Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (342. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.626
Cevap
210
Favori
1.234.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PLATINIUM

Ürün geldi w18 kasa açıklığı OFF center yok (:

Kovaya su koyup fotoğraf ını çektim millet korkuyor ya söz vermiştim alınca ilk yapacağım iş diye buyrun sözümü tuttum videoda var

Edit:şebeke çekmiyor fotoğraflar sonra :)

Tekrardan hayırlı olsun fotolari merakla bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.flashtool.net/download.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1906nedir -- 20 Haziran 2014; 12:25:52 >
  • Sen ne yaptın hocam z2c bekliyordun :) @le_vlo Hocam fotoları ilk Wifi bulduğum yerden videoyuda ankaraya gittiğim zaman atarım bir tane sınavım kaldı dua edin onunla uğraşıyorum :)

• 402 guncellemesını ben update center dan yapmıstım ancak cıhazın ısınma sorunu hala var bugun sony musterı hızmetlerı nı aradım dedım bu ısınma sorunu var ne zaman gıderılecek bununla ılgılı bır calısmanız var mıdır dedım efendım once fabrıka ayarlarınıza dondurun pc suıte den cıhazınızın yuklemesını yapın olmazsa servıs e gonderın dıyor ben de kendısıne baska kısıler de oldugunu ılettım guncellemeler sony muhendıslerı tarafından kontrol edılıyor boyle bırsey olmaz ısınmıyor dıye ısrar ettı neyse ben sıkayet ımı olusturun dedım ancak ya bu turkıye de kı ofıs bızı tınlamıyor sallıyor yada kendılerı bıle haberdar degıl durumlardan tek tek anlattım bakalım sız daha once maıl atmısmıydınız gelen cevapta ne yazıyor du bu sorunla ılgılı
  • Dostlar Wifi den Clash Of clans oynayabiliyor ama nedense şebekenin internetiyle açmıyor. Başlangıçta kalıyor. Ne ayar denediysem de bulamadım. Bilen birisi yardımcı olursa sevinirim

• ZaPT!Y3 kullanıcısına yanıt
    Denemedim bootloaderi açmak istemiyom zonguldak ta okuduk 8 yıl merkez Kozlu fatih sitesi kalmadığınım mekan kalmadi :)

• SAYKOOO14 kullanıcısına yanıt
    Isınma sorunu z1 de de vardı insan alışıyor ama :)

• Hala bekliyorum da çıkmayacak gibi öyle olunca gönlüm Z2 ye kayıyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SAYKOOO14

402 guncellemesını ben update center dan yapmıstım ancak cıhazın ısınma sorunu hala var bugun sony musterı hızmetlerı nı aradım dedım bu ısınma sorunu var ne zaman gıderılecek bununla ılgılı bır calısmanız var mıdır dedım efendım once fabrıka ayarlarınıza dondurun pc suıte den cıhazınızın yuklemesını yapın olmazsa servıs e gonderın dıyor ben de kendısıne baska kısıler de oldugunu ılettım guncellemeler sony muhendıslerı tarafından kontrol edılıyor boyle bırsey olmaz ısınmıyor dıye ısrar ettı neyse ben sıkayet ımı olusturun dedım ancak ya bu turkıye de kı ofıs bızı tınlamıyor sallıyor yada kendılerı bıle haberdar degıl durumlardan tek tek anlattım bakalım sız daha once maıl atmısmıydınız gelen cevapta ne yazıyor du bu sorunla ılgılı

Sony nin klasik burnundan kıl aldırmayan ukala yaklaşımı, aynısını fiziksel özellikleri ile ilgili söylediğimde bana da yapmışlardı. adamlar hata kabul etmiyor ve kendi mallarına körü körüne bir sadakatle bağlı,

hiç uğraşma ikna etmeye olmuyorlar, en sonunda da support@sonymobile.com.tr ye mail atmannı istiyorlar, o maile de 1 hafta sonra geri dönüş yapıp yine aynı şekilde hata kabul etmeyen, kibirli yaklaşımı bu sefer yazıyla kelimelere döküyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: AzM!CaN

Gelen bu güncellemeyi kuranlar eskisi ile arasında ne gibi bir fark olduğunu gördükleri kadar anlatababilirler mi .

imzayı atabilirmisin kardeşim ?
    telefonun kasa açıklığı, lensler ve flaşın yamuk olduğu ile ilgili bir durum öz konusu olduğunu, ancak bunları tartışmak için değil, alacağım cihazda bu sorunlardan birisiyle karşılaşırsam, nasıl teknik destek veriyorsunuz onun için aradım dedim, önce bize bildirilen böyle bir durum yok dedi, sonra şu an elimde cihaz var anlat nedir gördüklerine bende bakayım cihazdan dedi, en son madem öyle sende düzgün cihaz al dedi, bende piyasada öyle bir ürün yok lafını yapıştırınca, bu yine bizim hatalı ürünümüz yok görsellerle birlikte mail at dedi, Google görsellerden bulduğum bütün z2 sorunlarını+ MAĞAZALARDA KARŞILAŞTIĞIM ORUNLU ÜRÜNLERİN görsellerini çekip (YAKLAŞIK 20-25 FOTO) maile ekledim. ve gönderdiğim tarihten tam 8 gün sonra sony nin cevabı;

