Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (1730. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.626
Cevap
210
Favori
1.234.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17281729173017311732
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer vergi vs çıkarsa sipariş ekranında söylüyor ve gümrükte işiniz olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün marshmallow indirdim. Gayet Güzel. Sonra d6502de çalışması için gerekli zipi flaslamak için kullanacağım recovery i kurdum, recovery kurunca gaza geldim rom attm .pacman 5.1deyim Sonynin lolipopubdan çok daha hızlı iyi ve sorunsuz. üzerine bir sürü ayar var. Cennettyim tekrardan eskiden çok rom atardim.

• quote:

Orijinalden alıntı: SVSTRGMR

şu kulaklığı amazondan alsam gümrükte sorun yaşar mıyım?

http://www.amazon.com/Sony-SBH-80-SBH80-Bluetooth-Headset/dp/B00DZTJKYU

Belirttiğiniz ürün TR ye gönderilmiyor.

Buradan da alabilirsiniz.
    http://www.ebay.com/itm/Sony-SBH-80-NFC-WIRELESS-Multipoint-Stereo-V3-Bluetooth-Headset-Headphone-Black-/181537799363?hash=item2a447efcc3:g:v1EAAOSwRLZUI7S4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onat -- 12 Nisan 2016; 20:57:39 >

• Marshmallow ile sarj performansim daha da dustu maalesef

• Sony Mobile commenced the Android 6.0.1 Marshmallow firmware update for Xperia Z2/Z3 devices over the weekend. The build number released (23.5.A.0.570) was the same as the latest Xperia Beta build, which led some to question whether the beta program was now over.

Well, Sony developers have responded this morning with a statement to confirm that the Xperia Beta will continue until “at least the middle of the year” and that several more beta releases are planned. The future updates will include “constant fixes and updates based on your feedback”. You can check out the full statement below.

Sony statement on Xperia Beta Program

WE STILL HAVE SEVERAL BETA RELEASES FOR YOU

The Xperia Beta Program will continue until at least the middle of the year. In other words, as member of the program, you will always receive the best software available—before anyone else—with constant fixes and updates based on your feedback.

Just to be clear, the current release, 23.5.A.0.570, is not the final Beta software for members of the program. Although this version is being released now in a few markets, for members of the trade (operators), it is not the final version for you.

Beta programı hala devam ediyor... Avrupa ya bu yüzden henüz verilmemiş olabilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: knnzr

Sony Mobile commenced the Android 6.0.1 Marshmallow firmware update for Xperia Z2/Z3 devices over the weekend. The build number released (23.5.A.0.570) was the same as the latest Xperia Beta build, which led some to question whether the beta program was now over.

Well, Sony developers have responded this morning with a statement to confirm that the Xperia Beta will continue until “at least the middle of the year” and that several more beta releases are planned. The future updates will include “constant fixes and updates based on your feedback”. You can check out the full statement below.

Sony statement on Xperia Beta Program

WE STILL HAVE SEVERAL BETA RELEASES FOR YOU

The Xperia Beta Program will continue until at least the middle of the year. In other words, as member of the program, you will always receive the best software available—before anyone else—with constant fixes and updates based on your feedback.

Just to be clear, the current release, 23.5.A.0.570, is not the final Beta software for members of the program. Although this version is being released now in a few markets, for members of the trade (operators), it is not the final version for you.

Beta programı hala devam ediyor... Avrupa ya bu yüzden henüz verilmemiş olabilir...

Stamina gibi, hafıza kartı şeyi gibi şeylerin eksik olmasını açıklıyor bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Creedence Clearwater R.

Dün marshmallow indirdim. Gayet Güzel. Sonra d6502de çalışması için gerekli zipi flaslamak için kullanacağım recovery i kurdum, recovery kurunca gaza geldim rom attm .pacman 5.1deyim Sonynin lolipopubdan çok daha hızlı iyi ve sorunsuz. üzerine bir sürü ayar var. Cennettyim tekrardan eskiden çok rom atardim.

