Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (343. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.626
Cevap
210
Favori
1.234.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PLATINIUM

Sen ne yaptın hocam z2c bekliyordun :) @le_vlo Hocam fotoları ilk Wifi bulduğum yerden videoyuda ankaraya gittiğim zaman atarım bir tane sınavım kaldı dua edin onunla uğraşıyorum :)

Sınavında başarılar[ :)] sendende ufak bir inceleme bekliyorum yani sana göre artilari ve eksileri neler gibi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koray_dx

DU Battery Saver PRO'yu kurdum. Pil performansında muazzam değişiklik hissediyorum. 3 güne çıktı diyebilirim.

Fiyatına hakediyor mu gerçekten? Ücretsiz olan meşhur Battery Saver ile farkı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: koray_dx

DU Battery Saver PRO'yu kurdum. Pil performansında muazzam değişiklik hissediyorum. 3 güne çıktı diyebilirim.

Fiyatına hakediyor mu gerçekten? Ücretsiz olan meşhur Battery Saver ile farkı var mı?

Onu kullanmadım ancak apk'sini bir arkadaş gönderdiği için ücret ödemedim DU'ya..
  • Telefon ilk geldiğinde menü geçişleri kasıyordu format atınca kasmadan eser kalmadı.Şimdi tekrar formatlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcbaron67

Isınma sorunu z1 de de vardı insan alışıyor ama :)

Valla alısma nedır sen bu cıhazı bedava almıyorsun kı :)

sony kadar sorumsuzu yok heralde
  • Donmadan kastın memüde sağa sola geçerken bazen bendekide saniyelik donma yapıyor bazen bugün güncellemeyide yükledim bu sefer uyandırmak istediğimde 2 defa tıklıyorum 1 sn yeliğine beyaz bir ekran gelip kayboluyor. Format dediğin nedir nasıl atılır . Versiyon olarak geriye mi gider . Yoksa yüklediğimiz uygulamaları silip 0 lıyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AzM!CaN

Donmadan kastın memüde sağa sola geçerken bazen bendekide saniyelik donma yapıyor bazen bugün güncellemeyide yükledim bu sefer uyandırmak istediğimde 2 defa tıklıyorum 1 sn yeliğine beyaz bir ekran gelip kayboluyor. Format dediğin nedir nasıl atılır . Versiyon olarak geriye mi gider . Yoksa yüklediğimiz uygulamaları silip 0 lıyormu ?

Evet menü geçişleri genelde hızlı nadiren kasmalar oluyordu fabrika ayarlarına sıfırladım düzeldi.Bunu yapınca yüklü her şey siliniyor tabi.Bende beyaz ekran gibi bir sıkıntı yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 20 Haziran 2014; 16:34:07 >
  • Alter Bridge kullanıcısına yanıt
    Hocam siz telefonu alabildiniz mi?
  • Şuanlık hayır hocam 2 senedir LYS ile uğraşıyorum, sınav bitmeden de telefonu değiştirmeyi düşünmedim Bu yaz da biraz para biriktirip anca Ağustos gibi alabilirim

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.OK -- 20 Haziran 2014; 17:02:19 >
  • Beyler lütfen acil cevap verin imei değiştirilmiyor mu ? telefon yurt dışından gelecek rootlayıp imei değiştiremezmiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipee

Beyler lütfen acil cevap verin imei değiştirilmiyor mu ? telefon yurt dışından gelecek rootlayıp imei değiştiremezmiyim.

z2 lere su an olmuyor htc one m8 lere oluyor su anlık bılgın olsun
  • SAYKOOO14 kullanıcısına yanıt
    Bu çok kötü ve üzücü :/
  • Mustaka89 kullanıcısına yanıt
    Dostum bilmiyorum ama ilk defa karşılaştım. Sadece beyaz ve gri tonlu arkaplanlarda belli oluyor. 1 ay içinde aldıgım cihazın sorunlu çıkması durumunda birebir değişim yaptırabilme hakkım varmış sony i aradım bugun servise yollayın donanım kaynaklı ise değişim yapılır dedi pazartesi yollayacağım.

• Arkadaşlar şu illuminate teması ya da launcher ı nereden nasıl bulabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetesat -- 20 Haziran 2014; 19:01:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1906nedir

doğrudur anlatımını yaptım. kilit açmadan çok rahatlıkla artık root yapılıyor. yapmak isteyen arkadaşlar Teknik açıdan sorusu olan olursahttps://www.facebook.com/groups/672652069456269/ linkine tıklayarak uye olabilirler. konu sadece Z2 dir.

ayrıca türkiye sürümü olan 17.1.1.A.0.402 NİN İZLER İÇİN FTF DOSYASINI OLUŞTURDUM. EĞER İLERİDE TELEFONUNUZDA SIKINTI OLURSA VE SIFIRLAMAK İSTERSENİZ FLASHTOOL İLE AŞAĞIDAKİ LİNKTEKİ DOSYAYI KURABİLİRSİNİZ. TÜRKİYE İÇİN OLAN VERSİYONUDUR. FIRINDAN YENİ ÇIKTI :)

https://mega.co.nz/#!lQthgDhB!APbIeYsdu0VaHdjarxa8R9xXseLA4Nb2jvv0BD6BxyI

Selam, daha önce verdiğiniz 402 germany yükledim, bugün TR 402 ftf yükledim arada bir fark göremedim videolar haricinde

• arkadaşlar htc'nin avukatı var sanki burda "saykooo14"
    bu konuda ne işi var anlayamıyorum, burası z2'nin konusu değil htc'nin konusu sanki.....
  • 402 sürümünde kamera performansında düşüş varmı ve geçmeye değermi?
    Zaten telefonu pc ye bağlayıp onarma işlemi yapcam wifi bazen açılmıyor ve telefonu kapatıp tekrar açmam gerekiyor wifi açmak için yazılımsaldır umarım sorun

• Gençler ben de ilk su testimi yaptım bugün. Musluğun altında baya bir yıkadım ve her tarafını yıkadım ki iyi bir test olsun diye. Sonuç olarak cihazda hiçbir sorun çıkmadı. Sadece müzik açtığımda ses biraz boğuktu ben de hoparlörlerdeki suyu çektim ağzımla.
    .402 güncellemesine gelirsek:
    Ses artmış, bataryada ufak da olsa bir artış var gibi geldi bana, ısınma bölgesellikten çıkmış(en azından bende) yani ısı bir yerde toplanmıyor dağılıyor tüm kasada böylece daha uzun süre daha az ısı hissediliyor. Benim fark ettiklerim bunlar.
    Not: Isı 42 derecelere çıkmadan ben fark edemedim. O derece beğendim yani. Umarım yanılmıyorumdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-555EB232C -- 20 Haziran 2014; 19:37:52 >
  • şarj olması çok uzun sürüyor arkadaşlar. neredeyse 3 saatte doluyor. bu herkeste mi böyle
  • 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.