Şimdi Ara

satıldı (silinebilir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
3
Favori
1.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ürünün 1 adet sorunu vardır.
    1 sorun : kulaklık takıldığında, sağ kulaklıktan ses az ve gürültülü geliyor. Soketten mi, telefondan mı bilmiyorum.
    Batarya seviyesi (yüzde %) zaman zaman sapıtıp düzeliyor... Fotoğrafların bir tanesinde seviyelerin değişimini görebilirsiniz. Sıkıntı yapmamaktadır.

Yeni, Sıfır batarya aldım, İNANILMAZ iyi ekran süresi veriyor. Accubattery Pro ile test ettim, gerçekten 2300 mah değeri veriyor wi-fi'den (youtube) ile dizi-klip izleyerek ve başka işler ile 9+ saat ekran süresi veriyor, hoparlör sesi %70 ve ekran parlaklığı %50'de test ettim.

Orjinal Arka kapağı kötü durumda idi ama yerine 1 adet yan sanayi kapak yapıştırdım, Orjinal Kapağı da göndereceğim.

Sadece telefon ve silikon kılıfı vardır ve 1 adet Usb-şarj kablosu ile verilecektir.
    Şarj aleti yok ,kutusu yok.

Yanında 1 adet sıfır bluetooth kulaklık alıcı da hediyedir. 2-2,5 saat müzik dinletir. Piyasa değeri 20 liradır.

satıldı (silinebilir)
    satıldı (silinebilir)
    satıldı (silinebilir)

satıldı (silinebilir)
    satıldı (silinebilir)
    satıldı (silinebilir)
    satıldı (silinebilir)
    satıldı (silinebilir)
    satıldı (silinebilir)
    satıldı (silinebilir)
    satıldı (silinebilir)
    satıldı (silinebilir)
    satıldı (silinebilir)

Arka kapağın yapışması için.
    satıldı (silinebilir)
    satıldı (silinebilir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironblood19 -- 19 Ağustos 2020; 17:51:14 >

• Fiyat takip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay be çok severdim bu telefonumu, sinirli bir anımda halının üzerine çok da sert olmayan bir şekilde attım ve bir daha açılmadı

belki aileden birine alırım takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat takip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.