Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z1 KULÜBÜ ★ (249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.117
Cevap
124
Favori
858.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ces 2014 fuarını bekleyelim bakalım xperia z1mini tanıtılacak mı tanıtılırsa ne zaman gelir yada z2 bekleyeceğiz

umarım tüm sorunlar 4.4 ile çözülür z1 'de

benım 7 8 senelik sony ericsson k750i peşimi bırakmamaya kararlı :D bir süre daha gidelim bakalım bu telefon ile

2 bin tl para vereceğim içim rahat etsin

hiç değilse 4.4 ile sorunlar çözülürse o zaman bakacağım z1 'e

bu ekranda ki kesik kesik olma durumu (bir ihtimal statik elektrik yada yazılımsal) ekim kasım gibi başlamış forumlarda konuşulmaya hala bir çözüm olmaması donanımsal mı acaba dedirtiyor.
  • ajanxxx1905 A kullanıcısına yanıt
    tahtada yapmıyor plastikte yapıyor tahta elektrik i emiyor palstik elektrik i çekmediği için yapıyor napıyım bu z1 kullananların hepsinde var mı plastik taburede denesin olmayanlar
  • http://www.youtube.com/watch?v=CeAw17LrdKE

bu videoda ekrana dokunmadığı zaman normal, ekrana dokundugu anda çizgiler kesik kesik oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanxxx1905 -- 28 Aralık 2013; 10:49:55 >
  • 10 dk önce telefonu servise gönderdim arkadaşlar servis raporunuda şu şekilde düzenledim
    AHMET ONUR CAN TAKA
    1-TELESERVİCE’E ÖNCELİKLE DAHA ÖNCE SERVİSE GELİP CİHAZIMI ERKEN YOLLAYIP SORUNLARIMI GİDERDİKLERİ İÇİN TEŞEKÜR EDİYORUM.
    2-TELEFONUMDA DİAGNOSTİCS YAZILIMININA GİRDİĞİNİZDE DOKUNMATİK EKRAN TESTİNDE CİHAZIM PARMAK KOPYALAMAYI YAPAMIYOR YAPIYOR AMA KESİK KESİK DÜZ BİR ZEMİNE KOYDUĞUMUZDA PLASTİK BİR MASADA SANDALYEDE ÖZELLİKLE BELLİ OLUYOR VE AYRICA ÇİZİM PROGRAMINDADA AYNI ŞEKİLDE GERÇEKTEN MAĞDURUM TELEFONUM MASANIN ÜZERİNDE İKEN ARAMA GELDİĞİNDE EKRANDAN ÇAĞRIYI CEVAPLIYAMIYORUM DOKUNMATİK KESİK KESİK ALGILIYOR ELİMDEYKENDE YAPIYOR BAZEN ÇOK SIK OLMASADA YAPIYOR BU ARIZAYI. CİHAZDA STATİK ELEKTRİK ELEKTRİK SORUNU OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM ELİM DEĞDİĞİ ZAMAN BİR ELİM KASADA OLUP DİĞER ELİM DOKUNMATİKTE OLUNCA YAPMIYOR ELEKTRİK SORUNU DİYE DÜŞNÜYORUM .

DURUMUMUN ACİLİYETİNİ BELİRTEREK TELEFONUMUN DEĞİŞİMİNİ TALEP EDİYORUM MAĞDUR ETMİYECEĞİNİZİ DÜŞÜNEREK SAYGILARIMI SUNUP ŞİMDİDEN TEŞEKÜR EDİYORUM.

