Şimdi Ara

Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü (636. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.796
Cevap
77
Favori
593.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 634635636637638
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon 1aydır kullanıyorum sarı Compact tasarım malzeme kalitesi ele oturuş mükemmel ekranım jdı mükemmel Son 3 telfonum 925 htc one s4 kamera olarak beğenmeyen ler 925 hariç diğer ikisinden de iyi htc one kamera zaten berbat yakın arkadaşımda 5s var bazı ortamda o iyi bazı ortamda z1c ama Android telefonda bence sony arayuz malzeme kalitesi kamera olarak 1numara telefon şarjıda çok iyi gidiyor Son güncelleme ile daha iyi oldu şarj bende Flash sorunu kasa falan şansıma çıkmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: james53

Anket yapıyorum sırasıyla
    M8,S4,Z1C
    Tipo,Ace,Genoa,Samsung,Nokia

Seçim sizin hangisini seçersiniz.

Kesinlikle M8 hocam

• Paralel de işiniz şansa kalmış demektir alırken kesinlikle sony eurasia arena Bilgisayar servisi olanını öneririm. Kasa açıklığı bir kusur mu yoksa sonra dan mı oluşturuldu? 5 6 sene evvel bazı ithalatçılar tarafından tr ye giren cihazların bataryaları değiştirilir sonra piyasaya sürülürdü. 444 şarj çok iyi gün bitti ‰ 50 fakat Kamera güncellemesi daha gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goro1982 -- 29 Haziran 2014; 0:13:21 >
  • habbet H kullanıcısına yanıt
    htc one dan kötü dersen kamerasına bende sözümü esirgemem, burda bu teli almak isteyen adam senin htc nin kamerasından kötü dediğini görünce sebebsiz yere almaktan vazgeçiyor anlıyormusun, 925 le kıyaslarsın, 5s le kıyaslarsın da htc one dan kötü dersen, sırf teli kötülemek için geldigin kabak gibi ortaya çıkar tepkiyide yersin. bunun diger versiyonuda n95 kamerası daha iyi diyor, allah akıl fikir versin.

ek olarak htc one m7 kötü telefon demiyorum, kamerası güzel olsaydı 2013 ün en iyi amiral gemisi olacaktı,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kcygt86 -- 29 Haziran 2014; 0:41:54 >
  • zaten en iyi android arayüze sahip olan telefon son güncelleme ile ios stabilitesine ulaşmış....13 saat test ettim...hızından, akıcılığından şüpheniz olmasın...hemen güncelleyin...şarjınızın %5-10 arası daha az gideceğini göz önüne alın....benim gibi satın aldığınız telefonu çöpe atamıyorsanız gece fotğraflarından şikayet etmeden, kendisinden 2 nesil önceki telefonlara nazaran daha düşük kamera performansına sahip olduğu gerçeğini unutmadan kullanın...bu performans ve bu donanım bu kasada ancak bu kadar oluyor...boşuna iphone 5s ile kıyaslamayalım çünkü 5s muhtemelen şarj dışında çok daha iyi bir telefon....artık kıyaslama yapmayı bırakın ne olur...budur, bunun ötesi olmayacaktır....
  • Sony z z1 ultra ve en sonda z1c kullanıyorum cihaz süper bence tek memnun olmadım tarafı akşam resim çekimi 4.4.4 le şarj performansıda arttı z2c çıkana kadar devam

• M8 benim kuzenın. İyi telefon ama biraz büyük sırf ekran boyutü. için z1c aldım. Büyük ekran istesem z2 alacaktım.

• quote:

Orijinalden alıntı: james53

M8 benim kuzenın. İyi telefon ama biraz büyük sırf ekran boyutü. için z1c aldım. Büyük ekran istesem z2 alacaktım.