Rootlu rom ne önerirsin?
  • quote:

Dün marshmallow indirdim. Gayet Güzel. Sonra d6502de çalışması için gerekli zipi flaslamak için kullanacağım recovery i kurdum, recovery kurunca gaza geldim rom attm .pacman 5.1deyim Sonynin lolipopubdan çok daha hızlı iyi ve sorunsuz. üzerine bir sürü ayar var. Cennettyim tekrardan eskiden çok rom atardim.

Ses konusunda güncelleme.

İki tane kulaklık ses yükseltmesi var. Biri donanımsal biri yazılımsal. İkisi de kapalı. Bu haliyle yüzde yetmiş beş sesi geçemiyorum zaten. Kalitede şaşırtıcı derecede artış var. Anlam veremedim :) bir de ekolayzır ayarlarına daha tepkili ses... Telefondan tekrar zevk alarak dinlemeye başladım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Creedence Clearwater R. -- 12 Nisan 2016; 22:49:09 >

• deepfear7 kullanıcısına yanıt
    Bootloader açıldıysa yalama olduysa, cm veya pacman rom. İkisi de aynı şeyin kırmızısı ama olsun :) ikisi de kendi sitesinden indirilebilir.

Bootloader kapalı ise existenzden başka yâr yok :)

• knnzr K kullanıcısına yanıt
    Kısacası Temmuz'dan önce finali beklemeyin. Sizin için çok güzel betalarımız var onlarla oyalanın demişler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bootloader açıldıysa yalama olduysa, cm veya pacman rom. İkisi de aynı şeyin kırmızısı ama olsun :) ikisi de kendi sitesinden indirilebilir.

Bootloader kapalı ise existenzden başka yâr yok :)

Cihazın garantisi dolmak üzere Drm key yedeği almak sağlamsa bootloader kilidini açabilirim.Ama tabi eğer değecekse?
  • Hevesiniz varsa yedekleyip bi bakının, tatmin etmezse dönersiniz. Buradaki kilit nokta keylerin yedeğini almak tabii. Sadece garanti değil sony tabanlı rom'un keyfini de sağlıyor drm keyler
  • bkaakco kullanıcısına yanıt
    Şu telefonu almamın tek sebebi sony nin güncelleme desteği idi... Ağaç etti bu güncelleme de bizi japon askerleri...
    SD kart desteği vermezlerse zaten güncellemenin benim açımdan bir önemi yok... sırf bu güncelleme ha çıktı ha çıkacak diye 6 aydır rootsuz yarım yamalak kullanıyorum telefonu..
  • quote:

Hevesiniz varsa yedekleyip bi bakının, tatmin etmezse dönersiniz. Buradaki kilit nokta keylerin yedeğini almak tabii. Sadece garanti değil sony tabanlı rom'un keyfini de sağlıyor drm keyler

Cm'ler de yazılım desteği vermiyor işte o kötü
  • Ankara KVK'da yada İstanbul Teleservice'de ekranı değişen oldu mu son zamanlarda? Ekran değişimi için hangisini tavsiye edersiniz? Ankara Teleservice'de taktıkları panelde sarılık sorunu var anladığım kadarıyla. Diğer servisler hakkında bilgisi olan var mı?

@Creedence Clearwater R. hocam konuda araştırdım ekran değişiminin riskleri haricinde aradığım konuyla alakalı bir bilgiye ulaşamadım. Sizin bu konuda bir bilginiz, tavsiyeniz varmı?
  • Marshmallowda Güç tasarrufunu açınca mobil veride kopmalar oluyor, sizde de var mı?

• Bana hala Marshmallow gelmedi.
  • Rusya romunumu kullanıyorsunuz birde yükleme de hangi veriler gider hangileri kalır neleri yedekleyelim.

• Bugün son kez bir test yaptım. Telefonu saat gece 2 gibi %20 seviyesinde şarja taktım. Sabah 6.30 gibi kalktığımda şarj henüz %86 idi(elektrik kesintisi olmamış). Şarj cihazı ise orijinal sony adaptörü ve kablosu. Bu arada.5-6 saat ekran süresi alıyorum. Servis yolu gözüktü.

• Telefonum bir kaç gündür geç şarj olup hızlı şarj tüketiyor. Batarya sızdırıyor galiba

★SONY XPERIA™ Z2  KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT  | TR ROM FTF ★

• 
Sayfa: önceki 17281729173017311732
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.