Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (1839. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.626
Cevap
210
Favori
1.234.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18371838183918401841
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonun yedeklerini al Xperia Companion ile onar.
  • Bilgiler için teşekkürler arkadaşlar. Kapak kalkması için götürmelisiniz tabii. Çerçeveyi neden değiştiriyorlar anlamıyorum ama çerçevede ufak tefek kozmatik prüz vardı onlarda giderilmiş olur. Şu an sadece tel ısınınca görünüyor. Belirgenleştiğinde götüreceğim. Daha epey garantisi var nasılsa. Sıkıysa terslik yapsınlar, o konuda çok olayım var samsung servisi ve teleservice' den, asla taviz vermem. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roxbowie

Merhaba arkadaşlar 1 sene önce Xperia Z2 almıştım, ilk aldığım hafta aşırı ısınma yapmıştı kalibre olmasındandır demiştim zaten sonra da geçmişti ancak 1 sene sonra yine başladı aşırı ısınmalara 70 derecelere çıkıyor, şarjı su gibi gitmeye başladı 15 dk müzik çalar açıktı %10 gitti ve uçak moduna almadan şarj ederken şarjı yavaştan da öte neredeyse dolmuyor gibi, uçak modundayken normal hızında şarj oldu. Sabah %100 şarjla gece saat 12-1e kadar çok iyi idare ederdi ancak bugün iki kere şarj ettim ve şu an %8. Birden ne olmuş olabilir? Yardımlarınız için teşekkürler.

ayarlardan pil kullanımının ekran görüntüsünü atabilirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz. öteki türlü biraz müneccimlik oluyor :)
  • Creedence Clearwater R. kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı hatası denilen arkadaş benim. KVK kullanıcı hatası dedi sinir ile teleservice gönderdim kasa komple değişerek geri geldi 1 hafta içinde. İmkanınız varsa teleservice hızlıca ekran ve komple kasa değişimi yaparak geri yolluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertsamet

Kullanıcı hatası denilen arkadaş benim. KVK kullanıcı hatası dedi sinir ile teleservice gönderdim kasa komple değişerek geri geldi 1 hafta içinde. İmkanınız varsa teleservice hızlıca ekran ve komple kasa değişimi yaparak geri yolluyor.

teşekkürler cevabınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creedence Clearwater R.

quote:

Orijinalden alıntı: Roxbowie

Merhaba arkadaşlar 1 sene önce Xperia Z2 almıştım, ilk aldığım hafta aşırı ısınma yapmıştı kalibre olmasındandır demiştim zaten sonra da geçmişti ancak 1 sene sonra yine başladı aşırı ısınmalara 70 derecelere çıkıyor, şarjı su gibi gitmeye başladı 15 dk müzik çalar açıktı %10 gitti ve uçak moduna almadan şarj ederken şarjı yavaştan da öte neredeyse dolmuyor gibi, uçak modundayken normal hızında şarj oldu. Sabah %100 şarjla gece saat 12-1e kadar çok iyi idare ederdi ancak bugün iki kere şarj ettim ve şu an %8. Birden ne olmuş olabilir? Yardımlarınız için teşekkürler.

ayarlardan pil kullanımının ekran görüntüsünü atabilirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz. öteki türlü biraz müneccimlik oluyor :)

Gece yedeğini alıp şarjını tamamen bitirdim sabaha kadar da kapalı tuttum. Sabah da %100e kadar doldurup şimdi güncelledim, güncellemesi varmış. Eğer düzelmezse pil kullanımıyla tekrar atacağım. Teşekkürler :)

• Nasılsınız Sony Ailesi. Biraz dert yanmaya geldim size. İki yıllık Gül gibi Z2 telefonum bi kaza sonucu paramparça oldu. Sonra gittim biraz gaza gelip iPhone 6S aldım. Almaz olsaydım. Yemin ederim ihtiyar Z2 yi mumla arıyorum. Satmayı düşünüyorum. Xperia XZ alacağım inşallah. Yalnız Hakkında hiç bir bilgi yok. Bilen var mı ne Zaman gelecek Türkiye'ye. Ve fiyatı ne kadar olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z2 yakıyor. Bitene kadar kullansaydım 8 saati de görürdüm eminim.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Telefona root atmak istiyorum hafıza sorunu yaşamaya başladım iyice google'ın saçma şeyleri çok yer kaplıyor ama 6.0.1 için root ayrı mı oluyor nasıl oluyor hiç bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Nereden yapmalıyım?
  • Bildirim çubuğunda çıkan stamina mod etkinliştirildi simgesini nasıl kaldırırım

• munkun46 kullanıcısına yanıt
    Hocam evvela gecmis bayraminiz mubarek olsun , sifirdan sistem de attim ancak hala cozum yok. Acaba benim arka kapak yapismiyor (contasi ozelligini kaybetmis) ondan bi sorun mu olmustur. Arka kapagi acinca gps hangisi. Ve bu donanimi nereden bulabilirim. Fiyati tahmini nedir.

