Şimdi Ara

Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü (481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.796
Cevap
77
Favori
593.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bulunduğum ilde sony center yok Ama bunu öğrenmiş olmak bile yeter, teşekkürler
  • http://www.witrigs.com/oem-back-cover-for-sony-xperia-z1-f-so-02f-black

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: assault79

http://www.witrigs.com/oem-back-cover-for-sony-xperia-z1-f-so-02f-black

Alip taktirtmak lazim

• Aslında arka kapağı değiştirmek çok zor gözükmüyor, Z1'de biraz daha zahmetli gibi ama compact daha kolay açılıyor. Ben pili değiştireceğim zaman bu kapağı da camla değiştiririm diye düşündüm
  • afk1905 kullanıcısına yanıt
    2 tane almak lazim cikarma sikinti degil ONU Tam oturtmak is

Sonyavrasyada var kargo dahil 99tl fiyat biraz pahalı elden alıma göre.bide kılınçteknoloji yaz orda var ama nedir ne değildir orası bilmiyorum ilk defa duydum

• kendi telefonum değişmiş kadar sevindim hocam,inşllah bir daha böyle bir durum ile karşılamazsınız,
    tekrardan hayırlı olsun diyelim
  • -Mudvayne- kullanıcısına yanıt
    kılınç'ın fiyat iyi ama muğla'dan kocaeli'ye gelişi sony center fiyatını bulur, birde dediğiniz ne olduğu belli olmayan bir yer Yalnız böyle bir yerde dk32 dock olması da ayrı bir olay
  • quote:

Orijinalden alıntı: conrado

arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu telefonu değiştirdim.

bimeksde ki arkadaş saolsun yardım etti aldığım yerdeki.

sorumluluğu bimeks üstlendi teleservisin kararını hiçe saydı.

önceki telefon auo panelde bu jdi oldu.

kasa açıklığı yok ama ilerde olabilir mi bilemem.ama artık hakkımı savmış oldum.

değişim istedim başardım.

özlemişim compaamı

Abi iyi güzelde bimeks o teli ne yapacak?kutulayıp birine kaktıracak yazık

şu belki daha kaliteli olabilir , sadece tahmin
    http://www.mobilcadde.com/cortrea-sony-manyetik-hizli-sarj-ve-data-kablosu-14220
  • ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    Outlet ürünü diye biraz daha uygun fiyattan satar, açılmış kutusu olan bir ürünü kimse almaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: afk1905

Outlet ürünü diye biraz daha uygun fiyattan satar, açılmış kutusu olan bir ürünü kimse almaz.

Hocam compactın kutusunu açıp kapatmak çok kolay anlaşılmayacak şekilde..inşallah senin dedgnı yaparlar

• vercer2005 V kullanıcısına yanıt
    Prize giren usb connector'un şekli bile aynı, bu benimkinden Bende ucuza almadım 26-27tl gibi bir fiyata geldi zaten, case açtım bakalım sonucu bekliyorum.
    bir ara bu konuda mı bilmiyorum ama manyetik ucunda SONY baskısı olan bir kablo görmüştüm ama orjinal midir o bilemem
  • vercer2005 V kullanıcısına yanıt
    Ebay'de var onlar ama onlar da orj değil hatta kutusunu bile yapmışlar , Sony yapsa kutu o olurdu o derece oturtmuşlar
  • delta servisi araştırırken darbe almış ürünleri garanti dısı bıraktıklarını öğrendim.Bunun üzerine teleservice de durum aynımı diye araştırdım biraz aynıymış.Eğer ürünü daha önceden düşürdüğünüze dair bir kanıt bulurlarsa hiçbir sorununuzu ücretsiz yapmıyorlar.Bizim z1c lere güzel kılıf yok piyasada taksan estetiği gidiyor.Kılıfsız kullanacağım diyorsanız alacak olanlar hiç garantiye bakmasın en ucuz yerden alsın bence tek bakacağı şey imei kayıtlı mı o olsun.Sonuçta düşer yani telefon bu
    Eminim çoğu kişi dediğimi saçma bulacak ama durum bu.Kısaca telefonunuzu şimdi düşürdünüz ufak bir ezik oluştu ama takır takır çalışıyor. 10 ay sonra kendiliğinden telefonda garanti kapsamında bir sorun oluştu servise gönderdiğinizde size 10ay önceki eziği bahane edip garanti kapsamından çıkmıştır ürününüz diyecekler.Ayrıca z1c nin arkası buna çok müsait bikez düşürdüm telefonu betona 2 minik ezik oluştu plastik oluşu garantiyi geçersiz kıldı direk inşallah ilerde garantilik bir durum gelmez başıma.Garantide böyle bir saçmalık olduğunu bilseydim arkası cam olanları tercih ederdim düşürdün mü ezilmezdi en azından bahane edilmezdi diğer sorunlara yoksa açıklık falan pek takmadım.

Garantiyi önemseyen arkadaslar kılıf takmayı ihmal etmesin ilk ciddi düşüşünde arkası ezildi z1c nin.Bir delta bir teleservice şikayet örneği koyuyorum bakarsanız yığınla aynı şikayetlerden var.

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2331923/delta-teknik-servis-300-tl-onarim-ucreti-istedi/pc1av
    http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2397559/teleservice-degisim-icin-1800-tl-istedi/5750r

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Mudvayne- -- 29 Nisan 2014; 1:15:00 >

Delta servis görevlileri forumda dolanıyor buna cevap bekliyoruz.
    yanlız ilk konudaki xperia s 'i adam resmen çorbasını yapıp tecavüz etmiş telefona
    son birkaç sayfayı incelersen bir arkadaş kargo dahil 40 tl ye satıyordu.Tabi orjinal sony değildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Mudvayne-

Hayırlı olsun panel farkını programla bakmadan anlayabildin mi?bimekse hep bi önyargım vardı sebebsiz yere dandik yermiş gibi teknosa mediamarkt yanında ama görüşümü değiştirdiler şuan :-)

açtığımda teli biraz farkettim google renklerinden daha açık geldi.

zaten 4.3 yüklüydü emulator ile baktım jdi çıktı.

valla ben bimeks sayesinde değiştirdim.

teleservise bu ülkede bulunmaması gereken saçma bi yer
  • 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.