Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z1 KULÜBÜ ★ (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.117
Cevap
124
Favori
858.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Update Service üzerinden Yeni Walkman güncellemesi çıktı
    Özellikler:
    "Son çalınan çalma listesi" eklendi
    "Çalma listesinde yeniden düzenle" özelliği eklendi
    Music Unlimited destekli "Öne çıkan çalma listeleri" eklendi
    Hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MultiCore

Size kalas Z1 ile iyi eglenceler. Acaba kimsede olmamasinin nedenini dusundunuz mu hic? kalasligindan dolayi olmasin

Hep bu cevabı yazmak istemişimdir sana nasip oldu: YAV HE HE :)
  • beyler z1 almayı düşünen arkadaşlar varsa burda 2000 tl belki işinize yarar

http://www.arabulvar.com/sony-xperia-z-1-c6903-siyah/?pr=953775
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkan_pp.1

quote:

Size kalas Z1 ile iyi eglenceler. Acaba kimsede olmamasinin nedenini dusundunuz mu hic? kalasligindan dolayi olmasin

Kimsede olmamasının sebebi 2200 tl olması,siz ve sizin gibilerin ulaşamaması:))

Sanırım bundandır hocam:))

sizin gibiler maaşini galas telefona bayilmasa sony nasil yasayacak

• z1 alan arkadaşlar hayırlı olsun güle güle güle kullanın ama birşey soracam biri bana g2 ile arasında 600 tl lik ne fark var açıklayabilir mi soruyu neden sordum bence kesinlikle 2200 tl lik bir cihaz değil çoğu yönden g2 daha iyi (malzeme kalitesi ve sd kart girişi olmayışı hariç) ki xperia z1 de g2 deki s4 deki gibi özel uygulamada yok kısaca sony donanımı basıp göndermiş.
    Yanlış anlamayın sizleri yermek için demiyorum, ben sony e sempatisi olan biriyim ama ama çoğu yönden eleştiri alan bir telefonu ne diye bu fiyata satar anlamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Engin.OK

Alican sende G2 vardı şarj olurken cızırtı sesi geliyor mu? Merak ettim biri konu açmış sırf bu yüzden başka biri de zaten heryerinden ses geliyor takılma biri de herşey normal demiş ama 3 kişi bizde yok demiş sendeki G2 de var mı böyle sorun?

Merhaba engin hocam...bende boyle bir problem yok ne cizirti ne baska birsey..hatta ilginctirki kasada dahi arkasina bastirmama ragmen gacirti gucurtuda yok..

• Arkadaşlar telefonum yurtdışından geldi.
    Olumlu ilk izlenimlerimi saymaya gerek yok, zaten pek çoğumuz herhangi bir teknoloji markette kıyaslamışızdır. Malzeme kalitesi, şekli şemali (bence karizmatik) oldukça iyi. Ben iphone 5 ten geçtiğim için bana ekranın altındaki üstündeki boşluklarda hiç ama hiç batmadı. Baktığında Iphonelarda bile daha fazla boşluk var. Yanına G2 koymazsak sırıtmıyor o boşluklar :)

Ben ilk etapta ciddi bir wifi gücü problemi gözlemledim. Ben Iphone 5'imin çekim gücünden memnun olmadığım için router'ı orta odaya aldım, 9 dba gücünde kocaman anten taktım, o haliyle evin her yerinde kullanıyordum ite kaka. Bunda Iphone 5'in 3 kademe en azından 2 kademe çektiği yerde maksimum 2, ortalama 1 kademe wifi gücü alabiliyorum. Hatta ve hatta elimde kurcalarken 1-2 defa bağlantı bile koptu.
    Benim routerda problem var diyeceğim, ilk defa bu kadar yakından bu sorunu gözlemliyorum bir cihazda. Umarım yazılım güncellemeleri ile bertaraf edebilecekleri birşeydir.

Öte yandan biraz aksesuar desteğine ihtiyacı var. Belki ben yıllardır Iphone kullandığım için bu eksikliği hissediyorum ama piyasada uyduruk bir kaç kılıf kapak haricinde hiç bir aksesuar yok telefonu hem korumalı hemde kaliteden ödün vermeden kullanmak için.

Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozleran -- 30 Ekim 2013; 13:44:33 >

• Benide listeye ekleyebilirsiniz. Başından beri Nexus telefonları kullanan birisi olarak böyle değişiklik gerçekleştirdim.
  • quote:

quote:

quote:

"Size verilecek en iyi cevap, cevap yazmamak olur" şeklinde düşünenler var farkında mısınız?

• quote:

quote:

quote:

Sizin gibi dar düşünen arkadaşlar da herkesin maaşlâ çalıştığını düşünmesi ve sanki aldığınız telefonun 1000 liranın altında bir şey olduğunu anlamasını beklemek yanlış olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

Alican sende G2 vardı şarj olurken cızırtı sesi geliyor mu? Merak ettim biri konu açmış sırf bu yüzden başka biri de zaten heryerinden ses geliyor takılma biri de herşey normal demiş ama 3 kişi bizde yok demiş sendeki G2 de var mı böyle sorun?

