Şimdi Ara

Sony Xperia™ Z1 Compact Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü (478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.796
Cevap
77
Favori
593.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fbburak35

quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

64gb bütçeyi aşıyor,diğer bir husus telefonu çok kalabalık biri değilimdir.
    16gb lık alsaydım pişmanlık olurdu eminim ama
    32gb gayet yeterli benim için.

http://www.kliksa.com/urun/sandisk-32-gb-class-10-u1-extreme-sdhc-hafiza-karti-sdsdx-x46/900115483

hız 45
    yazma hızı 30

diyor fiyat diğer 32gb göre 30 tl daha fazla
    fark hissediliyormu acaba kullanımda?

Arkadaşım paylaştığın kart foto makineleri için.

şunda karar kıldım ama telefon için dimi bu?

http://www.kliksa.com/urun/toshiba-32gb-micro-sdhc-uhs-1-class-10-30mb-sn/980002726

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgox

quote:

Orijinalden alinti: goro1982

quote:

Orijinalden alinti: ahmetgox

bellek kartlarindan anlayan sunu bir yorumlayabilir mi?

http://www.kliksa.com/urun/sandisk-64-gb-class-10-ultra-microsd-hafiza-karti-adaptor-sdsdqua-064g-u46a/980001182?ref=akakce&v=1.37.7

veriler ve özellikle fotolar sizin için önemli ise koruma açisindan toshiba öneririm. özellikle veriler kartin çikarilip takilmasinda zarar görüyor.

www.kliksa.com/urun/toshiba-64gb-micro-sdhc-uhs-1-class-10-card-sd-adaptor/901910489

ve evet bu telefona olmuyor

made in japon olanıda var. aralarında fark olacağını sanmam anca dış plastik kaplama değişir.

• @BJK@ kullanıcısına yanıt
    kardeşimin xperia Z telefonuna aldık gayet hızlı sorunsuz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goro1982 -- 28 Nisan 2014; 11:41:25 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fbburak35

quote:

64gb bütçeyi aşıyor,diğer bir husus telefonu çok kalabalık biri değilimdir.
    16gb lık alsaydım pişmanlık olurdu eminim ama
    32gb gayet yeterli benim için.

http://www.kliksa.com/urun/sandisk-32-gb-class-10-u1-extreme-sdhc-hafiza-karti-sdsdx-x46/900115483

hız 45
    yazma hızı 30

diyor fiyat diğer 32gb göre 30 tl daha fazla
    fark hissediliyormu acaba kullanımda?

Arkadaşım paylaştığın kart foto makineleri için.

şunda karar kıldım ama telefon için dimi bu?

http://www.kliksa.com/urun/toshiba-32gb-micro-sdhc-uhs-1-class-10-30mb-sn/980002726

Evet hocam tel için.yalnız bu toshiba kartlarda tayvan ve Japon üretimi diye ayrılıyomuş ahmetgox ın dediği gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

http://www.kliksa.com/urun/sandisk-64-gb-class-10-ultra-microsd-hafiza-karti-adaptor-sdsdqua-064g-u46a/980001182?ref=akakce&v=1.37.7

veriler ve özellikle fotolar sizin için önemli ise koruma açisindan toshiba öneririm. özellikle veriler kartin çikarilip takilmasinda zarar görüyor.

www.kliksa.com/urun/toshiba-64gb-micro-sdhc-uhs-1-class-10-card-sd-adaptor/901910489

z1c 64 gb uhs ve sdxc destekli ??? olur sanırım. zaten uhs desteği telefon vermezse hızlı yazma modunda kullanılmıyor yavaş modda kopyalama yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goro1982 -- 28 Nisan 2014; 11:43:52 >

• Bu z1 compact'un kamerasına hayran kaldım. Yağ gibi yahu.

Not: s4 mini kullanıcısı
  • quote:

quote:

quote:

telefon donanımı uhs yüksek hızılı aktarımı desteklerse 30 mb/s aktarım yapıyor ama desteklemeyen bir tel kullanıyorsanız ve sdxc destekli ise class 10 hızına düşüyor 5-10 +- mb.

z1c
    Memory
    RAM 2 GB
    Flash memory Up to 16 GB*
    Expansion slot microSD™ card, up to 64 GB (SDXC supported)

• Arkadaşlar telefonu yeni aldım ve aranızda katıldım :) . Ses ayarının altındaki kamera tuşuyla sadece odaklayabiliyorum, çekim yapamıyorum ayarı falan mı var sebebi nedir?

