Şimdi Ara

Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü (640. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.796
Cevap
77
Favori
593.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: evanescence1907

quote:

Orijinalden alıntı: Olivier Giroud

Arkadaşlar Cihazım 1 Aylık Delta Garantili Üstünde Nilkin 9H+ Ekran Koruyucu Altında Şeffaf Kılıf Var Jdi Ekran 4.3 Jelly Bean Var İsterseniz Kit Kata Geçersiniz.Kutu İçeriği Full,Fatura Mevcut.Fiyat 1180 TL Satıyorum İphone 5'e geçeceğim Androide alışamadım.PM'den ulaşın hemen satayım cihazı.

Hocam İphone 5'i ucuza bulabılcegınız bır yer var mı yoksa ıkıncı el mi alacaksınız ?

İkinci El İlanlarından Değişim Yapılmış Kullanılmamış Cihaz Alacağım Hocam Ama burayı kirletmeyelim nası olsa z1 compactta iyi bir cihaz ve hala onu kullanmaktayım :)
  • casper1981 C kullanıcısına yanıt
    Sizi de listeye ekledim hocam. Gelince haberdar edeceğim.
  • ayarlar/güç yönetimi/pil kullanımı

en üstte ekrana tıklıyorsun bakıyorsun ekran ne kadar açık kalmış.
  • @BJK@ kullanıcısına yanıt
    2saat 45 dakika açık kalmış şarjım %26 da.....
  • PsYcHoO P kullanıcısına yanıt
    hiçbişey yapmadan şarjın gittiğini görmek üzüyor adamı....hiç ekran süresine bakarak test etmedim ama günlük kullanımıma dayanarak baktığımda güncellemeden öncesi ile sonrası arasında %50 daha hızlı batarya harcadığını görüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Mudvayne-

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgox

Sizce bu fotoda flaş sızması var mı?

http://imgim.com/7147incib1742200.jpg

Flaş sızması gece açık alanı çekince ortaya çıkıyor.Bendeki 3.hafta üretimi kapalı alanda sorun yok senin şu resimdede yok.yalnız açık alan çekersem balkondan dışarıyı falan ekranın yarısı mavimsi çıkıyor.arkadasa aldığımız 11. Hafta çıktı aynı yazılım yüklü olmasına rağmen hem gece hem gündüz daha iyi çekiyor.
    Telefonu ilk çıktığında alan arkadaşlarında haberi olsun bizim kameralar güncellemeyle düzelmeyecek bu haliylede ben memnunum gerçi.

Valla hocam flaş sızması olsa ne olur olmasa ne olur gece kaç tanemiz balkondan pencereden manzara fotoğrafı çekiyoruz?senin telefonun rengi beyaz mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4.4.4 - 14.4.A.0.108 bu versiyondan önceki versiyon hangisiydi :S

bir önceki versiyonun Tr romunu indirmek istiyorum nerden bulabilirim? bir köşede dursun..
  • bundan öncekiler 681 ve 757 ama bence köşede duracak bir halleri yok:) sorunlu yazılımlar..
    1.mesajda var yazılımlar.
  • erhasr58 E kullanıcısına yanıt
    Hocam özellikle sim kart yuvasından çıkan beyaz kağıtta yazan parti nosunu paylaşırsan çok sevinirim ör: 14w10 gibi. Ben de aynı satıcıdan almayı düşünüyorum. Hayırlı olsun
  • z1 compact mı alsam z2 mi karar veremedim arkadaslar sizce ne yapmalıyım ?
  • ramazanfb1907 R kullanıcısına yanıt
    Arkadasim yakin zamanda z2 kullandim,su anda compact kullaniyorum.Aralarinda hiz farki aman aman fark yok eger cok oyun oynamiyorsan benim gibi.
    Compact a gayet basarili bir cihaz.Dun 4.4.4 e yukselttim gayet memnunum.
    Eger benim gibi ufak telefonlardan hoslaniyorsan direkt compact al.Hic arkana bakma.Renk olarakta siyah onermem cunku asiri parmak izi kaliyor.Beyaz daha sevimli.

• 4,3 kullananlar beklemeyin 444 e geçin.
  • Arkadaslar android l tabanli temayi indirmek icin asagidaki linkten apk yi indirebilirsiniz.
    Ben kullaniyorum gayet guzel.

http://www.mediafire.com/?t39pxeoscmu47iz

• quote:

Orijinalden alıntı: dtosun

Az sonra Türk Rom u ftf formatında yayınlayacağım. İstersen Flashtool ile yükleyebilirsin.

Acaba Yaptınızmı Türk romu ftf formatında bekliyorum da ben tr yi
  • quote:

Orijinalden alıntı: goro1982

4,3 kullananlar beklemeyin 444 e geçin.

Katılıyorum ilk sarjdan aldım cabuk bıtıyor gıbı geldi. 2ınci sarjdan sonra ıyılesti batarya. 4.4.4 ü öneririm. 4.3 ten 4.4.4 e gectim.

• quote:

Orijinalden alıntı: goro1982

4,3 kullananlar beklemeyin 444 e geçin.

Ben 4.3 de 8 saat ekran süresi alıyorum hocam 7.30 saat çıkarabilirmi acaba 4.4.4 ?
  • goro1982 kullanıcısına yanıt
    Evet hic tereddutsuz indirip kullanabilirsiniz.
    Ben bu konuda oldukca cekimserdim ozellikle pil performansi yuzunden ancak telefon her yonden daha iyi oldu.

Su sekilde yol izlerseniz optimum verim albilirsiniz.

Cihazi once fabrika verilerine sifirlayin.
    Ardindan sony bridge programi ile guncellemeyi kurun.
    Akabinde bir fabrika ayarina daha donun.
    Sonrasinda kullanmaya baslayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qweto -- 30 Haziran 2014; 11:51:34 >
  • ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    Siyah hocam.Aynen öyle flaş sızması pek kafaya takılacak şey değil hangimiz gece manzara çekiyoruz forum çok abartıyor bazı şeyleri:-)

• Bu arada benim cok isime yarayan ve 4.4.4 ile ortaya cikan bir ozellikten bahsetmek istiyorum.
    Yeni versiyonla telefonda telesekreter ozelligi aktive oluyor. Karsilama mesajini kaydetiyorsunuz ve kac kere caldiktan sonra devreye girecegini ayarliyorsunuz.Hicbirsekilde operatorlere para vermeden telesekreteriniz oluyor.

• qweto kullanıcısına yanıt
    :) symbian telefonlarda kullandığımız özelliğin 4.4 le gelmesi biraz manidar olsa da işe yarıyorsa ne mutlu...
  • 
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.