TEL:0507 538 6687

• bende sarı ekran sıkıntısı yok galiba arkadaşlar baltım baya bir ekran parlıklığı düşükken mi belli oluyor yoksa sonda olunca mı bu sarı lekeler
  • quote:

Orijinalden alıntı: onesyllable

Arkadaşlar z1 root ile ilgili bir haber veya gelişme var mı?
    Hala root bekliyorum da

Ver. 4.2.2
    14.1.G 2.257

Cinliler bir Program yapmış. Butun Android tel Rood yapmakta. Yalnız söyle bir sorun yasadım motorola razr yaptım Cihaz 1 gun sonra imei kayıttan dustu z1 gectim. İmei sistemden silinmesiyle ilgisi varmı bilmiyorum rastlantı da olabilir.
    Root uzak dursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diabl0 -- 28 Aralık 2013; 13:18:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

Orijinalden alıntı: brk2731

Arkadaşlar 1 haftayı geçti z1'i kullanalı..Almadan önce çok titzdim.. şöyle sıkıntı böyle sıkıntı var dediler ama kafaya koymuştum z1den başkasını alamazdım :) hatta bankalar kredide zorluk çıkarınca son çare peşin aldım.
    Sony centerdan aldım teli.
    şu güne kadar en ufak sıkıntı yaşamadım..
    en çok korktuğum olay sarı panel mevzusuydu..bırakın sarılığı ekran kalitesi rengi okadar güzelki
    parlaklığa az diyen arkadaşlar vardı.Bilmiyorum ben ilk defa akıllı telefon kullanıyorum ama illaki çevremden elime geçen kullandığım birçok tel oldu..
    Yani ben parlaklığı ortanında aşağısnda ve aydınlatma koşullarına uygun modda kullanıyorum o bile yetiyor fazlasıyla..
    bugün asphalt 8 indirdim, sorunsuz oynanıyor..
    Ve son güncellemenin en büyük artısı şu oldu wireless çekim gücü baya arttı..
    Almayı düşünen arkadaşlar.Herkesin bir tarzı,zevki vardır...Ben Sony i , Audi'ye benzetirim :) Sony fanı değilim ama yıllardan beri bilirim ki Sony kalitedir.Farktır.
    Sony Xperia z1 de, Audi gibi Herksin Ulaşamayacağı, Asil bir tarzı olan, Klasını belli eden bir telefon...
    Ben aldım tek bir kusur çıkmadı çok şükür, sen alırsın sorun çıkar bilemem.ama hani abartıdığı gibi çok sorun olduğunu sanmıyorum.
    Daha doğrusu bu teknolojiyle çok içli dışlı olan arkadaşlar çok ayrıntıcı oluyor =) Düne kadar nokia 6600'ımız olsun diye can atardık,bugün adamlar bilgisayarı telefona sığdırmışlar arkadaşlar pil az gidiyor felan diyerekten sıkıntı yapıyorlar :)
    Katılırsınız katılmazsınız bilemem bunlar benim düşüncelerim :)

Bende aşırı memnunum hatta satacaklar kıyamadım aramızda duygusal bağ oluştu resmen, bataryası süper sabah 6 da aldım şu saat oldu elimden düşmüyor daha yüzde 20 sarj var, ekran kalitesi desen muazzam ekranda elim öyle kayıyorki.kullanmak.aşırı zevkli kamerası gündür.gerçekten mükemmel.akşamları ortanın üstünde şuan tek beklentim.var oda 4.3 için bpptşpader açmadan tek tıkla.root işlemi yapabilmek. Onuda sırf.sanal tuşları otomatik.Gizleme yapmak.için istiyorum...

Bende migrosdan aldım.rengi.beyaz aşırı memnunum koruyucu kullanıyorum ilerde çizilince ön arkadan anti shatter ları çıkarırım.. Olur biter şu koruyucularda sensör ve kamera kısmı kesik oluyor bende o görüntüye uyuz oluyorum kullanamıyorum

bak işte ne güzel yorumlar, bunlarla gelin arkadaşlar nedir bu ya sürekli bi şikayet bir memnuniyetsizlik... insan telefon almaya korkuyor böyle şeyler okudukça. neyse ki bu iyi yorumlar da geliyor arasıra, teşekkürler yorumlarınız için. akşama alıcam telefonu kafaya koydum :)

