyorum bana sımdı deseler alırmısın dıye ben sahsen almazdım ıyı dusunup verılecek bır karar bu ha ılerde guncelleme cıkar sorun cozulur orasını bılemem ama su anlık durum bu
  • Yalc1n Y kullanıcısına yanıt
    4k dışındaki modalardada ısınma varmı?
    Son güncellemeyle ısınma sorunu çözülmedimi
  • 4k hiç test etmedim. ancak normalde kamerada resim çekerken de ısnıyodu yeni yazılım dün gece yükledim. fark olarak daha seri olmuştu cihaz fazla kurcalayamadım servise verdim.

telefonumda sorun olarak da ara sıra sanki eldiven modu açıkmış gibi daha parmanı ekrana dokunmadan işlem yapıyordu tuşu kitleyip açtığında düzeliyordu bide sonradan farkettim resim çekerken telefonun köşesinden tutarsın ya kasada sağ alt kısımda gıcırdama gibi ses geliyordu. teknosa yetkilisi inceledi sorunu onayladı bu gün değişim için istanbula gönderdiler bakalım ne sonuç çıkacak.

kardeşim görüyorsun bu kadar sorun var uzak dur bu telefonu alma derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalc1n -- 20 Haziran 2014; 22:14:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: numberten_ank

arkadaşlar htc'nin avukatı var sanki burda "saykooo14"
    bu konuda ne işi var anlayamıyorum, burası z2'nin konusu değil htc'nin konusu sanki.....

hayırdır kardesım ne demek ıstıyorsun soyle bızde bılelım ben kımsenın avukatı degılım elımde z2 var bunu da bıl bu yer herkeze acık bır forum ısteyen ıstedıgı seyı yazmakta ozgurdur bence sızde bır kısıye bır laf soylerken 2 kere dusunun
  • o zaman mecbur g3ü beklicez.Başka alternatif telefon yok zaten m8 desen kamera vasat,s5 desen tasarım kötü malzeme kötü,g3dede şarz problemi var gibi napacaz bilmiyorujm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha 2 gün oluyor cihazı alalı cihaz güzel olması güzel dokunmatiği s5 den iyi. işte belirttim sorun yüzüne bende cihazdan spğdudum bakalım servis ne diyecek umarım düzgün bi cihazla değiştirip yollarlar. sony heralde acele etti doru düzgün test etmeden piyasa sürdü :) ama tavsiyem m8 bak derim o da fena değildi ben ikisi arasında kalmıştım şarzı için sony seçmiştim
  • Bu telefonu bir sürü insan alıp kullanıyor sadece belli başlı kullanicilar gelip burada selzeniş de bulunuyor bunlar daha önce söylendi o kadar sorun dediğiniz belki de toplamda %10 değildir. Z1 konusunda yazılım hariç o kadar kullanıcıdan kaç kişi şikayetçi konu zaten yarı aktif sorunu olsn gelip içini döküyor. Şahsen buradaki görüşlere bakarak telefon tercih etmem sadece yazılım veya ekstra bilgi edinirim. İlk sayfada alacak arkadaşlarımız için bir kaç açıklama yazdım ona göre cihazlarını alabilirler

• Yalc1n Y kullanıcısına yanıt
    Sizden ricam sorununuz ne zaman ve nasıl sonuçlanırsa şikayetiniz ile birlikte burada tekrar paylaşmanız

İyi geceler

• arkadaşlar ürünü hepsiburada'dan 2200 tl ye aldım, distribütör firma tarafından garantili diye, ancak imeı sorgulattıgımda ithalat yoluyla kaydedilem imeı yazıyor. Yani bu ne demek oluyor. Hepsiburada bizi mi kandiriyor 1950 tl ye satılan üründen farksız mı bu?? 250 tl farkı boşuna mı veriyoruz??

Hepsiburada'yı aradım siz imei sorgulamaya bakmayın ürününüz KVK,GENPA ve TELPA tarafından garantilidir diyo ama hem telpa'nın hem de KVK nın sorgulama sayfasında ürün kayıtlı çıkmıyor..

http://www.hepsiburada.com/liste/sony-xperia-z2/productDetails.aspx?productId=telcepsonxpriaz2&categoryId=371946

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadurak -- 20 Haziran 2014; 23:14:18 >
  • Engin.OK kullanıcısına yanıt
    tabikide umarım iyi sonuçlanır. Bu arada telefon alıcaksanız teknosa dan alın derim ordaki teknik servis iyi ilgilendi kendisi aldı değişim istedi..
  • karadurak kullanıcısına yanıt
    kardesım hepsıburada genelde ıthalatcı garantı dıye bılıyorum ancak nerede tam yazıyor teleservıs e sorun bence en dogru sonuc u o verır
  • cmlakgndz C kullanıcısına yanıt
    hocam bende facebook grubunun linkini alabilir miyim ?
  • SAYKOOO14 kullanıcısına yanıt
    Bu sistemde görünüyor kardeşhttp://www.mcks.gov.tr/tr/imeisorgu.php

teleservis'i yarın arayıp sorayım ama benim bilmek istedigim distribütör firma tarafından garantilimidir. sorgulattıgımda genpa,telpa veya kvk çıkışlı yazmıyor sadece ithalat yoluyla kayırlı yazıyor..
  • burada muhabbet epey dağınık ama bir kamera çekimi de benden olsun.
    http://i.hizliresim.com/vzrdVz.jpg
  • karadurak kullanıcısına yanıt
    Kardeş sanırım o sorgulama da garanti yeri yazmıyor. Orada ki ithalat kelimesi genel anlamda. Sony center
    mağazasından alınan üründe de aynısı yazıyor. Bu gün bende baktım hanımın z1 icin hiç bir servis ismi gelmiyor. Sony vs model numararası yazıyor. Mühim olan bu.

• Arkadaşlar ben z2 nc31 kulaklık arıyorum bulabilecegim bir yer varmı acaba

• 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.