Sayın YYY ZZZZ,

Sony Xperia Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Sorununuzla ilgili olarak, sizi bilgilendirmek isteriz ki Sony Xperia™ Z2 model telefonlarımızda kronik bir problem bulunmamaktadır. Sony Mobile ürünlerimizin Sınırlı Garanti Şartnamesinde belirttiğimiz gibi "Garanti süresinde ürününüzün normal kullanım ve servis verilmesine rağmen kusurlu tasarım, malzeme veya işçilik nedeniyle çalışamaz duruma gelirse, ürünü satın aldığınız ülkedeki/bölgedeki Sony Mobile yetkili dağıtıcıları veya servis ortakları, kendi seçimleri doğrultusunda, Sınırlı Garanti koşulları dahilinde, ürünün onarımına veya yeni bir ürünle değiştirilmesine karar verecektir." Bilginize sunarız.

Cihazınız hakkında teknik destek için +90 212 473 77 77 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimiz, servislerimiz ve teknik desteğimiz ile ilgili daha ayrıntılı bilgi içinwww.sonymobile.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bilmenizi isteriz ki 7 gün içerisinde yanıtlanmayan e-postalarınız sistemimiz tarafından otomatik olarak kapatılır. Daha sonra ki iletişimleriniz teknik birimimize ulaşmayacaktır bu yüzden yeni bir sorgulama başlatmanız gerekecektir.

Saygılarımızla,
    XXX YYYY

Sony Xperia Müşteri Hizmetleri

• telefonu alalı 3 gün oldu sarj konusunda mükemmel hatta arkadaşımda 5s var dışardayken o priz ararken ben oyun oynuyorum :) KILIF konusunda yardımınızı rica ediyorum arkadaşlar telefonu asil duruşu için alan biri olarak telefonun görüntüsünü bozmayacak bir kılıf pls
  • quote:

Orijinalden alıntı: winwin35

quote:

Orijinalden alıntı: SAYKOOO14

402 guncellemesını ben update center dan yapmıstım ancak cıhazın ısınma sorunu hala var bugun sony musterı hızmetlerı nı aradım dedım bu ısınma sorunu var ne zaman gıderılecek bununla ılgılı bır calısmanız var mıdır dedım efendım once fabrıka ayarlarınıza dondurun pc suıte den cıhazınızın yuklemesını yapın olmazsa servıs e gonderın dıyor ben de kendısıne baska kısıler de oldugunu ılettım guncellemeler sony muhendıslerı tarafından kontrol edılıyor boyle bırsey olmaz ısınmıyor dıye ısrar ettı neyse ben sıkayet ımı olusturun dedım ancak ya bu turkıye de kı ofıs bızı tınlamıyor sallıyor yada kendılerı bıle haberdar degıl durumlardan tek tek anlattım bakalım sız daha once maıl atmısmıydınız gelen cevapta ne yazıyor du bu sorunla ılgılı

Sony nin klasik burnundan kıl aldırmayan ukala yaklaşımı, aynısını fiziksel özellikleri ile ilgili söylediğimde bana da yapmışlardı. adamlar hata kabul etmiyor ve kendi mallarına körü körüne bir sadakatle bağlı,

hiç uğraşma ikna etmeye olmuyorlar, en sonunda da support@sonymobile.com.tr ye mail atmannı istiyorlar, o maile de 1 hafta sonra geri dönüş yapıp yine aynı şekilde hata kabul etmeyen, kibirli yaklaşımı bu sefer yazıyla kelimelere döküyorlar.

Aynen kardesım htc almadığıma pisman oldum su an ben sony nın boyle oldugunu bilmiyordum

• The shark T kullanıcısına yanıt
    Abi facebook grubunun adını alabilirmiyim? Hemen üye olayım

Keşke htc alsaydın nedir şu sonyde sizi çeken anlamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Risinyu

Keşke htc alsaydın nedir şu sonyde sizi çeken anlamıyorum

Htc dede sorunlar var ancak firma İlgili sony neden boyle yapıyor anlamıyorum b

• cekici23 C kullanıcısına yanıt
    Ben altın rengi olanını aldım 1 günde elime ulaştı. Görüntüsü mükemmel kalitesi çok iyi telefona hiçbirşey olmaz. Tek eksisi şarj yeri yuvası açık bırakmışlar ancak bumperi çıkarmadan telefonu şarj edemiyorsunuz. Ama bumper çok rahat çıktığı için benim için problem olmuyor.
  • Risinyu kullanıcısına yanıt
    Kardeşim madem boyle düşünüyorsun disari alalim seni. Gelipte burda htc fanboy lugu yapmana gerek yok herkesin kendi karari sana buna saygı duymayip boyle yazdiran ne bilmiyorum ama istemiyorsan alma milletinde kafasini net bir aciklaman olmadan bulandirma

• DU Battery Saver PRO'yu kurdum. Pil performansında muazzam değişiklik hissediyorum. 3 güne çıktı diyebilirim.

• 
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.