Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (1843. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
38.626
Cevap
210
Favori
1.234.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18411842184318441845
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba garantisi 2ay kalan cihazm z2 war sarji haalen iki gun dayaniyor. Tamir garanti gormedi xz alicagim icin saticam biliginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kırık ekranlı z2 cihazimdan yazıyorum. :)

3 dk önce ekranım kırıldı. Dış ekran sağlam. İç kırıldı. Gittigidiyor,n11 gibi sitelerde satılan ekranlardan alıp takmak istiyorum ama çok çeşitli fiyatlar var. Dandik bişi almak istemiyorum. Daha evvel almış olan var mı? Tada şunu al diye tavsiye edecek olan?

• Sony Mobile Xperia cihazlara gizemli bir bakım güncellemesi verdi. Güncellemenin ne olduğu bilinmiyor.

• Kronik sorunlari var mi cihazin yada kronik sorunlari giderilmis versiyonu hangisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: babapars

Kronik sorunlari var mi cihazin yada kronik sorunlari giderilmis versiyonu hangisi

Kronik sorun olarak sayılıyorsa bende ufak bi kasa açıklığı ve lens tam ortada değildi tabi ben alalı 2 seneyi bir kaç ay geçiyor yani ilk çıktığı zamanlarda almıştım o zamanda iphone 5s vardı en son arasında kalıp bunu seçmiştim. Konuya gelicek olursak lens tam ortada olmaması hiç bir sorun teşkil etmiyor zaten öyle farkedilcek bişey değil dikkatli bakmadıkça, kasa açıklığınında bir zararını görmedim yıkadım telefonu bir şey olmadı yani ama dikkat edicekseniz ona edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar 6.0'dan 4.4'e dönülebiliyor mu direk olarak? Youtube üzerinden baktım ama öyle bir video göremedim. Şarj performansı daha iyi olabilir mi 4.4.4'ün?
  • alitemel kullanıcısına yanıt
    bu siteden flashtool ile 4 4.4 romunu yükleyebilirsiniz ben yükledim ama değişen bişey olmadı tavsiye etmem yani...http://www.xperiaturkiye.com/ftf.html

• eixteinz romda eixteinz menüsünü türkçeleştirme imkanı varmıdır?
  • Marshmallow'un performansı mı daha iyi kitkat'ın performansı mı?
  • arkadaşlar merhaba. bana acil olarak z2 6503 katısıksız orjinal 4.4.2 türkiye firmware lazım. nereden bulabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicwords06 -- 20 Ekim 2016; 16:43:46 >
  • Z2 orjinal şarj aleti arıyorum acil. Telefonun yanında verilen şarj aletleri kutu haricinde satılmıyormuş. Bende yan sanayi şarj aleti kullanmak istemiyorum. Uygun fiyata satmak isteyen varsa yazsın. Veya bataryanın ömrünü etkilemeyecek şekilde şarj aleti bulabileceğim biryer varsa söylerseniz sevinirim.
  • magicwords06 M kullanıcısına yanıt
    https://mega.nz/#!Vco0ySqY!1xzrBRY0zMV0iwVRqiElSghJ6jtAKf2g71n_QGe4Ke0

• anarsistbiropucuk A kullanıcısına yanıt
    TEŞEKKÜR EDİYORUM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicwords06 -- 21 Ekim 2016; 15:54:35 >
  • Onur. kullanıcısına yanıt
    http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sony-cp-ad2t-2-1-ma-1-5-m-micro-usb-seyahat-şarj-cihazı-1165570.html

bende kaybettim orjinal şarj cihazını bundan aldım araştırırsan daha ucuza bulabilirsin sanırım. ben 40 küsüre almıştım. hem daha hızlı şarj ediyor.
  • Macidor kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yorum için batarya daha hızlı falan erimiyor değil mi tek korkum o.
  • Onur. kullanıcısına yanıt
    Kısa bir süredir kullanıyorum bi sorun görmedim. İnternette de şikayet eden görmedim. Tabi garantisini veremem.

• Merhaba, Arka Cam için jelatini uygun fiyata alabileceğimiz bir yer varmı?

30'a arka+ön almışım ilk aldığımda, sırf arka gerekiyor ama bilmiyorum,herneyse öneri varsa açığım arkadaşlar, teşekkürler şimdiden.
  • Arkadaşlar telefonun kasası değiştikten sonra çekim gücü azaldı neden olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 61zola -- 24 Ekim 2016; 18:29:07 >
  • arkadaşlar telefonun kulağa yakınlık sensörü arızalandı. Servis sökerken sanırım hasar görmüş garantiside bitti bu sensörü rootlayıp devre dışı bırakabilmem mümkün müdür? Konuşmalarda devamlı ekran siyah oluyor güç tuşuna defalarca basınca açılıyor. Hayır yani bu şekilde cihazıda zaten satamam sorunu çözersem gayet memnunum cihazdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fanzi -- 24 Ekim 2016; 23:25:48 >
  • Orijinal ekranı nerede bulabiliriz? Satıcı çok ama hangisi orijinal anlayamıyor insan...

• 
Sayfa: önceki 18411842184318441845
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.