• Artık ya root yada kitkat gelsin yahu
  • brk2731 B kullanıcısına yanıt
    kardeşim düşüncelerin güzel hoşta napalım bizde takıntı yapıyor sende dene bak sorunlar çıkarsa emin ol o 2 bin tl nasıl böyle acıyo acimasını geçtim nasıl desem buğazın düğümleniyor arkadaş bende şunu anlamıyorum üst seviye cihazların çoğu hep böyle sıkıntılı ya hep yani millet telefonu alıyor hop 1 hafta sonra sıkıntı ulan 300 tl lik cihazlar hiç böyle sıkıntı yapmıyor ya bizde sorun var yada bizi kekliyorlar firmalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ajanxxx1905

quote:

Orijinalden alıntı: atikselimZ

arkadaşlar dokunmatikteki kesilmeler statik elektrikle mi yoksa gyro ile mi ilgili bilemedim ama yazılımsal olduğunu düşünüyorum ve telefonu masanın üzerinde bir peçetenin üzerinde biraz oynayın snra telefonu kaldırın pecetenin yapıştığını göreceksnz telefona z de böle bir durum yok sanrm telefon sabit topraklama alamayacağın bir yerde kullanınca bir takım elektriklenme olduğu kanısına varıyorum ancak bu dokunmatiği etkiler mi ne derece etki eder buna birşey diyemem bilgisi olan görüş sunabilecek arkadaşlardan açıklamalar bekliyorm teşekkür ederim:)

topraklama istiyor valla anlam veremedim statik elektrikle ilgili birşey herhalde ama buna neden olan ne onu anlamadım

Evet hocsm bnde anlamadm ama koruyucu vs tqkp denemek lazım masada kullanrkende oluyo kesilmeler bazen ama anlam veremedm ama donanımsal olsa hep yapar ya yazlmsal yada şu anti shaetter filmle ilgilide olabilir

• Telefonda eksik gördüğünüz bir şey mi var?
  • Herkese güncelleme geldimi? Bana halen gelmedi!
  • Mohawknife M kullanıcısına yanıt
    ben servise göndermiştim güncellenip geldi
  • atikselimZ kullanıcısına yanıt
    arıza yazılımsal değil ama donanımsal da değil cihazda elektrik ile problemi var şarja takıp denediniz mi birde şarj dayken nere koyarsan koy yapmıyor bu sorunu. benimki mesela plastik sandalyede yatakta çok yapıyordu şarja takıp denedim hiç yapmadı deneyin cevap bekliyorum
  • Güncelleme İle Offline Music Unlimited Üezrinden İndirme Hızı Artmış.
    Şarkı Bilgilerini Düzenleme, Kapak Fotoğrafı İndirme Özelliği ve Çalma Listesi
    Gibi Değişiklikler Gelmiş
  • siyahı geri verdim ekran sarı diye, beyaz geldi o da aynı sarı ekran
    beyaza 4.3 geldi siyaha gelmemişti
    kamera kum fıtınası efektli
    iso 50 de toparlıo ama odaklama çekme inanılmaz yavaş
    benim gibi ayar sevmeyen adamlara süper otomatik modu güncellemesi lütfen
  • hocam sarı ekran olduğunu nasıl anlıyorsunuz
  • ahmet645 A kullanıcısına yanıt
    telde beyaz siyah yok sarımtrak tamamen
  • ha anladım benim telde yok ozaman ya çünkü benim telefonda siyah siyah duruyor biraz böyle açık renkli siyah tabi son aydınlıkta son aydınlıkta mı anlaşılıyor bu ve yazılımsal mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet645

arıza yazılımsal değil ama donanımsal da değil cihazda elektrik ile problemi var şarja takıp denediniz mi birde şarj dayken nere koyarsan koy yapmıyor bu sorunu. benimki mesela plastik sandalyede yatakta çok yapıyordu şarja takıp denedim hiç yapmadı deneyin cevap bekliyorum

Yukardada yazım şarjda yapmıyor masada yapıyor plastik sandalyede elektriklenme oluyo yaptğn zmn peçete yaklaştr yada kplunu yaklaştr anlarsn mesela masaya koy telefonun altına peçete koy oyna teli kaldr elektrklenme oluyo yapışyo
  • 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.