Şimdi Ara

Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
15.796
Cevap
82
Favori
567.677
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü
Giriş
    666 Mesaj
    arkadaşlar telefona cam alıp kullanan arkadaşlardan ürün tavsiyesi rica ediyorum. Ben bir ürün aldım ürünün kenarlarında zamanla toz birikti ( 10 gün içinde) telefon sanki yıllardır kullanılıyormuşta bir pislik tabakası gibi şerit oluştu. mecbur camı çıkarttım. çıkartmaz olaydım peş peşe çizilmeye başladı orjinal ekran. tempered-glass' tarzı bir ürün alıp 1 aydır kullanıp memnun kalan arkadaş varmı.Marka model link verebilirmi. benim kullanım şeklim ekranın sık sık çizilmesine neden oluyor acil yardım
  • Teğmen
    124 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kcygt86

htc one dan kötü dersen kamerasına bende sözümü esirgemem, burda bu teli almak isteyen adam senin htc nin kamerasından kötü dediğini görünce sebebsiz yere almaktan vazgeçiyor anlıyormusun, 925 le kıyaslarsın, 5s le kıyaslarsın da htc one dan kötü dersen, sırf teli kötülemek için geldigin kabak gibi ortaya çıkar tepkiyide yersin. bunun diger versiyonuda n95 kamerası daha iyi diyor, allah akıl fikir versin.

ek olarak htc one m7 kötü telefon demiyorum, kamerası güzel olsaydı 2013 ün en iyi amiral gemisi olacaktı,

Kardeşim sen iyimisin ben burda istediğimi söylerim sana mı soracağım ne söyleyeceğimi.. Hem söylediklerin o kadar saçmaki ben telefonu aldım kullanıyorum iki haftadır neye kötüleyeyim kullandığım telefonu? Dikkat edersen eğer eğer amacım kötülemek olsaydı kasa açıklığından bahsederdim yok flaş sızmasından bahsederdim.Dikkat edersen benim bahsettiğim sadece kamera performansı

• Teğmen
    157 Mesaj

Hangi marka kullandınız?
    Ayrıca toz birikme sebebi sanırım kenarlara çok yakın olup,o çukur şeklindeki çizgiyi derinleştirmesi. Başka neden olur bilmiyorum. Bende iki çeşit var. Biri dümdüz cam şeklinde. yani sensözler için delik yok. Sensörleri de olumsuz etkilemiyor. Kendim kullanıyorum. parmak izi konusunda fena değil ama toz birikimi falan yok. Ayrıca dümdüz olmasından dolayı tasarımı değiştirmiyor ve sensör deliği olmadığı için oralarda da toz birikimi oluşmuyor.
    Ürün burda.
    http://www.sanalpazar.com/Xperia-Z1-Compact-Tempered-Glass-damperli-Cam__isp25626169

Bir de Nillkin marka olandan var. Çoktandır sipariş vermişim. Bu pazartesi, salı elimde olur diye düşünüyorum.
    |
    |
    TimFx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

iyi tmm kamerası kötü, htc one daha iyi.
    |
    |
    habbet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

nillkin tempered-glass tavsiye edilir, ebaydan 20 günde geliyor, senin durum acil ama pohuman nickli arkadaş satıyor forumda bence ondan al acilen..
    |
    |
    TimFx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

PENTAX K10D

PENTAX DA 18-55mm 1:3.5-5.6 AL - PENTAX 50 - 200 mm F4 - 5.6 - PENTAX SMC-A 50mm F1.4 - PENTAX Battery Grip D-BG2 - PENTAX D-LI50 x 2 - PENTAX IR Remote Control - YONGNUO YN-460 Speedlight Flash - SLIK U7700 - 52mm CPL - UV - +2, +10 CLOSE UP - Lowepro Singshot 200 Aw
  • Yarbay
    3068 Mesaj

3-5 dolarlıklar çok kötü sakın almayın trde 35 Tl zaten onlar aldım takdım ve dock yuvasında aşırı ısınma yaptı ve çok hassas mıknatıs hemen bırakıyor kablo teprenmesi yeterli alacaksanız üzerinde sony yazan olabilir ama onunda orjinalliği kuşkulu
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-z1-manyetik-sarj-kablosu-100orjinal-116791013
    |
    |
    SzolnoK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: goro1982

