Şimdi Ara

Sony Xperia Z & Xperia ZL { 1.5 GHz QC | 5'1080p HD | 13MP -HDR | 2GB RAM | Adreno 320 GPU- NFC ] (487. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.848
Cevap
72
Favori
599.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun fiyati 1600lere dusecek diye bekliyorum ama bosa sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.Avcı

Telefonun fiyati 1600lere dusecek diye bekliyorum ama bosa sanirim

Telefonum bu akşam düştü kauçukta ufak aşınma oldu 1800 verebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: mrmıstık

quote:

Cömert teklifin için teşekkür ederim ama seni telefonundan etmek istemem, o kadarcık aşınma oldu diye ölü paraya gitmesin telefonun

• quote:

quote:

quote:

Cömert teklifin için teşekkür ederim ama seni telefonundan etmek istemem, o kadarcık aşınma oldu diye ölü paraya gitmesin telefonun

Haklısın hocam inşaallah sizde alırsınız bir an önce

• Beyler son güncellemenin derleme numarası 10.1.A.1.434 mü acaba?

• beyler telefonla konuşurken telefonu kulaktan çekince ekran yanıyo kulağa tutunca ekran tekrar kararıo galiba yeni güncellemeylemi geldi bu?
  • bugün ekran paneli hangi model diye bakım dedim meraktan baktım jdc imiş ve bence harika görüntü veriyor acaba sharp daha mı iyi bundan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Beyler son güncellemenin derleme numarası 10.1.A.1.434 mü acaba?

Hayır son olan 10.1.1.A.1.253

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfunay -- 24 Mayıs 2013; 0:32:31 >
  • Teşekkür ederim yeni aldım;açtığımda güncelleme yaptı o değilmiş demek

• sorunsuz çalıştığını bildiğiniz bir lock screen widgeti var mı? el alışkanlığı ben sürekli ekran kilidine alırım. tuşa basmak istemiyorum her seferinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonyici

beyler telefonla konuşurken telefonu kulaktan çekince ekran yanıyo kulağa tutunca ekran tekrar kararıo galiba yeni güncellemeylemi geldi bu?

hayır bir önceki sürümdede vardı o ekran sensörü sanırım biz konusurken telefon ekrandan tasarruf yapıyor , ve yüzümüzün hizasına getirdigimizde ışık tekrar yanıyor burada aramayı bitirmek için ekrana dokunmamız yeterli oluyor.power tuşu ile aramaları kapatmak istemedigimizde bu işe yarıyor , çogu kişinin power tuşuyla kapattıgına eminim.lakin güzel birşey.
  • 10.1.1.A.1.253 bu güncelleme hala bana gelmiş değil Sony PC Companion'a bagliyorum hergün check ediyorum telefon/tablet son güncel sürüme sahip diyor.

ne yapmam gerek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MadRobbie

10.1.1.A.1.253 bu güncelleme hala bana gelmiş değil Sony PC Companion'a bagliyorum hergün check ediyorum telefon/tablet son güncel sürüme sahip diyor.

ne yapmam gerek ?

Öncelikle telefonu nereden aldığınızı öğrenmek gerek. Eğer yurt dışı ise alınan ülkeye o güncelleme gelmemiş olabilir. TR ise PC yazılımını tekrar kur veya el ile flashtool kullarak manuel olarak güncelleme yapabilirsin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ghostefe

quote:

Arkadaşlar merhaba 10 dakika önce telefonum düştü ve alt sol kauçuk 3 milim kadar soyuldu çok üzgünüm kaç paraya değişterirler acaba

Onun ayrı olarak değiştiğini düşünmüyorum.Muhtemelen kasa ile değişir ve çok çok pahalıya gelir.Bir kasa değişimi 300-500 tutar ve su geçirmezliği tehlikeye girer.Sanırım kasa değişimi yaptırdığınızda garanti dışı kalıyor.
    Sanırım siyah cihazınız ve siyah cihazın en büyük artısı bu.Siyah olduğu içinde çok fazla belli olmaz orası.Eğer beyaz olsaydı aldığı darbeyi apaçık ortaya çıkarırdı.Beyazda hala daha gözüm var bugün bir arkadaşıma beyaz telefon aldım içim geçti ama sırf köşelerdeki oluşabilecek deformasyonu düşünerek siyah almıştım.

Neyse olan oldu şuan sudandayım asitatlı kalemle boyadım o alanı gelince servisi arayıp sorarım cevabın için teşekkürler hocam

Ayni sorun bendede oldu :( bilgilendirirmsn burasinin kaucuk olmasi cok sacma aninda gidio ya dusunce 3-4 yeri oyle benim

• quote:

Orijinalden alıntı: shindorei

quote:

Orijinalden alıntı: MadRobbie

10.1.1.A.1.253 bu güncelleme hala bana gelmiş değil Sony PC Companion'a bagliyorum hergün check ediyorum telefon/tablet son güncel sürüme sahip diyor.

ne yapmam gerek ?

Öncelikle telefonu nereden aldığınızı öğrenmek gerek. Eğer yurt dışı ise alınan ülkeye o güncelleme gelmemiş olabilir. TR ise PC yazılımını tekrar kur veya el ile flashtool kullarak manuel olarak güncelleme yapabilirsin.

