Şimdi Ara

SONY Xperia Z2 D6503 4.5G'li Sorunsuz (675 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Hatay İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Cihazın 2. sahibiyim. Kasım 2015'te aldım. Aldığımda kozmetik olarak çerçevelerde birkaç nokta ve arka kapağın sağ altında görünen küçük yer dışında sorunu yoktu. Ben kullandığım süreçte bunlardan başka çok büyük bir kozmetik sorunu oluşmadı belki birkaç küçük nokta olabilir çerçevelerde her ne kadar sürekli ekran koruyucu ve kılıf ile kullanmış olsamda. Kısaca kozmetik olarak alan kişiyi rahatsız etmeyecek ve 10 üzerinden en az 7-8 alabilecek bir cihazdır. Aldığımda kutusu ve faturası yoktu. O yüzden sadece cihaz ve şarj cihazı verilecektir. İnternet üzerinden garanti durumunu takip edebiliyordum ve garantisi geçen ay yani Ocak 2017'de bitti. Yazılımsal ve donanımsal olarak hiçbir sorunu, çalışmayan hiçbir özelliği yoktur. Android sürümü olarak orjinal 5.1.1 yüklüdür isterse alan kişi resmi olarak android 6 ya güncelleme yapabilir ben istemediğim için yüklemedim. Pil performansı olarak yaptığım ölçümler sonucu 3000 mAh değerini vermektedir. Orjinal değeri 3200 mAh olduğunu göz önüne alırsak hala %94 kapasite ile çalıştığını söylebiliriz ve batarya süresi olarak gerçekten tatmin edici telefondur. Kafanıza takılan bir şey olursa sorabilirsiniz. Cihazımdan çok memnun olmama ve hiç değiştirmek istememe rağmen daha küçük boyutları olan, daha yüksek kapasiteli ve parmak izi okuyuculu bir cihaz almak istediğim için satıyorum.

Fiyat 675 TL'dir. Pazarlık payı vardır. Ürün Hatay, Osmaniye ve Eskişehir'den (15-16 Şubattan itibaren) elden teslim edilir. Diğer şehirlere önce havale sonra kargo şeklinde gönderilir. Kargo ücreti alıcıya aittir. Güven konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız telefon numaramız ve adresimiz bellidir. Sitede referansım olmamasına rağmen neredeyse 10 yıllık üyeliğim var içiniz rahat olsun. İsteyen kişiye telefon numaramı vererek telefon üzerinden görüşebiliriz ciddi alıcılarla. Takas olarak ise telefonumdan ve Sony markasından memnun olduğum için sadece Sony Z5 Compact düşünüyorum. Temiz ve sorunsuz olması şartıyla takas da yapabilirim.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.