• ufuk_acar kullanıcısına yanıt
    Sizinde...gps ön sol 0st köşede biliyorum. Gps donanımı bozulmuştur büyük ihtimalle

• Onur. kullanıcısına yanıt
    https://drive.google.com/file/d/0B8D5S_OPdrADV1BhSkc4TkVBUXc/view?usp=drivesdk

Dostum burdaki dosyayı indir ve anlatılanları uygula....
    Ben bu şekilde son sürümdeyken rootladım.

(Sorumluluk size aittir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munkun46 -- 16 Eylül 2016; 14:57:36 >
  • Xperia SP, M, S, Z2, Z3 ve ZU için custom N rom çıkarmışlar

İndirmek için link
    http://uploaded.net/f/ikvebh

Xperiablog konusu
    http://www.xperiablog.net/2016/09/16/xperia-s-android-7-0-nougat/

Edit: XDA linki
    http://forum.xda-developers.com/xperia-s/s-development/rom-naosprom-xperia-s-t3462373/post68704266#post68704266

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0MG90 -- 16 Eylül 2016; 16:55:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Xperia SP, M, S, Z2, Z3 ve ZU için custom N rom çıkarmışlar

İndirmek için link
    http://uploaded.net/f/ikvebh

Xperiablog konusu
    http://www.xperiablog.net/2016/09/16/xperia-s-android-7-0-nougat/

Edit: XDA linki
    http://forum.xda-developers.com/xperia-s/s-development/rom-naosprom-xperia-s-t3462373/post68704266#post68704266

Acaba ne gibi yorumlar yapıldı. Sarj konusu özellikle çok merak ediyorum. Birde olumlu - olumsuz yorumlar neler merak ediyorum.

Bunu Flashtool ile normal yükleyebilirz değil mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• munkun46 kullanıcısına yanıt
    Sorumluluk size aittir kısmını yazmsayadın yapıyordum direk bir anda vazgeçtim .d

32gb sd kart var bir oyunu aktaramıyordum o yüzden sıkıntı yaşadımda şimdi obb klasörünü direk sd karta falan attım hallettim birazdaha yeter bana heralde sonra vverdiğin linkten atarım eyvallah
  • Merhaba,
    Ekrandaki sararmadan dolayı bende telefonu servise verenlerdenim ist. bilişim den aldığım için delta teknik servise gitti ürünü bugün teslim aldım sararmaya neden olarak ana kart sorunlu demişler ve ana kart ekran , kapaklar power tuşu felan her şeyi değiştirmişler sağ olsunlar ancak çift tıklayarak uyandırma özelliğim şuan çalışmıyor sizce nedendir acaba orginal ekran takmadılar mı içime şüphe düştü sizce neden kaynaklıdır geri götürsem mi ?
  • Şarj kapakçığı deforme olup cihaz su almasın diye 1.5 yıldır manyetik kablo kullanıyordum. Dün gece yine şarja takarken bi baktım ki telefonun dock yuvası dışarı atmış. Kablonun mıknatısının çekim gücüyle dock girişi yerinden çıkar oldu. Artık telefonun ufak çaplı sorunlarının da sayısı iyice arttı.

1-)Güç düğmesi ve ses açma düğmesi içe çökük
    2-)Kulaklık girişi temassızlığı
    3-)Dock slotunun sabit durmaması

Cihaz paralel ithalat.(zamanında bir hatadır yaptık) İthalatçı firmaya telefonu kargolasam bu arızaları hallederler mi, yoksa hepten telefonun içine mi ederler?

• sanane900 S kullanıcısına yanıt
    Delta arada yapıyor gibi duruyor. Diğerleri hakkında fikrim yok ama iyi düşünmüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Creedence Clearwater R.

Delta arada yapıyor gibi duruyor. Diğerleri hakkında fikrim yok ama iyi düşünmüyorum

Maalesef Delta değil Fonotel hocam. O zaman şu durumda en mantıklısı Kvk'ya falan verip önce fiyat alırım. Çok uçuk bi fiyat çekerlerse kumar oynayıp Fonotel'e yollarım cihazı artık.

• 
Sayfa: önceki 18371838183918401841
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.