Şimdi Ara

Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü (638. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.796
Cevap
77
Favori
593.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kcygt86

arka için olan kalitesiz zaten, parmak izi falan çok belli oluyor. ön taraf çok saglam, parmak izi leke tutma falan yok gibi, arka çizilmesin yeter benim için o yüzden çok dert etmiyorum.

Doğru diyorsun çok iyi bende memnunum.arkada çızılmeyı önlüyor tabikide..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TimFx kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an elimde olanın kenarında yeşillenme olayı çok çok az. Sonuçta bu ürün camdır ve cam yeşili denen bir renge sahiptir. Ama ben oldukça memnunum. Bir adet var. Bir de haftalardır beklediğim siparişlerim arasında Nillkin marka olanlardan var. Bu hafta içi elime ulaşır diye umuyorum. Millet Nillkin'in ön kısmı için olan camdan baya memnun. Ayrıca elimdeki üründe renk bozulması, ton değişmesi falan kesinlikle yok. Şeffaf jelatin vardı eskiden, ondan çok daha berrak.
    Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gelawej88 -- 29 Haziran 2014; 16:08:39 >
  • ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    4.4.4 mükemmel
  • Arkadaşlar yeni sürüm wifiden Update centera gelmedi başka yolu yok mu bunu yüklemenin ?
    Edit :evde pc yok

• 4.4.4 yüklemek istiyorum. Sim kartı cıkarmak lazımmı? kayıtlı numaraları silermi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: goro1982

4.4.4 mükemmel

Sen bi kullan 4.3 ten sıkılırsam bende geçerim

• james53 kullanıcısına yanıt
    Hocam google hesabına yedekle rehberini her zaman iyidir bişi olmaz asla silinmez kaybolmaz filan

• aynaa A kullanıcısına yanıt
    ebay hariç bu ürünü Türkiye'den nereden temin edebilirim.
  • sony update serviceten yükledim ben hatta yüklemeden önce yedekle ve geri yükle uygulamasıyla yedek aldım ama yükleme esnasında fabrika ayarlarına dön ve sıfırdan yükle dediğim için telefondaki bütün uygulamaları sildi ve öyle yükledi şimdide daha bugün yedeklediğim oyun uygulama verileri ve sistem ayarlarını geri yükleyemiyorum "seçili yedek kayıtlar uygunsuz yazılım sürüleri nedeniyle kullanılamıyor. Lütfen daha yeni bir yedek dosya seçin" diyor. Lütfen service updateten güncelleme yapacak arkadaşlar dikkatli olsun benim gibi mağdur olmasın fabrika ayarlarına dönüp yükleme yapmayın ilk seçeneği seçerek yükleme yapın sonra uğraşırsınız böyle gitti bi sürü oyun verisi :/
  • RBNHDD kullanıcısına yanıt
    Bu ürünü türkiyede bulmak zor ben forumda ki gelawej88 nickli üyeden almıştım..

• quote:

Orijinalden alıntı: habbet

quote:

Orijinalden alıntı: YNQs

Bu telefonun kamerasìnı one ile karşılaştıranlar birdaha telefonla fotoğraf çekmesin. Kardeşimde var telefon vr gayet güzel kareler yakalamayı basarıyor...

Bende diyorum ama anlatamıyorum...

Adamın yorumundan htc one ın iyi oldugunu çıkardın yani

• foto kamera konusunda z1 ve compacttan sonra en iyi z2 daha iyisini isteyen DSLR canon,nikon,sony,olympus alsın . onlarca yabancı site tarafından test edilmiş sonuçlar ortada.
  • Arka için temperli cam satan yer var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: kcygt86

quote:

Orijinalden alıntı: habbet

quote:

Orijinalden alıntı: YNQs

Bu telefonun kamerasìnı one ile karşılaştıranlar birdaha telefonla fotoğraf çekmesin. Kardeşimde var telefon vr gayet güzel kareler yakalamayı basarıyor...

Bende diyorum ama anlatamıyorum...

Adamın yorumundan htc one ın iyi oldugunu çıkardın yani

• RBNHDD kullanıcısına yanıt
    Bende:) şu an elimde başka bir marka var.ama bu hafta içi gelecek nillkinlerim var. Onların da ilanını açarım.
    http://www.sanalpazar.com/Xperia-Z1-Compact-Tempered-Glass-damperli-Cam__isp25626169

• quote:

Orijinalden alıntı: gelawej88

Bende:) şu an elimde başka bir marka var.ama bu hafta içi gelecek nillkinlerim var. Onların da ilanını açarım.
    http://www.sanalpazar.com/Xperia-Z1-Compact-Tempered-Glass-damperli-Cam__isp25626169

Arka için var mı yada gelecek mi?

• Merhaba arkadaşlar Sony xperia Z kullanıcısı olarak Z'yi satıp bugun Z1 Compact almaya karar verdim. Bugun Gittigidiyordan siparişi verdim. 1 2 güne elime gelir.. bende aranızdayım artık :) gittigidiyordan aldıgım adreshttp://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-z1-compact-d5503-cep-telefonu-119248741 tıklayıp bakabilirsiniz. Yalnız tek kararsız kaldıgım orjinal sony garantili mi yoksa paralel mi onu çözmedim gelince görücez artık. tekrardan foruma selam olsun
  • ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    İki gün önce sipariş ettim arka için de.

• quote:

Orijinalden alıntı: erhasr58

Merhaba arkadaşlar Sony xperia Z kullanıcısı olarak Z'yi satıp bugun Z1 Compact almaya karar verdim. Bugun Gittigidiyordan siparişi verdim. 1 2 güne elime gelir.. bende aranızdayım artık :) gittigidiyordan aldıgım adreshttp://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-z1-compact-d5503-cep-telefonu-119248741 tıklayıp bakabilirsiniz. Yalnız tek kararsız kaldıgım orjinal sony garantili mi yoksa paralel mi onu çözmedim gelince görücez artık. tekrardan foruma selam olsun

Paralel kardeşim..

• gelawej88 G kullanıcısına yanıt
    ben onları bekleyim o zaman :-) Geldiğinde bilgilendirirsen sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.