• en uygun fiyat nerede var şu anda, delta servis garantili ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Notorious

Bu z1 compact'un kamerasına hayran kaldım. Yağ gibi yahu.

Cidden s4 ten güzelmi ? Bende s4 kullandım kamerası çok iyiydi ve şimsi z1c ye geçmeyi düşünüyordum.Özellikle gece çekimleri falan s4 te oldukça iyiydi z1c de bu konuda şüphelerim vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtunc52

quote:

Orijinalden alıntı: The Notorious

Bu z1 compact'un kamerasına hayran kaldım. Yağ gibi yahu.

Cidden s4 ten güzelmi ? Bende s4 kullandım kamerası çok iyiydi ve şimsi z1c ye geçmeyi düşünüyordum.Özellikle gece çekimleri falan s4 te oldukça iyiydi z1c de bu konuda şüphelerim vardı

S4 mini kullanıyorum dedim S4 kullanıyordum z1 compact aldım demedim Ha bana sorarsan, tabi z1 compact s4 den ÇOK DAHA iyi. bunun tartışması bile olamaz.

• Bu telefonu alcaktım fakat arka kapak gerçekten cam değil mi plastik mi sony olunca ınanamadım cunku.Ben media markette baktım cam gıbı gelmıstı acıkcası plastık olan tellerden nefret ettıgım ıcın nedense cok begendıgım telefondan soğuma oldu.Biri aydınlatırsa sevınırım.Z1 mi alsam nedır onun her tarafı cam fakat o da buyuk kafam karıstı ıyıce :S
  • evanescence1907 E kullanıcısına yanıt
    z1 in cam olduğunu nerden biliyorsun ? hissederek mi anladın ?
    hissederek anladım diyorsan, z1 compact taki hissin niye cam gibi oldu ?
    okumasan plastik der miydin ?
    Yani hocam bırakın bu gibi hüsnü kuruntuları, XRF yapmayacaksınız, size ne hissi veriyosa sizin için odur o tel.

Savunmak için demiyorum ama, herkesin "kendisini" saçma şekilde yönlendirip mutsuz olduğunu görmek beni de üzüyor. Sen herşeyde bu telden eminsen ve sırf "plastik" dediğin kapak için soğuyorsan hiç kimseye değil kendine eziyet etmiş olursun.

not : ben malzeme mühendisiyim.
  • raadmim kullanıcısına yanıt
    Hocam başta bende anlamadımda neden çekmediğini meğer 2 kademeliymiş.Biraz daha bastırın odaklamadan sonra çekim yapacaktır.
  • samet4291 S kullanıcısına yanıt
    Çok sağol hocam

• arka cam olursa plstikten daha çabuk kırılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goro1982 -- 28 Nisan 2014; 14:06:00 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Cuma günü z1 compact alarak aranıza katıldım. Bu sabah telefonuma imei kayıtlı değil mesajı geldi, bu saat itibariyle baktığımda imei kayıtlı görünüyor (haftasonu girdiği için işlemin ancak bugün yapılacağını söylemişlerdi zaten) Ancak telefona mesaj geldikten sonra aşağıdaki ekran görüntüsünde görebileceğiniz saat pil vs göstergelerin olduğu sağ üst köşede hız işareti gibi birşey belirdi. Bu işaret nedir ve ne işe yarar bileniniz var mı? İmei kayıtlı değil mesajı gelince mobil veri, wifi felan kapanıp bu işaret geldi, şimdi mobil veri wifi sorunsuz çalışıyor ama işareti kaldıramadım. Bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stonpary -- 28 Nisan 2014; 14:21:06 >

• Şarjınız belli bir miktarın altına düştüğü için telefon pil tasarruf moduna geçmiş onun simgesi o. Ayrıca wifi ve mobil veriyi de kapatıyor tabiiki de.

• quote:

Orijinalden alıntı: DM657

Şarjınız belli bir miktarın altına düştüğü için telefon pil tasarruf moduna geçmiş onun simgesi o. Ayrıca wifi ve mobil veriyi de kapatıyor tabiiki de.

Tamam hocam çok sağolun, imei mesajıyla aynı anda olunca onunla ilgili birşey sanmıştım. Tekrar teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.