Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (1917. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.626
Cevap
210
Favori
1.234.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19151916191719181919
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Senden bir z5 için rom derlemeni bekliyorum
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Daha ona çok yol var hocam, önce çekirdek derlemeyi kavramam lazım, önce 3.10 çekirdeğini en son sürüme güncelleyip ardından o dönemin stabil android yazılımı ne ise (Büyük ihtimalle Q olur) ona sürücü portlayıp üzerine rom derlemeye çalışacağım bakalım fakat önceliğim şu an için Z2'yi Pie ile sonlandırmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 20 Ocak 2019; 14:22:54 >
  • BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    valla şuan 8.0 z5 için var zaten ama driverları ile uğraşacak adam lazım.
  • Efsaneler ölmez şekil değiştirirmiş, sony mobil turkiyeden çekilmesi cok kötü oldu bızım açımızdan
  • ali.kose kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısın ama bu saat ten sonra geri gelmeyi de düşünmüyorlar hocam. 2020 ye kadar %50 faaliyet azaltmayı hedefliyorlar. Mecbur başka firmalara kayacağız.
  • Merhabalar yakın tarihte elimde olan xperia z2yi kullanmaya başlıyacağım kulaklık kısmına kulaklık oturmuyor galiba sorunlu diğer sorunlarını şuanlık pek deniyemediğimden bilgim yok 5sten geçiş için mantıklı mıdır yeni bir telefon almaya da açıkcası param yok ne yapmalıyım sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VORVZAKONE kullanıcısına yanıt
    Z2 halan akıcı çalışan bir cihazdır, sorunsuz bir ürüne denk geldiğiniz takdirde 5s'de yaptıklarınızı Z2'de daha akıcı bir biçimde yapabilirsiniz fakat üzerinden 5 sene geçmiş bir ürünün sorunsuzuna gelmek ciddi şans ister.

Cihazı alın ve telefon uygulamasına girin, tuş takımından *#*#7378423#*#*'ı girip önünüze çıkan siyah temalı menüden Service tests kısmına girip ordaki tüm testleri uygulayın, ak kara ordaki testlerin sonucuna göre ortaya çıkar.
    Hocam denedim o işlemleri sıkıntı mikrofon kısmı iki mikrofon da çok az şekilde ses kaydı yapıyor
    Diğer sıkıntı ise kulaklık yeri kulaklık jakı oturmuyor yuvaya bunları uyguna halledebilir miyim telefonu kardeşim almıştı evde öylece duruyor paraya ihtiyacım olduğundan da 5s satıp z2ye devam etmek istiyorum.

Bende sağlam jak var hocam, uygun bir fiyata gönderebilirim size ilgilenirseniz, değiştirmesi zahmetli biraz.
    Ne kadar hocam?

Özelden konuşalım isterseniz.
  • yardım istiyorum arkadaşlar rom atmak istiyorum cihazıma z2'ye nasıl yapacağım bilmiyorum ilk defa olacak yol bulamadım ingilizcem zayıf olduğundan çözemedim.
  • bugün itibari ile @BRC_KHAN hocam yardımı ile z2 kullanıcısı olmuş bulunmaktayım.Evet üstünden uzun bir süre geçmiş olabilir ama ben mutlu oldum baya yeterli ve uzun süreli bir kullanım sağlıyacağımı da düşünüyorum.Buradan da teşekkür etmek istedim hocam.Tekrardan teşekkürler.
    Ben teşekkür ederim hocam mesajınızdan ötürü. İyi günlerde kullanın ;)
  • arkadaşlar telin batarya ölü nasıl halledebılırım? aliden falan batarya mı almak lazım, son zamanlarda artık arkası sısıyo telın, patlamasın alalı 4 yılı gecti batarya harıcı sorunu yok telefonun, yok yere de değiştirmek ıstemıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ya deji bakın ya da gsm iletişimin sitesini inceleyin derim ;https://www.gsmiletisim.com/urun/sony-xperia-z2-batarya-degisimi/
    Bu saatten sonra orjinal bulmak zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRC_KHAN

Hocam ya deji bakın ya da gsm iletişimin sitesini inceleyin derim ;https://www.gsmiletisim.com/urun/sony-xperia-z2-batarya-degisimi/
    Bu saatten sonra orjinal bulmak zor.
    gsm iletişime yollarım heralde,sağolun.

• Ben telefonu 3 sene önce ikinci el aldım. Aldığımda arka kapak değişikti ama orjinal takmamışlar. 3-4 gün sonra cebimde kırıldı arka kapak. Ondan sonra telefoncuya verdim 30 liralık bir şey taktı ama o da aynı şekilde hemen kırıldı. Şu an kırık bir şekilde kullanıyorum. Orjinali var mıdır acaba veya kaç liradır. Başka hiçbir sorunu yok.

• many@ik M kullanıcısına yanıt
    KvK dışında hiç bir yerde orjinali yoktur hocam. Ya sahibinden üzerinden arızalı telefondan çıkma alacaksın ama o da orjinal midir belli olmaz ya da orjinal için kvk ya vereceksin 150-200 arası fiyat verecekler. Ço kdersen aliexpress e gireceksin 2-3 dolarlıklardan, en çok satanlardan bol bol alıp kırıldıkça kendin yenileyeceksin.
  • Apkmirror den sony uygulamalarının güncel hallerini yükledim baya güzel oldu tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 19151916191719181919
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.