Anladım Küçük Ekranda iPhone ve Z1C Var zaten başka bir tercih yok denk olucak hangi işletim sistemi size göreyse onu seçebilirsiniz.
  • Kamera kötü falan değil fotoğrafçılık bilgisi az çok olan biri bunu anlar tamam sensör kumlanma yapmaya müsait fakat acayip farklar olduğunu söyleyemezsiniz. 1/2.3" sensör ve 2.0 diyafram olunca hiç bir telefonda bulamayacağın alan derinliği oluşturuyorsun. Telefonda elde çekim yaptığımız için titreşimden kaynaklanan bulanıklığı engellemek için maksimum shutter speed 1/8 den daha uzun sürmeyecek şekilde ayarlanmış (Manuel mod gece manzarası hariç). Yeterince ışık alabilmek için pozlama süresine nazaran iso yükseltmek göze alınmış. Durum böyle olunca kumlanma yapmaya müsait bir sensör olduğu az ışıkta ortaya çıkıyor. Bence rahatsız edecek durumda değil çünkü gece çekimlerini dahi elinizde rahatça net bir şekilde elde edebiliyorsunuz. Aynı amaç doğrultusunda vizördeki görüntüde de iso yüksek tutuluyor ve yenileme hızı az ışıklı ortamlarda dahi tahminimce 30fps den aşağı düşmüyor kısacası akıcılığını kaybetmiyor dolayısıyla netlemeyi de hızlı yapıyor. Zaten bu yüzden kamerada enerji tüketimi çok yüksek oluyor ve cihaz ısınıyor. Kamera yazılımını konusunda fazla bir şey söylemeyeceğim süper otomatik bir kaç durum dışında senaryoları çok iyi buluyor diğer ayarlar vs falan her şey çok iyi kamerasına kötü diyenlere kesinlikle katılmıyorum. Ön kamera çözünürlük konusunda belki haklı olabilirsiniz ama benim için gayet yeterli oluyor video görüşmelerde. Özçekimi eksik kalsın gerekirse çevirir çekeriz Bu arada şunu tekrar hatırlatalım kamera süper otomatikte 20.7 Mp çekmiyor (8mp çekiyor). Manuel modda da 20.7Mp de senaryo seçmeye, hdr çekmeye izin vermiyor. Bunun bir önemi yok 8Mp yeterli sonuçta bu bir telefon ve 1/2.3" lik bir sensörü var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemaydinlik -- 29 Haziran 2014; 3:05:26 >

• Bu telefonun kamerasìnı one ile karşılaştıranlar birdaha telefonla fotoğraf çekmesin. Kardeşimde var telefon vr gayet güzel kareler yakalamayı basarıyor...

• Herkese merhaba.
    Ben de aranıza katılmış bulunmaktayım. Ürünü paralel ithalat (delta servis garantili) yoluyla aldım. Yazılım sürümü 4.3 ancak 14.3.a.0.681 yani Android 4.4.2 Kitkat güncellemesi ve diğer bazı uygulama güncellemeleri çıktı.

Kitkat güncellemesi hala sorunlu mudur? Sizce şimdi güncellemeli miyim?
    Paralel ithalat ürünlerde güncelleme ile ilgili gecikme ve sorunlar veya yaşanabilecek farklı sorunlar var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: join4freee

Herkese merhaba.
    Ben de aranıza katılmış bulunmaktayım. Ürünü paralel ithalat (delta servis garantili) yoluyla aldım. Yazılım sürümü 4.3 ancak 14.3.a.0.681 yani Android 4.4.2 Kitkat güncellemesi ve diğer bazı uygulama güncellemeleri çıktı.

Kitkat güncellemesi hala sorunlu mudur? Sizce şimdi güncellemeli miyim?
    Paralel ithalat ürünlerde güncelleme ile ilgili gecikme ve sorunlar veya yaşanabilecek farklı sorunlar var mıdır?

En güncel yazılımı bilgisayara Sony yazılımını yükleyerek kurabilirsin, güncelleme yapmanı öneririm.
  • join4freee kullanıcısına yanıt
    derleme numaranı yazar mısın ?14.a ile başlaması lazım bu arada ben güncellemeni önermem

• 14.2.â.1.142

4.3 ün en stabil firmwaresi

• conrado kullanıcısına yanıt
    Oh ya ben tamda o sürümdeyim yurtdışından aldığım için orada başka sürümde satılıyor sanıyodum sağolasın

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgox

Oh ya ben tamda o sürümdeyim yurtdışından aldığım için orada başka sürümde satılıyor sanıyodum sağolasın

4.4.4 şarj konusunda iyi olmuş gece cekimi de iyi.ama şarj konusunda yazılımı Yükledikten sonra şarj tam bitince telefonu kapatıp şarja takın. O şekilde şey iyi götürüyor. An itibariyle Mobil veri açık ikinci gün oldu. Stamina modu açık şarj %53 bence süper.. Karar sizin

• Arkadaslar Android L tabanlı Xperia temasi cikmis,

Denemek isteyenler icin :http://www.teknolojioku.com/haber/android-l-tabanli-xperia-temayi-yukleyin-18985.html

• Abi şu an hiç sıkıntı yok o sürümde dün wifi ile tam 1 saat elimden bırakmadan nete girdim oyun yükledim program vs kurdum %11 şarjım gitti rüyada gibiyim resmen neden şimdi kurulu düzeni bozayım ? Hem ben hiçbir firmanın sorunsuz güncelleme çıkaracağına inanmıyorum

• ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    sürekli wifi açık face vsvvs 2 günde bitiremedim sıkıldım daha önce istesem 1 günde bitirirdim şimdi 2 ye çıktı
  • 
Sayfa: önceki 634635636637638
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.