Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.626
Cevap
210
Favori
1.234.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 günlük kullanım sonunda telefona alıştım s3 ten buna geçmek gayet keyifli. Bugün bir güncelleme yaptı 17.1.A.2.69 güncellemesi neler değişti bilmiyorum. Bilen varsa bilgilendirırse sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14 MAyıs teslim HB'ye önsipariş açılmış... Fiyat 2399 TL...

http://www.hepsiburada.com/liste/sony-xperia-z2/productDetails.aspx?productId=telcepsonxpriaz2&categoryId=371946

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi java -- 8 Mayıs 2014; 22:00:29 >
  • Hepsi burada da 100 tl de world kart için hediye olduğunu unutmayın bence. Telefon 2.300 e geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eehbee

Hepsi burada da 100 tl de world kart için hediye olduğunu unutmayın bence. Telefon 2.300 e geliyor.

Vallahi onsiparis vererek almak istiyordum falat bu telefon icin gereksiz. Demek istedigim s5 bile ulkemizde hala bulunabiliyor, stok sorunu pek yok. Z2 icin onceden onsiparis yaptirmaya gerek yok. Tabi ki diger konudaki gibi toplu indirim yapilacaksa onsiparis veririz.

• quote:

Orijinalden alıntı: siyahsepya

kılıfla kullanacaksam siyah alırdım ama kılıfsız kullanacaksam parmak izine ifrit olduğum için beyaz alırdım. Cidden çok parmak izi bırakıyor siyah plastik/camlar laptoplarda da böyle.

Ya ama siyah çok hoş duruyor diğer renkleri pek beğeniyorum. Özellikle beyazı. Ve bu telefona kılıf kullanılmaz hakkaten katleder tasarımı. Samsunga lgye kılıf tamamda sonye htcye olmuyor. Ya cidden o kadar kötü mü ya parmak izi. Z1i falan mağazalarda deneyince pek sıkıntı olmuyordu

• AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    valla arkadaşımda z1 in beyazı var parmak izi için özellikle uğraştım telefonuyla görünmüyor. siyahta silmeye kalksanız yine saçma sapan bi desen oluşuyor yıkamadan gitmiyor ki sürekli oluşacak bu parmak izleri. Bende büyük takıntı var belki abartıyor olabilirim ama bugün yeni hat almaya gittiğimde turkcellde z1 i inceledim silmeye kalktığın halde parmak izi bi şekilde kalıyor. Yağlı ve çok terleyen bir elin varsa daha kötü olabiliyor bu durum...

Ha siyah aşırı asil duruyor telefonda arka kısma mat bir jelatin alırsan sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Parlak olanlar her türlü parmak izi bırakıyor silmeye kalktığında da aynı şeyler...

quote:

Hepsi burada da 100 tl de world kart için hediye olduğunu unutmayın bence. Telefon 2.300 e geliyor.

Paralel ithalata cidden 2300 verecek misiniz. Düşecek illaki telefonun fiyatı 2-3 hafta içinde distrübitör satışı başlayınca. distrübitörde 2400 den satışa çıkarır tahminimce. Abartmaz sanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahsepya -- 8 Mayıs 2014; 23:57:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

kılıfla kullanacaksam siyah alırdım ama kılıfsız kullanacaksam parmak izine ifrit olduğum için beyaz alırdım. Cidden çok parmak izi bırakıyor siyah plastik/camlar laptoplarda da böyle.

Ya ama siyah çok hoş duruyor diğer renkleri pek beğeniyorum. Özellikle beyazı. Ve bu telefona kılıf kullanılmaz hakkaten katleder tasarımı. Samsunga lgye kılıf tamamda sonye htcye olmuyor. Ya cidden o kadar kötü mü ya parmak izi. Z1i falan mağazalarda deneyince pek sıkıntı olmuyordu

arkaya parmak ızı tutmayan koruyucu yapıştırın bitti gitti dusunmeye gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

arkaya parmak ızı tutmayan koruyucu yapıştırın bitti gitti dusunmeye gerek yok

Aynen öyle düşünüyorum öne saydam arkaya mat ekran koruyucu. Ama normalde 2sini bir satarlar ya ön arka saydam ya da mat. Tek başına arka mat bulunur mu?

