Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z1 KULÜBÜ ★ (303. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.117
Cevap
124
Favori
858.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MajestiC

arkadaşlar kutu içeriğinde kulaklık yok deniliyor ne derece doğru? Varmı bir detayı bölge bölge vs?

güzel bi kulaklık çıkıyor kutudan ;)
  • Teşekkürler beyler
  • paralel ithalat ürünlerde cıkmayabilir bölgeye göre kutu içeriği değişiyor ama büyük bir kısımda kulaklık var
  • atikselimZ kullanıcısına yanıt
    rootsuz çalışmıyor. avantajı rom yüklemeden özelleştirme yapabilmek ve ram üzerinden çalışıyor.begendiğiniz modu yükleyebilir beğenmediğinizi deaktive edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar amerika için çıkan xperia z1s de background Defocus diye muhteşem bir kamera uygulaması var bu bizim telefonlarada gelir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enternight

Arkadaşlar amerika için çıkan xperia z1s de background Defocus diye muhteşem bir kamera uygulaması var bu bizim telefonlarada gelir mi?

yazılımsal ile gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mecnako

Bu son konuşulan dokunmatik sorununu test ettim ve hiçbir sorun yaratmadı (klavyede düz zeminde,test kısmında bir tek 2 parmağımı algılamadı ama kesilme hiç olmadı) cihazımı n11 den delta servis garantili ve ingiltere ve fransa ya gönderilen ürünlerden ama dubai den gelme 4.2.2 deyim

Arkadaşlar burda yazdım bende yok en az 15 defa denedim diagnostics te ve traffic racer oynarken hiç bir sıkıntı yaratmadı başka ülkelerin romunu yüklemek çözüm olabilir sizde cihazınızın özelliklerini bu şekilde yazın bi çözüm bulun

• Ve aranızdan ayrıldım arkadaşlar Note 3 N9005 aldım pasaport kayıtlı z1 in üstüne 150 lira verdim valla değermi değmezmi bilmem ama en azından oyunlarda beni deli edip sürekli ekran kesilmesi gibi sorunu olmıycak..Tabi Note 3 tede vardır sıkıntı olmaması tuhaf olurda napalım artık birazda bununla uğraşalım..Herkese Teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pankhet

rootsuz çalışmıyor. avantajı rom yüklemeden özelleştirme yapabilmek ve ram üzerinden çalışıyor.begendiğiniz modu yükleyebilir beğenmediğinizi deaktive edebilirsiniz.

Tm haklsn öyleymş teşekkr ederm :) ya 4.3 için root çıktı mı bootloaderi açmadan

• ARKADAŞLAR TELEFONUMDA SARI EKRAN SORUNU VAR GALİBA BAKARMISINIM ACİLLLL LÜTFEN YARDIM EDİN TELEFONU DEĞİŞTİRDİLER YENİ GELEN TELEFON BU

• ekran niye öyle duruyor onun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahbârî

ekran niye öyle duruyor onun?

nasıl duruyor
  • Allahıni seven bi baksın? Garantiye göndereyim mi? Sorun nedir? Kaç gündür yazıyorum?

• renkleri çok ilginç duruyor. screenshot yapıp koyabilir misin?
  • Dokunmatiğinde sıkıntı olanlar 4.4 güncellemesini beklesin derim.

Apple bile anten sorunu olan doğru düzgün çekmeyen iphone 4'ün donanım sorununu olmasına rağmen tek güncellemeyle hallettiyse çözülemeyecek bir problem olmadığını düşünüyorum.

Hele ki yazılımla ilgili problem olduğu belli iken hiç merak etmeyin derim.

Benim 4.4 ile ilgili iki beklentim var.
    1.si batarya ömrü.
    2.si de belli olduğu üzere dokunmatik ve beyaz Ayarı.

Hadi hayırlısı.

• arkadaşlar cevap vermek zor mu ya allahın adının veriyorum bir bakın şu fotolara
  • Bana bugün geri döndüler 4.4 güncellemesi için.
    Daha zamanı belli değilmiş, çalışıyorlarmış.
  • Bu arada bugün DK31 manyetik dock cihazım geldi.
    İki tane ayak çıktı. Sanırım bir tanesi kılıfla kullanmak için.
    Yalnız içindeki kullanım klavuzunda bilgisayara bağlamayın gibi bir ibare gördüm.
    Ne yani biz şimdi dock'ı b.sayara bağlayamayacak mıyız?

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet645

arkadaşlar cevap vermek zor mu ya allahın adının veriyorum bir bakın şu fotolara

Ekranda bariz bir şekilde sarılık var.
    Eğer yeni aldıysan bence iade etmeye gayret et.
    Yeni değilse 4.4 güncellemesiyle beyaz renk kalibrasyonu gelecek deniyor. Bence güncellemeyi bekle.

• arkadaşlar bugün farkettiğim birşey oldu.
    Telefonumun bazen sesi çıkıyor bazen çıkmıyor biri aradığında.
    Bo problemi yaşayan oldumu? Tüm sesler açık...
  • 
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.