Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (1554. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.626
Cevap
210
Favori
1.234.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15521553155415551556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arama bölümünde üste 3 noktadan çağrı ayarlarına gir ekolayzırı düz yap Z1 de bu şekil Z2 de aynı olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thegreenblack

Arama bölümünde üste 3 noktadan çağrı ayarlarına gir ekolayzırı düz yap Z1 de bu şekil Z2 de aynı olur

Teşekkürler deniyorum o şekilde. Video kaydı sorunsuz, konuşurken ses boğuk geliyor diyorlar. Bakalım şimdi nasıl olacak.
  • Beyler bayramda z2 alacagim ama bu gurultu engelleyici ve manyetik dock çıkmıyormuş.Hangi siteden yada mağazadan alabilirim dock ve kulaklikla gelen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 mp
    iso 50
    exposure -1
    https://hizliresim.com/XoQ7lD
  • Birazdan "eXistenZ Premium | 3.0.0 | 07/09" kuracağım telefona. Önerirmisiniz? Birde bu Rom'u kurduktan sonra stock roma dönmek istersem güncel TR romunu nerden bulabilirim? Genelde UK, RUS vs. romlar var fakat TR (23.4.A.0.546 // 1282-1401 R2C) sürümünü bulamadım. Yardımcı olabilecek varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLegendy -- 19 Eylül 2015; 19:28:35 >
  • Son güncelleme yib yükleyen ler sarj durumu nasıl acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: alpaltiner

Süper otomatikte, filtresiz

Hocam yeni Z2 aldım.Aranıza yeni katıldım.
    Kamera ayarlarından bahsedersen çok sevinirim ben çekmeyi beceremiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tb_fb

bugün z2 alarak araniza katilmis bulunuyorum, g3 ile çok gelgit yaptım ama z2 de karar kildim ins bir pişmanlık yasamam,
    bu arada tele root yapılyor mu, daha önce z kullanıyordum rahatti o, buda öyle mi? bide tele hemen güncelleme geldi 5.1.1 güncelleme yaptım bende, bir sıkıntısı yoktur umarim.

Eski bit G3 kullanicisi olarak soyluyorum.Z2 cok dogru karar.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLegendy

Birazdan "eXistenZ Premium | 3.0.0 | 07/09" kuracağım telefona. Önerirmisiniz? Birde bu Rom'u kurduktan sonra stock roma dönmek istersem güncel TR romunu nerden bulabilirim? Genelde UK, RUS vs. romlar var fakat TR (23.4.A.0.546 // 1282-1401 R2C) sürümünü bulamadım. Yardımcı olabilecek varmı?

ExistenZ bir iki bug var şu anda. Base rom olarak çıktı sondan bir önceki rom tabanlı. 3.5 i bekleyin, canavar olacak o rom. Bu arada da PureX v5 ya Moonwalker kullanabilirsiniz o çıkana kadar. Ben PureXteyim,Moonwalker ile konuşma sesi boğuk gidiyor biraz. ExistenZ 3.5 çıksın ona geçicem.

• PureX'de varmı bi sıkıntı peki? Pil süresi nasıl? Birde güncel stock TR romunu (23.4.A.0.546 // 1282-1401 R2C) nerden bulabilirim? Kendimi garantiye aldıktan sonra olmazsa PureX'i deneyim ilk olarak...
  • Ya arkadaşlar bnm cihaz alman t mobile 5.1 gelmedi daha. Gelmicekmi acaba bilgisi olan varmı ?

• quote:

PureX'de varmı bi sıkıntı peki? Pil süresi nasıl? Birde güncel stock TR romunu (23.4.A.0.546 // 1282-1401 R2C) nerden bulabilirim? Kendimi garantiye aldıktan sonra olmazsa PureX'i deneyim ilk olarak...

Xperifirm indir ordan bütün stock rom ları indirebilirsin.Pil açısından Moonwalker çok iyi. PureX biraz daha sade. İkisi de iyidir, ama 3.5 ExistenZ tahminimce bomba gibi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 19 Eylül 2015; 21:59:55 >
  • Bnm bataryamı ölüo anlamdm 5.02 de sarjım 2 gun gıderken yaptgım su 2 güncelleme ile 1 güne dustu ses benmde karsıya boguk gıdıyor son güncelleme ile kamera da duzelms sanrm daha bi güzel geldi :)

• Çok teşekkürler Bu Xperifirm'i söylemeniz çok iyi oldu. Birde flash tool dediğimiz Sony'nin kendi sitesinde yayınladığı araçmıdır? Bu Xperifirm'den indirdiğim romu bununla flashlayabilirim değil mi?

Peki XDA daki CM12 nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLegendy -- 19 Eylül 2015; 22:47:43 >
  • merhabalar,
    genel bir sorum olacak,ben bir z1 kullanıcısıyım ve kardeşime de telefon alacağız.
    biraz incelemeden sonra yine sony'de karar kıldık,öneriniz nedir z2 yeterli midir,yoksa z3'ü zorlayalım mı
    yoksa alma,lg veya samsung'a bak diyenininiz var mı?(su geçirmeden dolayı problem varsa önemli değil,baktığımız bir özellik değil)
  • tekno peder T kullanıcısına yanıt
    Aradaki fiyat farkını vermeye gerek yok z2 gayet yeterlidir bana göre, ayrıca daha şık
  • quote:

Birazdan "eXistenZ Premium | 3.0.0 | 07/09" kuracağım telefona. Önerirmisiniz? Birde bu Rom'u kurduktan sonra stock roma dönmek istersem güncel TR romunu nerden bulabilirim? Genelde UK, RUS vs. romlar var fakat TR (23.4.A.0.546 // 1282-1401 R2C) sürümünü bulamadım. Yardımcı olabilecek varmı?

Söylediğiniz romu daha önce ben kullanmadım.
    Kullanan arkadaşlar yorum yapar.TR rom ise bende mevcut.https://drive.google.com/file/d/0B2Pzrps7us9nME02Rkw2XzEzN28/view?usp=sharing

• Arslan Mustafa kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Bunu Sony'nin sitesindeki flashtool ile mi flashlıyoruz değil mi? Birde bu TR sürümünün rootlanmış hali varmı elinizde? Biraz fazla şey istiyorum ama mazur görün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLegendy -- 20 Eylül 2015; 0:49:44 >
  • Merhaba arkadaşlar 2.el z2 almayı düşünüyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    kamerası s5 den kötü deniyor. Ne kadar doğru bu odak sorunu var deniliyordu o çözüldü mü ? Oyunlarda ısınırda fazla ısınmasın yeter. birde ekranda film izlerken zevk veriyor mu renler falan cevaplarsanız sevinirim. Çok teşekkürler
  • quote:

Çok teşekkürler Bu Xperifirm'i söylemeniz çok iyi oldu. Birde flash tool dediğimiz Sony'nin kendi sitesinde yayınladığı araçmıdır? Bu Xperifirm'den indirdiğim romu bununla flashlayabilirim değil mi?

Peki XDA daki CM12 nasıl?

Hayır flashtool sony sitesindeki değil,o pc companion.CM12 flashlamak için bootloader kilidinizi açmanız lazım,açarsanız birçok özellikten mahrum kalırsınız,bootloader yedeğinizi almazsanız,iyi olmaz.Kısacası CM12'ye bulaşmanızı tavsiye etmem.
    Olay şu Xperifirm ile indirip flashtool ile yüklersiniz.Ama önce bunları araştırıp okuyun.Bu konuda detaylı anlatımlar var,benim de yaptığım detaylı bir anlatım vardı bu konuda,o mesajıma da bakabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 15521553155415551556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.