• Önde jelatin olduğunu biliyorum arkada da var mı acaba?
  • Arkadaşlar yurtdışından (United States) Xperia Z2 için internet üzerinden alabileceğim güvenilir bir site önerir misiniz, arkadaş 22 mayısta dönecek, ben internet üzerinden alıp onun adresini vereceğim gelirken getirecek.
  • Amazon.com en güveniliridir. Bunun dışında bhphoto da var mı bilmiyorum orası da güvenilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mori

Kullanan arkadaşlar, cihazın video çekiminde ısınması ve kendini kapatması ne durumda?
    Ciddi bir ısınma oluyor mu?
    Teşekkür ederim.

?

• sanane360 S kullanıcısına yanıt
    Amerika da cihaz yok.Ordan alanlarda ingilterede ki clove ve handtec sitelerinden aliyorlar.Kanadadan da alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insom -- 9 Mayıs 2014; 2:23:37 >
  • koloccini kullanıcısına yanıt
    Kısaca diyo ki sim kart yuvasindan bisey sokmus onun uzerinde telefonun yapilis tarihi ve imei numarasi yaziyormus.Birde ekranin ust köşesinde cok ince aciklik varmis.10dk'lik 4dk cekimi yapmis hatta 10dk'yida gecebilirmis ama kapasite problemi olduğu icin gecememis.4k cekimi yaparken telefon isinmis ama öyle cok fazla derece de isinmamis.Kabaca kisaca boyle :)

• İthalatcı firma garantili ürün için 2400 TL fazla değil mi? Hepsiburada da iyice kan emici olmuş.

Distribütör garantili olan ne zaman gelecek arkadaşlar? Çok uzun süre varsa ben bu bekleme işinden vazgeçeyim.
  • Teşekkürler arkadaşlar ama Amazon'da 815$ ve normal satıcı galiba.

Bu linkteki Satıcı aklıma yattı ama karar veremedim 22 sine kadar arkadaşa ulaşırmı, bide tax free geçerli olurmu.

Birde söylemiş olduğunuz bu siteler için.
    Handtec Link stok 13 mayıs diyor siyah için
    Clove Link
    Acaba bu sitelerden alsam kaç günde ulaşır arkadaşa, birde fazladan bir ücret çıkarmı ingiltere oldukları için?

@insom
    @cinematic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanane360 -- 9 Mayıs 2014; 3:30:21 >

• Arkadaslar telefondan discovery channel veya belgesel kanallarını seyredebilecegimiz bi yer var mi veya app?Birde soyle saglam güncel torrent sitesi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sanane360

Teşekkürler arkadaşlar ama Amazon'da 815$ ve normal satıcı galiba.

Bu linkteki Satıcı aklıma yattı ama karar veremedim 22 sine kadar arkadaşa ulaşırmı, bide tax free geçerli olurmu.

Birde söylemiş olduğunuz bu siteler için.
    Handtec Link stok 13 mayıs diyor siyah için
    Clove Link
    Acaba bu sitelerden alsam kaç günde ulaşır arkadaşa, birde fazladan bir ücret çıkarmı ingiltere oldukları için?

@insom
    @cinematic

815 usa için pahalı hocam. Canada da 700 Canada doları telefon. US de 650 dolardan çıkacak telefon piyasaya. Resmi satış başlamadığı için fiyatı yüksek tutuyorlar. Geçen hafta amazonda 1050 dolardi Z2.

• Merhaba 2. Haziranda Almanya yolcusuyum gidiş dönüş nurumberg hava alanından olucak bu hava alanında tax fre ofisleri varmı vergi iadesi alabilirmiyim .. Teşekkürler

• Arkadaşlar bir tanıdığım isveçe gidiyor. Şimdi media marktan fiyatlara baktım telefon 1913 TL ye geliyor. Fazla bir fiyat değil mi ? Tax free mekanizması nasıl işliyor böyle durumlarda. Tax free yaparsam tel bana kaçar gelir bilgisi olan var mı ? Ya da İsveçten telefon alınmaz mı dersiniz ???
  • 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.