3-5 dolarlıklar çok kötü sakın almayın trde 35 Tl zaten onlar aldım takdım ve dock yuvasında aşırı ısınma yaptı ve çok hassas mıknatıs hemen bırakıyor kablo teprenmesi yeterli alacaksanız üzerinde sony yazan olabilir ama onunda orjinalliği kuşkulu
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-z1-manyetik-sarj-kablosu-100orjinal-116791013

birsürü masraf yaptık zaten kılıftır tamperli camdır derken bir de ona 55 tl veremeyeceğim şimdi :(
    teşekkürler hocam bilgi için.
    |
    |

• Teğmen
    124 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: YNQs

Bu telefonun kamerasìnı one ile karşılaştıranlar birdaha telefonla fotoğraf çekmesin. Kardeşimde var telefon vr gayet güzel kareler yakalamayı basarıyor...

Bende diyorum ama anlatamıyorum...

temperli cam alınacak biryer var mıdır arkadaşlar?
    nereden aldıysam (sanalpazar gittigidiyor n11 falan) satıcı iptal etti. yeter artık.

@kcygt86 ebayden tavsiye edebileceğiniz bir satıcı var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SzolnoK -- 29 Haziran 2014; 14:04:13 >
    |
    |
    Bahsedilenler: kcygt86

bu ürünü kullandım
    Dafoni Premium Tempered Glass Screen Protector
    oldukçada pahalıydı meret. camın performansından memnundum, şu kenarların tozlanma olayı olmasaydı.

sizin ilk bahsettiğiniz cam ekranda ton değişikliğine neden olmuyorsa alabilirim. ikinci verdiğiniz marka sanki cam yeşil gibi duruyor ? özellikle kenarlarına bakıldıkça.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 29 Haziran 2014; 14:10:44 >
    |
    |
    gelawej88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    954 Mesaj

o camın kenarları bayağı yeşil duruyor. telefonun üzerinde çok emanet duruyor gibi.yoksa benmi yanılıyorum.
    |
    |
    kcygt86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2451 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: goro1982

sürekli wifi açık face vsvvs 2 günde bitiremedim sıkıldım daha önce istesem 1 günde bitirirdim şimdi 2 ye çıktı

4.3 te misin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

dostum benim aldıgım satıcıda z1c için kalmamış,

iyi bir satıcı için top-rated seller ibaresi olması yeterli,

birde ship free olursa kargoya ücret ödemezsin,

mesela ben olsam bundan alırdım,

http://www.ebay.com/itm/For-Sony-Xperia-Z1-Compact-M51W-Nillkin-Screen-Protector-Hardness-Tempered-glass-/131165766447?pt=US_Cell_Phone_Screen_Protectors&hash=item1e8a16c32f
    |
    |
    SzolnoK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: kcygt86

dostum benim aldıgım satıcıda z1c için kalmamış,

iyi bir satıcı için top-rated seller ibaresi olması yeterli,

birde ship free olursa kargoya ücret ödemezsin,

mesela ben olsam bundan alırdım,

http://www.ebay.com/itm/For-Sony-Xperia-Z1-Compact-M51W-Nillkin-Screen-Protector-Hardness-Tempered-glass-/131165766447?pt=US_Cell_Phone_Screen_Protectors&hash=item1e8a16c32f

Bende bu üründen kullanıyorum..ön camdan memnunum ama arka jelatin çok leke tutuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    666 Mesaj

eyvallah dostum uğraşmışsın Allah razı olsun
    şundan alacaktım:http://www.ebay.com/itm/Unique-Nillkin-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-Sony-Xperia-Z1-Compact-M51W-/371055808591?pt=US_Cell_Phone_Screen_Protectors&hash=item5664a6504f
    ama top rated dan alayım daha sağlam olur dediğin gibi.
    1 ay içinde umarım telefon çizilmez. beklemek can sıkıcı.
    Türkiyede şunu satan yok ki arkadaş.
    |
    |
    kcygt86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

arka için olan kalitesiz zaten, parmak izi falan çok belli oluyor. ön taraf çok saglam, parmak izi leke tutma falan yok gibi, arka çizilmesin yeter benim için o yüzden çok dert etmiyorum.
    |
    |
    aynaa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Media Sözlük
SEO
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.