Şimdi Ara

Sony Xperia Z1, Android 4.4 KitKat'a kavuştu: İşte yenilikler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
2.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

g2 im var huzurum var bakalım kitkat bize neler sunucak cokta agzım sulanmıyor memnunum telefonumdan.

• Lösev ile ilgili jest hoş olmuş Erdi Bey :) Teşekkürler.

• S4 icin nedrn boyle bir video yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tom Hagen

yine gelmiş tipini sevdiğim gm manyakları..
    Sony,apple,samsung fanboyu çok gördüm ama general mobile fanboyluğu nasıl oluyor anlatsanıza

En azindan turk un fanligini yapiyorlar. Elin cinlisinin, abd lisinin degil....-]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Yine mi sen?
  • xperia z ye ne zman gelecek bu güncelleme bize yazık değil mi

• Keşke marketten indirilebilen resmi temalara değinilseymiş,sanal tuşlardan ayarlar menüsüne kadar değişim yetkisine sahip temalar var...güzel inceleme teşekkürler

• Şuan kitkatla Z1 Compact çok stabil telefon uçuyor resmen fakat gelen arama sesi bazen hoparlör'den bazen ahizeden geliyor ve ses duyulmuyor.Bunun dışında şuan sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

Sony,apple,samsung fanboyu çok gördüm ama general mobile fanboyluğu nasıl oluyor anlatsanıza

En azindan turk un fanligini yapiyorlar. Elin cinlisinin, abd lisinin degil....-]

Milliyetçilik anlayışıyla telefon mu alınır general mobile tlefon casper laptop...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her konuyu neden baltalıyorsunuz anlamıyorum
  • quote:

quote:

quote:

Milliyetçilik anlayışıyla telefon mu alınır general mobile tlefon casper laptop...

+1453

madem o kadar milliyetçisin git flash tvde satılan telefonlardan al flash tvde türk sermaye GM'de çin malı telefon getiriyor. Flash tvde çin malı getiriyor :P hemde teknoloji harikası not k-1 experya x3 falan
  • z2
  • ekranda ciddi ton iyileştirmesi var yan bakıncada ekran solması en aza indirilmiş rahatsız etmiyor.dahada iyileştirilmeli ve z2 romu değil z1e özel tasarlanmış bi rom sürmesini bekliyoruz.stabilizasyonun arttığı ve gerekli testlerin yapıldığı bi rom!

• gm kullanıcıları koskoca sony i o basit malzeme kalitesinden yoksun elitmidir nedir onunlamı kıyaslıyor yuhh teknolojiden anlamadıkları belli eğer anlasalardı primium bir telefonla dandik bir telefonu yan yana getirip kıyaslamazdı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan ne adamlar var forumda bunlar genellikle ergen. Bu markalar babanızın firması değil arkadaşlar bu kadar savunmaya gerek yok paranızla alınan ürün sadece. Adam "kanimizin son damlasina kadar elit" yazmış hay Allah'ım.

• quote:

Orijinalden alıntı: yhackup

quote:

quote:

quote:

+1453

madem o kadar milliyetçisin git flash tvde satılan telefonlardan al flash tvde türk sermaye GM'de çin malı telefon getiriyor. Flash tvde çin malı getiriyor :P hemde teknoloji harikası not k-1 experya x3 falan

daha dün adam yanımda sipariş verdi verme diyemedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

daha dün adam yanımda sipariş verdi verme diyemedim

versin versin Teknoloji harikası
  • İster yazdiklarimi begenin begenmeyin isterseniz eksi yagmuruna tutun ama gercekler acidir begenmiyenlerin alayi mezarci olanlar neymis efendim neden 1099 -1199 lira degilmis falan filan birakin bu isleri paraniz olmayabilir anlatimda istediginiz fiyqt cikmayinca nefret kusmanin anlami yok ;)

• Güncellemede neden telefonun zil sesi de dahil olmak üzere tüm sistem seslerini değiştirmek zorunda hissetmişler kendilerini anlamadım. Yeni ses ayarlarına alışamadım ve de hiç sevmedim. Önceki sürüme ait ses ayarlarına geri dönmenin bir yolu var mıdır? Ya da bir yerlerden bulabilir miyiz? (zil sesini buldum...)

Diğer sorun ise durum çubuğunun şeffaf olması.. Kesinlikle çok saçma olmuş. Beyaz yoğun bir duvar kağıdında yukarıdaki göstergelerin hiç biri gözükmüyor. Durum çubuğunu da eski haline getirmenin bir yolunu arıyorum.

Ayrıca, eski durum çubuğu görselleri ve yapısı kesinlikle daha güzeldi. Bu göstergeleri de hiç sevmedim... Performans gelişmesini ise hissetmedim. Zaten telefondan memnundum. Güncelleme ile tanıdık telefonuma alışmaya çalışıyorum.

Son sorum kesinlikle güncellemeyi iptal edip eskisine geri dönmek istiyorum. Nasıl yapabilirim? Yardımcı olur musunuz?

Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Gürbüz G

Erdi kardeşim kitkat geldi de keşke bu haliyle hiç gelmeseydi.
    Bir sürü bug var, stabilitenin S'si yok.
    Kamera yine berbat kumlu çekiyor.
    Ses kafasına göre bir yüksek bir düşük çalıyor.
    Arayüzde ve telefon menüsünde acayip kasılmalar var.
    Dokunmatik kafasına göre bir yerlere tıklıyor. Bazen uçak moduna alıyor. Bazen kamerayı açıyor

Forumda ki ana konuya da yazdım.
    Bir daha mı Sony? Asla...

Güncellemeden önce temiz bir format çekeydin telefona, öyle yapınca daha iyi oluyor gördüğüm kadarıyla. Zaten yılda bir büyük güncelleme alıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.