Merhaba engin hocam...bende boyle bir problem yok ne cizirti ne baska birsey..hatta ilginctirki kasada dahi arkasina bastirmama ragmen gacirti gucurtuda yok..

O halde o arkadaşın telefonunda bir sorun var.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=83221492

Konu da bilinçsiz yorum yapanlara şaşıyorum doğrusu

Tek birinin yorumu ilginçti heryerinden gıcırtı geliyor dedi

• azinliksiniz tamam ezmiyorum

• quote:

azinliksiniz tamam ezmiyorum

Ezemezsin ki o kapasite sende yok kardeşim hadi sen konuna git bak orada bilinçsiz yorumlar çok onlarla ilgilen topluma faydalı bir birey ol burası seni aşar

• quote:

azinliksiniz tamam ezmiyorum

Konuşmalara dikkat edelim lütfen... Bu foruma gelen siz siniz. Hatırlatalım ve hatıralara kazıtalım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

O halde o arkadaşın telefonunda bir sorun var.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=83221492

Konu da bilinçsiz yorum yapanlara şaşıyorum doğrusu

Tek birinin yorumu ilginçti heryerinden gıcırtı geliyor dedi

Benim kullandigim zamanda konuda belirtmistim benimkinde sorun yok diye...ama bazibarkadaslar ismi plastik diye telefonu mincikliyor hava bosluklarindan ses gelincede gicirdiyor diyorlar...telfona guclu bir basinc yapip aha bunun heryerinden ses geliyor diyip yaygara yapiyorlar oysaki ne babaminkinde nede kuzeniminkinde en ufak ne cizirti ne gicirti var

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal172

quote:

quote:

quote:

"Size verilecek en iyi cevap, cevap yazmamak olur" şeklinde düşünenler var farkında mısınız?

• Biraz sıkıntılı bir hal aldı burası..
    Paylaşımdan ziyade garip egolarını tatmin yerine döndü.

Kimse henüz tam olarak keşfedilmemiş, yapılabilecek yenilikler, öneriler ile igilenmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilozler

Biraz sıkıntılı bir hal aldı burası..
    Paylaşımdan ziyade garip egolarını tatmin yerine döndü.

Kimse henüz tam olarak keşfedilmemiş, yapılabilecek yenilikler, öneriler ile igilenmiyor mu?

Aslında dediğiniz gibi değil de arada nadir böyle örnek insanlar çıkabiliyor geçmiş mesajlarda böyle birşey yaşanmadı :)

• Mohawknife M kullanıcısına yanıt
    Ekledim. Hayırlı olsun Size de iyi günlerde kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: anilozler

Arkadaşlar telefonum yurtdışından geldi.
    Olumlu ilk izlenimlerimi saymaya gerek yok, zaten pek çoğumuz herhangi bir teknoloji markette kıyaslamışızdır. Malzeme kalitesi, şekli şemali (bence karizmatik) oldukça iyi. Ben iphone 5 ten geçtiğim için bana ekranın altındaki üstündeki boşluklarda hiç ama hiç batmadı. Baktığında Iphonelarda bile daha fazla boşluk var. Yanına G2 koymazsak sırıtmıyor o boşluklar :)

Ben ilk etapta ciddi bir wifi gücü problemi gözlemledim. Ben Iphone 5'imin çekim gücünden memnun olmadığım için router'ı orta odaya aldım, 9 dba gücünde kocaman anten taktım, o haliyle evin her yerinde kullanıyordum ite kaka. Bunda Iphone 5'in 3 kademe en azından 2 kademe çektiği yerde maksimum 2, ortalama 1 kademe wifi gücü alabiliyorum. Hatta ve hatta elimde kurcalarken 1-2 defa bağlantı bile koptu.
    Benim routerda problem var diyeceğim, ilk defa bu kadar yakından bu sorunu gözlemliyorum bir cihazda. Umarım yazılım güncellemeleri ile bertaraf edebilecekleri birşeydir.

Öte yandan biraz aksesuar desteğine ihtiyacı var. Belki ben yıllardır Iphone kullandığım için bu eksikliği hissediyorum ama piyasada uyduruk bir kaç kılıf kapak haricinde hiç bir aksesuar yok telefonu hem korumalı hemde kaliteden ödün vermeden kullanmak için.

Selamlar.

Hocam sizede hayırlı olsun diyorum. Aksesuar olarak ebay üzerinden bakınız mı? Türkiye'de zaten kalite bir malzeme bulmak zaman alır.

Ben sadece ekran koruyucu aldım ön arka ebay üzerinden onun dışında kılıf kullanmıyorum.

Wifi konusunda güncelleme ile düzeleceğini düşünüyorum. Sizin gibi Ve Z de olduğu gibi.

Tekrar hayırlı olsun iyi günlerde kullanın :)

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.