Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (1838. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.626
Cevap
210
Favori
1.234.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18361837183818391840
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonun ekranı gitti ve gelmiyor, telefon açık ama hiç bir şekilde görüntü yok, kapatıp açmayı denedim yine yok.
  • brk5334 kullanıcısına yanıt
    Xperia companion ile onarım yapmalısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar telefoncuların hepsi yan sanayi takıyor ekranı. genelde camların yapışkanları atıyorve ekran yanları kalkıyor. kameranın merceğinin oraya toz doluyor. benim gözlemlediklerim bunlar yaptırırken dikkat edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhereCosky

Arkadaşlar ben telefonu alalı 1 sene oldu. Son bir aydır telefonun ana menüsündeki yazılar kendi kendine büyüyüp küçülüyor sorun nedir

Bendede var yazılımsal dostum

• Arkadaşlar sol kapaktaki tıpaç görevindeki plastik koptu.Sol kapak kapalı durmuyor ne yapabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: ktb06

Arkadaşlar sol kapaktaki tıpaç görevindeki plastik koptu.Sol kapak kapalı durmuyor ne yapabilirim?

yenisini alabilirsiniz. değiştirmesi çok kolay. witrigs'tekiler orijinalinden bile kaliteli, öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creedence Clearwater R.

quote:

Arkadaşlar sol kapaktaki tıpaç görevindeki plastik koptu.Sol kapak kapalı durmuyor ne yapabilirim?

yenisini alabilirsiniz. değiştirmesi çok kolay. witrigs'tekiler orijinalinden bile kaliteli, öneririm.

Tamam hocam sağolun.Peki o site güvenilir mi?

• quote:

quote:

quote:

tabii hocam. yıllardır kullanırım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

tabii hocam. yıllardır kullanırım.

Sağolun hocam tekrar +rep

• Şu an şehirlerarası yol yapıyorum spotify hep açıktı 70 dk ekran süresi ile %60 şarj var. Kasım 2014'de almıştım. Parlaklık %75. 3G, GPS açık. Bir yandan internet ve sosyal uygulamalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 12 Eylül 2016; 7:44:30 >
  • Beyler Xperia Z2 telefonumu satıyorum. Satmamın sebepi sadece değişiklik istemem. Yoksa son derece memnunum herhangi bir sorunu, sıkıntısı hatta çiziği bile yok.

Telefonum 4G desteklidir. Full kutulu, Faturalıdır. Siyah renktir.

Herhangi rom,root gibi işlemler yapılmamıştır.

Garanti hakkında tam olmamakla birlikte 2017 yılının 5 veya 6.aylarda bitecek diye hatırlıyorumm. istanbuldayım. Önceliğim takastır.

Takas fiyatım farklıdır.

Satış fiyatım ise 750-!800 olarak düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurSAYAN

İyi günler sony xperia z2 min dokunmatik ekranı kırıldı,yaptırmayı düşünüyorum telefoncuları gezdim komple ekranı 220,230,250,280,300,350,380 gibi fiyatlar aldım,bu ekranlara bir kaçı orijinal çoğunluğu a kalite yan sanayi diyorlar, orijinal ekran varmıdır,yan sanayi ile orijinal arasında fark varmıdır,servise gitsem orijinalimi takılıyor,birde sadece ön ekranı 150 liraya değiştiren bir yer var bir sıkıntı oluyor mu(ama ekranda sarı lekelerde var) ,nette orijinal diye satılan ekranlar var onlar orijinal midir.Teşekkürler cevaplarınız için.

Hocam bir yıl kadar önce z2 min kullanırken ebaydan ve daha sonra aliexpressten ekran almış bulundum. Ebayden aldığım ekran izleme açısı ve batarya kullanımı olarak orijinal seviyesindeydi, aliexpressten aldığım çöptü. Yurtdışından almayı düşünürseniz alım yaptığım satıcı hakkında bilgi veririm.

• Hocam ne kadara aldınız,kaç günde geldi,aldığınız ürünün linkini verirmisiniz.teşekkürler.

• Merhaba arkadaşlar. Telefon son 2 gündür yazı yazarken bile donmaya başladı. Bu yazıyı yazarken bile donuyor. Ne yapmalıyım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • suleymansrk S kullanıcısına yanıt
    Enteresan ya neyse sağol

• Selamlar android 7.0 telefonunuza gelmeyecek. Peki en uygun ve uyumlu custom rom nedir, ne tavsiye edersiniz? Benim daha önce nexus 4üm vardı ve cyanogen yüklü dururdu. Şimdi de cyanogen mi yükleyeyim dersiniz?

• Arkadaşlar ekranında sararma olan var mı aranızda? Ve ne yaptınız? Ekranımda sararma oluştu ama oyun oynarken tel ısınınca beliriyor sonra kayboluyor. Yani tam yerleşmedi daha, fakat ilerleyen zamanda artık ısınmadan solda yukarıdan aşağıya doğru görüneceğini biliyorum. 8 ay kadar daha garantisi var telefonun biraz daha belirginleşince vereceğim garantiye ekranı değiştirmeleri için. Şu an acele etmiyorum. Değiştirmek zorundalar çünkü kullanıcı hatası değil ve bir kaç yerde okudum ekranı, hatta çerçeveyle birlikte değiştiriyorlarmış.
  • strathmorea kullanıcısına yanıt
    Sararma oldu garantide değişti çerçeve ile beraber...ama arka kapağın sağ üst köşesi kalkmaya başladı tekrar servise göndereceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

Arkadaşlar ekranında sararma olan var mı aranızda? Ve ne yaptınız? Ekranımda sararma oluştu ama oyun oynarken tel ısınınca beliriyor sonra kayboluyor. Yani tam yerleşmedi daha, fakat ilerleyen zamanda artık ısınmadan solda yukarıdan aşağıya doğru görüneceğini biliyorum. 8 ay kadar daha garantisi var telefonun biraz daha belirginleşince vereceğim garantiye ekranı değiştirmeleri için. Şu an acele etmiyorum. Değiştirmek zorundalar çünkü kullanıcı hatası değil ve bir kaç yerde okudum ekranı, hatta çerçeveyle birlikte değiştiriyorlarmış.

değiştirmek zorundalar. sizin yapabileceğiniz bir şey değil. geçen hafta buradan bir arkadaşı kullanıcı hatası diye geri çevirmek gibi bir saçmalığa girişmişlerdi. sonra ne oldu bilmiyorum.
  • Merhaba arkadaşlar 1 sene önce Xperia Z2 almıştım, ilk aldığım hafta aşırı ısınma yapmıştı kalibre olmasındandır demiştim zaten sonra da geçmişti ancak 1 sene sonra yine başladı aşırı ısınmalara 70 derecelere çıkıyor, şarjı su gibi gitmeye başladı 15 dk müzik çalar açıktı %10 gitti ve uçak moduna almadan şarj ederken şarjı yavaştan da öte neredeyse dolmuyor gibi, uçak modundayken normal hızında şarj oldu. Sabah %100 şarjla gece saat 12-1e kadar çok iyi idare ederdi ancak bugün iki kere şarj ettim ve şu an %8. Birden ne olmuş olabilir? Yardımlarınız için teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 18361837183818391840
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.