Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (1729. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.626
Cevap
210
Favori
1.234.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17271728172917301731
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar telefonumun ekranında beyaz iken görülen sararmalar var.
    sağ üst köşeden orta kısma kadar yer yer mevcut, küçük bir iki leke gibi duruyor ve sadece beyaz ekranda çıkıyor. telefonun çalışmasında batarya süresinde herhangi bir sıkıntım yok. Cihazı kullanıma bağlı olarak bir kaç defa yere düşürdüm ekran dışında kasa köşelerinde çizikler mevcut.
    telefonumu severek kullanıyorum. garantinin bitmesine 2 ay var.
    sizce telefonu garantiye ekranı için göndermeli miyim?
    daha önce böyle bir sorun yaşayan arkadaşlar sonucu yazarsa bana yol göstermiş olur.
    Eğer bir sonuç almayacaksam boşuna gönderip telefonu kurcalatmak ve telefonsuz kalmak istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akdogru

arkadaşlar telefonumun ekranında beyaz iken görülen sararmalar var.
    sağ üst köşeden orta kısma kadar yer yer mevcut, küçük bir iki leke gibi duruyor ve sadece beyaz ekranda çıkıyor. telefonun çalışmasında batarya süresinde herhangi bir sıkıntım yok. Cihazı kullanıma bağlı olarak bir kaç defa yere düşürdüm ekran dışında kasa köşelerinde çizikler mevcut.
    telefonumu severek kullanıyorum. garantinin bitmesine 2 ay var.
    sizce telefonu garantiye ekranı için göndermeli miyim?
    daha önce böyle bir sorun yaşayan arkadaşlar sonucu yazarsa bana yol göstermiş olur.
    Eğer bir sonuç almayacaksam boşuna gönderip telefonu kurcalatmak ve telefonsuz kalmak istemiyorum.

Sarı ekran kullanıcı hatası değildir. Garantiye götürün mutlaka. Size çamura yatmak için bu kullanıcı hatası o yüzden ücretli ekran değişimi vs vs diyebilirler. O yüzden kararlı olun ve kendi hatanız olmadığını belirtin baştan.

• strathmorea kullanıcısına yanıt
    bir an önce göndermekte fayda var o zaman.
    teşekkür ederim Strathmorea
  • Arkadaşlar, şarj durumu biraz sıkıntılı gibi geldi, gün boyu mobil veri açık(genelde 3g) , güç tasarruf kapalı, ekran süresi şuan yüzde 30da olmasına rağmen 3 saat. Normalde 4 saat falan alıyordum galiba. Son yüzde 1 olunca ekran resmi atacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu aldğımdan beri şarj süresi aynı
    3.5-4 saat arası
    Normal yani

• Merhaba arkadaşlar Z2 için 6.0 güncellemesinde sd kartı sisteme dahil edebiliyor muyuz? Yükleyen arkadaşlar bilgi verebilirse ona göre micro sd kart alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammed46

Merhaba arkadaşlar Z2 için 6.0 güncellemesinde sd kartı sisteme dahil edebiliyor muyuz? Yükleyen arkadaşlar bilgi verebilirse ona göre micro sd kart alacağım.

Hayır.
  • Ram kullanımı berbat! Instagram'da geziyorum, Chrome'a dönüyorum işim bitince yine Instagram'a geçiyorum baştan başlıyor. Bütün uygulama ve oyunlarda böyle.

• benim için şarj önemli öncelikle ve tasarruf modu açık %20 gitti sabahtan beri 3g de açıktı. fena bir süre değil. gereksiz uygulamlarıda durdurursam dahada uzar. biraz daha deneyeyim bakalım. sadece gsm olmaması pek sorun değil ama olsa iyi olurdu. titreşim bozuk ben öyle kullanıyorum. 3 tamirciye götürdüm üçüncüsü de yapamadı 3. sü filminde değişmesi gerekir istersen getirteyim yapayım dedi. olup olmayacağı önemli daha çokta şimdilik böyle idare edicem müsait zamanda olmazsa o tamirciye gerekeni yaptırırım olursa olur olmazsa sorun değil.

yalnız benim ses tuşundan sesi kısarken ses gelmiyor normalimi böyle yoksa benim telefondamı bir sorun var?

birde defalarca sordum ama yanıt veren olmadıbir sürü şekilde flastool kurdum bilgisayarıma kullanıcı dizinine flastool gelmiyor neden acaba bir fikri olan varmı? daha önce geliyordu. virüsü kapadım temizlik yaptım ama yine olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutluerol -- 11 Nisan 2016; 23:22:03 >

• 6.0 güncellemesi yapan arkadaşlar sony ve google uygulamalarını kaldırabiliyor mu? Bende sadece devre dışı kalıyor.

Kaldırılamıyorsa benim için işlevsel bir değişiklik yok 5 olmuş 6 olmuş farketmez gibi...
  • soulfear kullanıcısına yanıt
    devre dışı bırakılabiliyor kaldırılamıyor.

- düsük pil modu ve stamina moduda gitti.
    - uygulamaların izinleri ayarlanabiliyor mesajlara ulaşma fotograflara ulasma gibi fakat ayarladıgınızda uygulama o izinleri verene kadar acılmıyor :)

+ ekrana daha fazla kısayol konulabiliyor. 5 satır olmus (4tü)
    + pilim 3.30-4 saat arası giderdi maksimum 4.30 görürdü suan 3 saat 10 dakika oldu ve %45 pil var böyle gidermi bilmiyorum ama giderse pil tüketimi iyi geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ay61n

- uygulamaların izinleri ayarlanabiliyor mesajlara ulaşma fotograflara ulasma gibi fakat ayarladıgınızda uygulama o izinleri verene kadar acılmıyor :)

+ pilim 3.30-4 saat arası giderdi maksimum 4.30 görürdü suan 3 saat 10 dakika oldu ve %45 pil var böyle gidermi bilmiyorum ama giderse pil tüketimi iyi geldi.

Android 6da stamina modu yok ana şarjı daha mı uzun dayanıyor? Doğru mu anladım hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android 6ya güncelleyen arkadaşlar, otomatik ekran parlaklığını açıp kapatma özelliği yukardan çektiğimiz menüye gelmiş mi? Her seferinde ekran ayarlarına girmemiz gerekiyordu ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • itachi237 kullanıcısına yanıt
    gelmedi.
  • Çift tıklama ile ekranı kapatma çok güzel çalışıyor. Pil %84 ekran süresi 40 dk. 3g açık...

• quote:

Orijinalden alıntı: itachi237

quote:

Orijinalden alıntı: ay61n

Android 6da stamina modu yok ana şarjı daha mı uzun dayanıyor? Doğru mu anladım hocam?

stamina modu güncellemeler ile gelecek heralde ama stamina modu olmadan bile şarjı çok daha iyi dayanıyor ama belli olmaz 4-5 tam şarjda anlaşılacak gerçek durum.

• şu kulaklığı amazondan alsam gümrükte sorun yaşar mıyım?

http://www.amazon.com/Sony-SBH-80-SBH80-Bluetooth-Headset/dp/B00DZTJKYU
  • güncelleme ne zaman gelecek bilgisi olan var mı
  • Wıfı download hızı ve kamerası 5.1.1 de daha ıyı bence

• Şarj aleti tam 1,5 amper veremez her zaman kayıp vardır

• 
Sayfa: önceki 17271728172917301731
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.