Şimdi Ara

Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
15.795
Cevap
84
Favori
567.211
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü
Giriş
    112 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: afk1905

Kablo çin malıdır doğru, ingiltereden aldım belki biraz daha kalitesi yüksek olan çin malıdır dedim ama şekil olarak bile düzgün değil 70-80 gibi bir fiyata dock bulabilirsem alacağım, bir yerlerde gören duyan olursa bilgilendirsin lütfen
    quote:

Kablo çin malıdır doğru, ingiltereden aldım belki biraz daha kalitesi yüksek olan çin malıdır dedim ama şekil olarak bile düzgün değil 70-80 gibi bir fiyata dock bulabilirsem alacağım, bir yerlerde gören duyan olursa bilgilendirsin lütfen

Sony centerda dock 79 tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    344 Mesaj

Bulunduğum ilde sony center yok Ama bunu öğrenmiş olmak bile yeter, teşekkürler
    |
    |
    fbburak35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Xiomi Redmi Note 4
  • Yarbay
    4556 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CorelDraw04

http://www.witrigs.com/oem-back-cover-for-sony-xperia-z1-f-so-02f-black
    quote:

Orijinalden alıntı: assault79

http://www.witrigs.com/oem-back-cover-for-sony-xperia-z1-f-so-02f-black

Alip taktirtmak lazim

• Yüzbaşı
    344 Mesaj

Aslında arka kapağı değiştirmek çok zor gözükmüyor, Z1'de biraz daha zahmetli gibi ama compact daha kolay açılıyor. Ben pili değiştireceğim zaman bu kapağı da camla değiştiririm diye düşündüm
    |
    |
    kaan_9292 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2 tane almak lazim cikarma sikinti degil ONU Tam oturtmak is

|
    |
    afk1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sonyavrasyada var kargo dahil 99tl fiyat biraz pahalı elden alıma göre.bide kılınçteknoloji yaz orda var ama nedir ne değildir orası bilmiyorum ilk defa duydum

|
    |

kendi telefonum değişmiş kadar sevindim hocam,inşllah bir daha böyle bir durum ile karşılamazsınız,
    tekrardan hayırlı olsun diyelim
    |
    |
    Bahsedilenler: conrado

kılınç'ın fiyat iyi ama muğla'dan kocaeli'ye gelişi sony center fiyatını bulur, birde dediğiniz ne olduğu belli olmayan bir yer Yalnız böyle bir yerde dk32 dock olması da ayrı bir olay
    |
    |
    -Mudvayne- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: conrado

arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu telefonu değiştirdim.

bimeksde ki arkadaş saolsun yardım etti aldığım yerdeki.

sorumluluğu bimeks üstlendi teleservisin kararını hiçe saydı.

önceki telefon auo panelde bu jdi oldu.

kasa açıklığı yok ama ilerde olabilir mi bilemem.ama artık hakkımı savmış oldum.

değişim istedim başardım.

özlemişim compaamı
    quote:

Orijinalden alıntı: conrado

arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu telefonu değiştirdim.

bimeksde ki arkadaş saolsun yardım etti aldığım yerdeki.

sorumluluğu bimeks üstlendi teleservisin kararını hiçe saydı.

önceki telefon auo panelde bu jdi oldu.

kasa açıklığı yok ama ilerde olabilir mi bilemem.ama artık hakkımı savmış oldum.

değişim istedim başardım.

özlemişim compaamı

Abi iyi güzelde bimeks o teli ne yapacak?kutulayıp birine kaktıracak yazık

• Yüzbaşı
    762 Mesaj
    |
    |

Outlet ürünü diye biraz daha uygun fiyattan satar, açılmış kutusu olan bir ürünü kimse almaz.
    |
    |
    ahmetgox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Outlet ürünü diye biraz daha uygun fiyattan satar, açılmış kutusu olan bir ürünü kimse almaz.
    quote:

Hocam compactın kutusunu açıp kapatmak çok kolay anlaşılmayacak şekilde..inşallah senin dedgnı yaparlar

|
    |

Prize giren usb connector'un şekli bile aynı, bu benimkinden Bende ucuza almadım 26-27tl gibi bir fiyata geldi zaten, case açtım bakalım sonucu bekliyorum.
    |
    |
    vercer2005 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bir ara bu konuda mı bilmiyorum ama manyetik ucunda SONY baskısı olan bir kablo görmüştüm ama orjinal midir o bilemem
    |
    |

Ebay'de var onlar ama onlar da orj değil hatta kutusunu bile yapmışlar , Sony yapsa kutu o olurdu o derece oturtmuşlar
    |
    |
    vercer2005 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    delta servisi araştırırken darbe almış ürünleri garanti dısı bıraktıklarını öğrendim.Bunun üzerine teleservice de durum aynımı diye araştırdım biraz aynıymış.Eğer ürünü daha önceden düşürdüğünüze dair bir kanıt bulurlarsa hiçbir sorununuzu ücretsiz yapmıyorlar.Bizim z1c lere güzel kılıf yok piyasada taksan estetiği gidiyor.Kılıfsız kullanacağım diyorsanız alacak olanlar hiç garantiye bakmasın en ucuz yerden alsın bence tek bakacağı şey imei kayıtlı mı o olsun.Sonuçta düşer yani telefon bu
    Eminim çoğu kişi dediğimi saçma bulacak ama durum bu.Kısaca telefonunuzu şimdi düşürdünüz ufak bir ezik oluştu ama takır takır çalışıyor. 10 ay sonra kendiliğinden telefonda garanti kapsamında bir sorun oluştu servise gönderdiğinizde size 10ay önceki eziği bahane edip garanti kapsamından çıkmıştır ürününüz diyecekler.Ayrıca z1c nin arkası buna çok müsait bikez düşürdüm telefonu betona 2 minik ezik oluştu plastik oluşu garantiyi geçersiz kıldı direk inşallah ilerde garantilik bir durum gelmez başıma.Garantide böyle bir saçmalık olduğunu bilseydim arkası cam olanları tercih ederdim düşürdün mü ezilmezdi en azından bahane edilmezdi diğer sorunlara yoksa açıklık falan pek takmadım.

Garantiyi önemseyen arkadaslar kılıf takmayı ihmal etmesin ilk ciddi düşüşünde arkası ezildi z1c nin.Bir delta bir teleservice şikayet örneği koyuyorum bakarsanız yığınla aynı şikayetlerden var.

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2331923/delta-teknik-servis-300-tl-onarim-ucreti-istedi/pc1av
    http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2397559/teleservice-degisim-icin-1800-tl-istedi/5750r

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Mudvayne- -- 29 Nisan 2014; 1:15:00 >

• Yarbay
    3068 Mesaj

Delta servis görevlileri forumda dolanıyor buna cevap bekliyoruz.
    |
    |

yanlız ilk konudaki xperia s 'i adam resmen çorbasını yapıp tecavüz etmiş telefona
    |
    |
  • Yüzbaşı
    654 Mesaj

son birkaç sayfayı incelersen bir arkadaş kargo dahil 40 tl ye satıyordu.Tabi orjinal sony değildi
    |
    |
Canlı Tv izle
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.