Telefonu almanyadan aldim c6603 13w11 aac modeli, almanyadan alinma telefon kullanan bir çok kişi var hiç birine gelmedimi acaba

• quote:

Bilmişlik taslamak istemem. Mart ayının başlarında 1850 TL ye telefonu almak istediğimizde bir çok arkadaş kazıklanıyorsunuz 1 aysonra 1500 TL lere düşer demişti. Ben 6 yıldır Sony telefon kullanan biri olarak Sony marka telefonlarının bedellerinin hızlı düşmediğini haziran başlarında 1700 TL civarına gerileyeceğini yaz sonu ise 1500 TL civarına alınabileceğini ifadee etmiştim. Elbetteki bu fiyatlar distribütör garantili ürünler için geçerli olacaktır. Şu anda paralel ihtalat ile bir çok telefoncu 1600 TL ye satıyor. İşin aslı düşse düşse 200 TL düşecek. Bu 200 TL için aylarca beklemeye gerek var mı? 1.500 TL bir telefon için haylü yüksek bir rakam. Çalışanların bile bu parayı verirken düşündüğü aşikar. 1.500 TL ye telefonu alabilecek ekonomik gücü olan biri 1.700-1800 TL sıkıntıya sokmaz. Burda konuştuğumuz rakamlar 500-600 TL değil sonuçta. Üst segmen bir telefondan bahsediyoruz.

Kaldı ki IP5 2.400 TL den, Galaxy S4 2.000 TL den piyasa çıktığı bir pazarda bu telefonu ilk çıktığı gün 1.850 TL ye aldık. Tabiki de 200 TL az vermek varken fazla vermeyin ancak bir kaç içinde bu kadar düşmesini beklemeyin. En azından Xperia modellerinde fiyatlar bu kadar hızlı düşmemektedir.

Saygılarımla,

• quote:

Orijinalden alıntı: sonyici

beyler telefonla konuşurken telefonu kulaktan çekince ekran yanıyo kulağa tutunca ekran tekrar kararıo galiba yeni güncellemeylemi geldi bu?

kulağınla ekrana değmek mi istiyorsun? tüm tellerde böyledir ekranı kitler yaklaşım sensörü var. telefonu çevir kulağına götürmeden höparlor yanındaki sensörü elinle kapat aynını görürsün.
  • Arkadaşlar burası yeri değil ama belki ihtiyacı olan olur. Birkaç adet ekran koruyucu film almıştım . Bazılarını hiç kullanmadım. Bir tanesi aşağıda linkini verdiğim ürün. İngiltereden 3 haftada geldi. Sadece açıp kontrol ettim içeriğini . İsteyene yurtdışı maliyet fiyatı ile verebilirim. Hem ön hem arka için 2 adet film var. Ayrıntılar kendi sayfalarında var.İlgilenenler özelden mesaj gönderebilirler.

http://www.ebay.com/itm/Sony-Xperia-Z-FULL-BODY-SCREEN-PROTECTOR-invisible-military-shield-front-back-/151021819528?pt=UK_Computing_LaptopAccessories_RL&hash=item23299a1688

Elinde gerçek deri kullanılmamış kılıf olan var ise değerlendirmek isterim. özelden bilgi verirlerse memnun olurum. Neticede birine yaramayan veya fazla olan bir ürün bir başkasının işini görebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyildiz -- 24 Mayıs 2013; 11:29:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: akbirkurt

quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Xperia Z güzel,dayanıklı,hoş güzel de yazılımsal olarak ne tür farklılıkları var? Sony walkman var,stamina modu var.Onun dışındaki yazılımsal artıları kullanan arkadaşlar söyleyebilir mi almayı düşünüyorum da.Yani kısacası xperiayı xperia yapan yazılımsal farklılıklar nelerdir?

Sony bence bu konu da çok yetersiz, ayrıcalık sağlayacak extra bi özellik yok yazılımda.

Yani Sony'ye sormak lazım senin telefonun ne kadar akıllı diye.

HTC yazılım, Samsung donanım, Sonyde tasarım da rakipsiz

Bence bir akıllı telefonda yazılım 1,donanım 2,tasarım 3. Sen telefonunu adamakıllı bir yap.Tasarım zevk meselesi.Kullanıcıların isteğine göre halledersin o işi.İşin zor kısmı yazılım ve donanım.Tasarım konusunda Htc One'ı da çok beğenen bir kitle var.

fark yok mu????
    ya dünyada su altında full hd video, fotoğraf çeken tek telefon:)
    az önce havuzdaydım ilk kez bir deneyeyim dedim..
    olmaz böyle şey....

yazılım,donanım hemen hemen hepsi aynı.. 3ms daha hızlı 3 ms daha yavaş.. kaale alınacak farklar değil.. zaten uygulamalar ile neredeyse aynı hale geliyor bütün yeni nesil android telefonlar..
    o zaman fark nerede olacak?
    çok ciddi kaliteli malzeme kullanılmış, mükkemmel tasarlanmış..bir de su altında video çekme ayrıcalığı yokmu...
    bundan daha büyük bir fark olur mu...:))

Yaz geldi sahillerde herkes görecek zaten farkı.. xz ciler elde telefon konuşa -konuşa denize girmezse ben birşey bilmiyorum:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pexo -- 24 Mayıs 2013; 11:44:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pexo

Yaz geldi sahillerde herkes görecek zaten farkı.. xz ciler elde telefon konuşa -konuşa denize girmezse ben birşey bilmiyorum:)

Sesli güldüm
  • 
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.