Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z1 KULÜBÜ ★ (1213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.117
Cevap
124
Favori
858.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12111212121312141215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler telefonu onerir misiniz suan 999 tl den satılıyor deger mi kronik bir problemi var mi bilgilendirirseniz cok minnettar kalirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonu yazın ortasında aldım. Isınınca üst pencere kendi kendine açılıp kapanıyor. Böyle devam ediyor. Bu ısınınca size de oluyor mu yoksa başka nedenleri de olabilir mi bunun?

• Arkadaşlar merhaba;

Önceki telefonumuz Lumia 720'ydi sıvı yüzünden kapasitif tuşları bozuldu. Çok memnunduk açıkçası. Haliyle sıvıya darbeye dayanıklı bir telefon alalım dedik. Telefon eşim için kullanılacak. Malum evde ufaklık var :) sağlam bir şey arıyorduk. Bayağı bakındım araştırdım netten.

Teknoloji marketlere bakındık. 1000-1200 bandında aslında istediğimiz model M4 Aqua'ydı ancak hafızası 8gb olduğu için vazgeçtik dedik C4 alalım.O sırada teşhirde xperia Z1 gördüm. Sordum sıfırı var mı diye. Eflatun renginin olduğunu söylediler. Aklıma düştü almadan geldim. Araştırmaya başladım işin içinden çıkamadım. Bu arada Z2'ye paramız yetmiyor :)

Bahsettiğim mağaza mediamarkt. Telefon Eflatun renkli Z1. Bununla ilgili sormak istediğim, almayın dediğiniz bir serisi yada ne bilim dikkat etmem gereken bir durumu var mıdır. Almadan önce nelere bakmam lazım? Sanırım 5.1 güncellemesi geldi. 6.0 güncelleştirmesi de alacak.

Telefon kullanım amacı sadece fotoğraf, video çekmek internete girmek. Oyunla filan işimiz yoktur.

Alın derseniz sabah 10 gibi gidip alacağım. Almayın derseniz gidip C4 alacağım :) Telefon bakmaktan bunaldım birde aciliyetimiz var.

Teşekkürler. İyi akşamlar.

• lkrycl kullanıcısına yanıt
    Ekran kalitesi hariç herşeyiyle iyi bir cihaz pişman etmez

• quote:

Orijinalden alıntı: KabesTr

Windows 10 kullanıp pc companionda hata alan var mı, güncellemeyi indiriyor daha sonra hazırlanıyor kısmında hata kodu 13 internet bağlantınızı kontrol edin felan diyor ve takılıp kalıyor. İnternetimde herhangi bir sorun yok, bir kaç kez denedim, kaldırdım yükledim ama olmadı

Dostum sanırsam sorun win10 da xp kurulu bir bilgisayarım vardı güncelleme yaptım ayrıca yag gibi kayıyor telefon güncelleme güzel olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinan_sinan10 -- 22 Eylül 2015; 22:03:52 >
  • 5.1.1 de wi-fi sürekli kopmamı yapıyor yoksa banamı öyle geliyor arkadaşlar bi dikkat edermisiniz
  • be telefon nerde satılıyor? hiç bir yerde yok,olanlar da teşhir.
  • teknosada 2 gün önce aldım sıfır jelatinini ben açtım bitmişti 1.ay kadar bekledim stoga girdi tanıdık abım vardı hemn haber etti gidip aldım
  • telefonda yüklü birşey yok 2 günlük wifi den güncellesem olurmu pc Corp nasıl yüklüyoruz telefonu pc ye bağlayıncamı yüklenicek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusivecar

5.1.1 de wi-fi sürekli kopmamı yapıyor yoksa banamı öyle geliyor arkadaşlar bi dikkat edermisiniz

Benzer bir soruna rastlamadım Hocam, kopma oluyor ama modemden kaynaklı, pc de felanda kopma oluyor telwfonda olduğu zamanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: sinan_sinan10

quote:

Orijinalden alıntı: KabesTr

Windows 10 kullanıp pc companionda hata alan var mı, güncellemeyi indiriyor daha sonra hazırlanıyor kısmında hata kodu 13 internet bağlantınızı kontrol edin felan diyor ve takılıp kalıyor. İnternetimde herhangi bir sorun yok, bir kaç kez denedim, kaldırdım yükledim ama olmadı

Dostum sanırsam sorun win10 da xp kurulu bir bilgisayarım vardı güncelleme yaptım ayrıca yag gibi kayıyor telefon güncelleme güzel olmuş

Win10 la alakası yok kardeş bende win10 kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım

• Arkadaşlar xposed nasıl kurabilirim lolipop biri yarsımcı olsun lutfen kafayı yemwk üzereyim şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasannha -- 23 Eylül 2015; 1:51:32 >
  • Artık bilgisayar a gerek kalmaksızın güncellenebiliyor

• bujilermemeyapmış kullanıcısına yanıt
    Evet son sürümü(5.1.1) yüklemiştim. Teşekkür ederim hocam.

• Ers11n E kullanıcısına yanıt
    Evet sony pc Corp.indirip pcye yapacaksınız

• sinan_sinan10 S kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen win 10 ile ilgili bir sorun var win 7 li bilgisayarımda sorun olmadan yükledi. Pc companion ile ilgili bir sorun sanırım

• juckrusel J kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler. Bu gün itibariyle mor olanı almış bulunuyoruz. Güncellemeleri filan yaptık cihaz gayet stabil. Aklında soru işareti olan varsa benim gibi bence fazla düşünmelerine gerek yok. Malzeme kalitesi filan gayet yeterli. Karşılaştırmak gerekirse bendeki Lumia 925'e göre ekran ve kamera geride, Lumia 720'de ise sadece ekran geride kalıyor. Nasıl desem bir canlılık yok ekranda mat gibi. Şarjı ise iyi gidecek gibi. Oyun filan denemedim, muhtemelen denemeyiz de zaten. Fiyat aralığında ise özellikle su geçirmez sağlam bir şey bakıyorsanız 999tl'ye tam fiyat/performans ürünü.

M4 Aqua 8gb ile Z1 ben alırken yan yanalardı. 16gb olsaydı sırf yeni çıktı diye aklımı çelebilirdi. Hangi akla hizmet ederek 8gb'lik telefon çıkarıyorlar 2015 yılında anlamak gerçekten güç.
  • Arkadaşlar telefonumun ön camı ciddi şekilde çizildi lcd ekranı değiştirmek istiyorum bildiğiniz bir yer var mı daha önceden kırıldığında değişen varsa memnun olduğu yer varsa bilgi verirse sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinan_sinan10 -- 23 Eylül 2015; 19:41:44 >
  • Sinansinan ekranda sony logolu koruyucu var çıkar onu o zaman 0 çizik olduğunu göreceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: sinan_sinan10

Arkadaşlar telefonumun ön camı ciddi şekilde çizildi lcd ekranı değiştirmek istiyorum bildiğiniz bir yer var mı daha önceden kırıldığında değişen varsa memnun olduğu yer varsa bilgi verirse sevinirim

http://www.dokunmatikekrancamdegisimi.com
  • 
Sayfa: önceki 12111212121312141215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.